hráči
hráči
Vadí mi, že si to tu někdo plete s wow serverem, aspoň mi to tak okolo Karathy a Ivory příjde. Půlka někde afk postává, jeden kolem mě 2x profičí rychlostí větru, skoro do mě vrazí a u toho stihne pronýst "zduř", ale zatím jsem nepotkal postavu z kterou bych si mohl popovídat natolik, abych pochopil jak tu co funguje.

Nien al Amordien - šedá karathská myš.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: hráči
To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: hráči
Věř, že běhám a snažím se nějakého najít. Jenže je většina zaměstnaná tím, že si barví oblečení nebo prostě zrovna hráč obědvá popř. craftíPrasokralik wrote:To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Myslel jsem, že tu toho bude míň...
Nien al Amordien - šedá karathská myš.
Re: hráči
Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
A vždycky je to otázka, zda nějak zaujme dotyčný nebo taky ne.
Není tu nikdo, kdo by tu běhal po serveru a vyhledával lidi a každého se ptal "Chcete poradit?". Chceš pomoc? Chceš si pokecat? Zaujmi někoho a postupně se seznamuj, ideální jsou pak některé globální akce (třeba na plese, tam se seznamuje jedna radost).
A vždycky je to otázka, zda nějak zaujme dotyčný nebo taky ne.
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: hráči
Jen při tom plesovém "seznamování" opatrně na určitý druh chorob.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: hráči
...obzvláště chronický zánět ledvin způsobený otrávenou dýkou za obtěžování některých slečenPrasokralik wrote:Jen při tom plesovém "seznamování" opatrně na určitý druh chorob.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: hráči
Pobavils.Prasokralik wrote:To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Ono když každej druhej utíká s haste, tak peče na ty kolem co stojej a než něco napíšeš (ne každej píše všemi deseti) tak je ona osoba už pryč.
A když někdo stojí afk, tak taky nepostojíš.
A pokad craftěj lidi, tak ne všichni si chtěj u toho povídat.
..štěstí že u nás dole je to jinačí
EDIT: Pokad bys volil ooc cestu domluvou, zkus napsat tell "Aria Orie", když bude mít čas, tak tě určo zasvětí
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: hráči
Jseš RP inkvizitorNalkanar wrote:Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: hráči
Neboj, není to tak zlý.halfox wrote:Vadí mi, že si to tu někdo plete s wow serverem, aspoň mi to tak okolo Karathy a Ivory příjde. Půlka někde afk postává, jeden kolem mě 2x profičí rychlostí větru, skoro do mě vrazí a u toho stihne pronýst "zduř", ale zatím jsem nepotkal postavu z kterou bych si mohl popovídat natolik, abych pochopil jak tu co funguje.![]()
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: hráči
Když to říkáš, pane "nevidímsinavlastnínos", tak jsem asi inkvizitor. Sám bys to měl vědět nejlíp.J.F.Payne wrote:Jseš RP inkvizitorNalkanar wrote:Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
EDIT po kokosovi: ano, Jon je ten nejvtipnější chlapík jakého znám spíše je to u něj nepochopení toho, že já takové věci v jeho případě myslím vážně ze zcela očividných důvodů, které on stále nevidí... proto to mé osloveníčko milé
Last edited by Nalkanar on 13:03 12. Sep 2011, edited 1 time in total.
.
Re: hráči
Tak někdy přijď do Karathy na ranní nebo večerní motlitbuhalfox wrote:Věř, že běhám a snažím se nějakého najít. Jenže je většina zaměstnaná tím, že si barví oblečení nebo prostě zrovna hráč obědvá popř. craftí
Myslel jsem, že tu toho bude míň...
BTW Nalku, nemáš smysl pro humr. Ironie není země čističů oken a sarkasmus nemá se svatostí nic společnýho.
PUF!
Re: hráči
Omlouvám se ostatním, zejména halfoxovi, ale když veřejně, tak veřejně:
Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu. Edit: jako mě třeba.
Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu. Edit: jako mě třeba.
PUF!
Re: hráči
Vyzkoušeno, nefunguje, Jon není ve stavu, kdy by vnímal přesně to, co mu říkám, aby ze mě nedělal idiota. Posledně jsem mu napsal (nejdříve hruběji, poté už poněkud lépe), co by měl udělat, abychom byli oba na takové úrovni, na jaké můžeme komunikovat a tohle řešit. Až to udělá, diskuzi rád uvítám. Malé písmo tam je, protože to je OT.kokosak wrote:Omlouvám se ostatním, zejména halfoxovi, ale když veřejně, tak veřejně:
Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu.
.
Re: hráči
Tak ono cílem diskuze často není přesvědčit protistranu, ale hlavně diváky. Myslíte, že politici lezou do televize proto, aby obrátili svého kolegu na správnou víru?Nalkanar wrote:Vyzkoušeno, nefunguje, Jon není ve stavu, kdy by vnímal přesně to, co mu říkám, aby ze mě nedělal idiota. Posledně jsem mu napsal (nejdříve hruběji, poté už poněkud lépe), co by měl udělat, abychom byli oba na takové úrovni, na jaké můžeme komunikovat a tohle řešit. Až to udělá, diskuzi rád uvítám. Malé písmo tam je, protože to je OT.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: hráči
Taky jsem Jonovu (zbytečnou) narážku na Nalka pochopil jako výzvu k dalšímu kolu slovního wrestlingu. Myslím, že si kluci nemají co vyčítatdrake127 wrote:...
Vybavuje se mi hláška z Red dwarfa, kdy Lister čučí na ženské zápasy v bahně:
C: "Pane a které fandíte?"
L: "Oběma, ať vydrží co nejdýl!"
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín