hráči

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
halfox
Nováček
Posts: 44
Joined: 17:11 08. Sep 2011

hráči

Post by halfox »

Vadí mi, že si to tu někdo plete s wow serverem, aspoň mi to tak okolo Karathy a Ivory příjde. Půlka někde afk postává, jeden kolem mě 2x profičí rychlostí větru, skoro do mě vrazí a u toho stihne pronýst "zduř", ale zatím jsem nepotkal postavu z kterou bych si mohl popovídat natolik, abych pochopil jak tu co funguje. :lol: :?
Nien al Amordien - šedá karathská myš.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: hráči

Post by Prasokralik »

To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
halfox
Nováček
Posts: 44
Joined: 17:11 08. Sep 2011

Re: hráči

Post by halfox »

Prasokralik wrote:To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Věř, že běhám a snažím se nějakého najít. Jenže je většina zaměstnaná tím, že si barví oblečení nebo prostě zrovna hráč obědvá popř. craftí :D
Myslel jsem, že tu toho bude míň...
Nien al Amordien - šedá karathská myš.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: hráči

Post by Nalkanar »

Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.

A vždycky je to otázka, zda nějak zaujme dotyčný nebo taky ne. :) Není tu nikdo, kdo by tu běhal po serveru a vyhledával lidi a každého se ptal "Chcete poradit?". Chceš pomoc? Chceš si pokecat? Zaujmi někoho a postupně se seznamuj, ideální jsou pak některé globální akce (třeba na plese, tam se seznamuje jedna radost).
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: hráči

Post by Prasokralik »

Jen při tom plesovém "seznamování" opatrně na určitý druh chorob.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: hráči

Post by KaTo »

Prasokralik wrote:Jen při tom plesovém "seznamování" opatrně na určitý druh chorob.
...obzvláště chronický zánět ledvin způsobený otrávenou dýkou za obtěžování některých slečen :twisted: je poměrně...nepříjemná choroba :biggrin: :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: hráči

Post by -darkvision- »

Prasokralik wrote:To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Pobavils.
Ono když každej druhej utíká s haste, tak peče na ty kolem co stojej a než něco napíšeš (ne každej píše všemi deseti) tak je ona osoba už pryč.
A když někdo stojí afk, tak taky nepostojíš.
A pokad craftěj lidi, tak ne všichni si chtěj u toho povídat.

..štěstí že u nás dole je to jinačí :)

EDIT: Pokad bys volil ooc cestu domluvou, zkus napsat tell "Aria Orie", když bude mít čas, tak tě určo zasvětí :)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: hráči

Post by J.F.Payne »

Nalkanar wrote:Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
Jseš RP inkvizitor :wink:
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: hráči

Post by J.F.Payne »

halfox wrote:Vadí mi, že si to tu někdo plete s wow serverem, aspoň mi to tak okolo Karathy a Ivory příjde. Půlka někde afk postává, jeden kolem mě 2x profičí rychlostí větru, skoro do mě vrazí a u toho stihne pronýst "zduř", ale zatím jsem nepotkal postavu z kterou bych si mohl popovídat natolik, abych pochopil jak tu co funguje. :lol: :?
Neboj, není to tak zlý.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: hráči

Post by Nalkanar »

J.F.Payne wrote:
Nalkanar wrote:Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
Jseš RP inkvizitor :wink:
Když to říkáš, pane "nevidímsinavlastnínos", tak jsem asi inkvizitor. Sám bys to měl vědět nejlíp.

EDIT po kokosovi: ano, Jon je ten nejvtipnější chlapík jakého znám spíše je to u něj nepochopení toho, že já takové věci v jeho případě myslím vážně ze zcela očividných důvodů, které on stále nevidí... proto to mé osloveníčko milé ;)
Last edited by Nalkanar on 13:03 12. Sep 2011, edited 1 time in total.
.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: hráči

Post by kokosak »

halfox wrote:Věř, že běhám a snažím se nějakého najít. Jenže je většina zaměstnaná tím, že si barví oblečení nebo prostě zrovna hráč obědvá popř. craftí :D
Myslel jsem, že tu toho bude míň...
Tak někdy přijď do Karathy na ranní nebo večerní motlitbu ;)

BTW Nalku, nemáš smysl pro humr. Ironie není země čističů oken a sarkasmus nemá se svatostí nic společnýho.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: hráči

Post by kokosak »

Omlouvám se ostatním, zejména halfoxovi, ale když veřejně, tak veřejně:

Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu. Edit: jako mě třeba.
PUF!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: hráči

Post by Nalkanar »

kokosak wrote:Omlouvám se ostatním, zejména halfoxovi, ale když veřejně, tak veřejně:

Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu.
Vyzkoušeno, nefunguje, Jon není ve stavu, kdy by vnímal přesně to, co mu říkám, aby ze mě nedělal idiota. Posledně jsem mu napsal (nejdříve hruběji, poté už poněkud lépe), co by měl udělat, abychom byli oba na takové úrovni, na jaké můžeme komunikovat a tohle řešit. Až to udělá, diskuzi rád uvítám. Malé písmo tam je, protože to je OT.
.
User avatar
drake127
Obyvatel
Posts: 143
Joined: 15:22 08. Nov 2008

Re: hráči

Post by drake127 »

Nalkanar wrote:Vyzkoušeno, nefunguje, Jon není ve stavu, kdy by vnímal přesně to, co mu říkám, aby ze mě nedělal idiota. Posledně jsem mu napsal (nejdříve hruběji, poté už poněkud lépe), co by měl udělat, abychom byli oba na takové úrovni, na jaké můžeme komunikovat a tohle řešit. Až to udělá, diskuzi rád uvítám. Malé písmo tam je, protože to je OT.
Tak ono cílem diskuze často není přesvědčit protistranu, ale hlavně diváky. Myslíte, že politici lezou do televize proto, aby obrátili svého kolegu na správnou víru? :wink:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: hráči

Post by KaTo »

drake127 wrote:...
Taky jsem Jonovu (zbytečnou) narážku na Nalka pochopil jako výzvu k dalšímu kolu slovního wrestlingu. Myslím, že si kluci nemají co vyčítat :lol: . Ani jeden.
Vybavuje se mi hláška z Red dwarfa, kdy Lister čučí na ženské zápasy v bahně:
C: "Pane a které fandíte?"
L: "Oběma, ať vydrží co nejdýl!"
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked