Zas ty expy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by LDamian »

Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... :mrgreen:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Zas ty expy

Post by Teesha »

LDamian wrote:Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... :mrgreen:
hmm..tvá cena je víceméně nulová...možná ještě budeš muset doplatit
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by LDamian »

Teesha wrote:
LDamian wrote:Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... :mrgreen:
hmm..tvá cena je víceméně nulová...možná ještě budeš muset doplatit
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No nic, jdu pracovat. Ale zasmal jsem se pekne.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Chodec
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:31 06. Feb 2008
Location: Okružní 904/34, Třebíč 67401
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by Chodec »

Nazdar, NWN bylo moje nejoblíbenější RPG a tak jsem si říkal, že to zkusím on-line. Několik dní jsem zkoumal různé servery až jsem zúžil svůj výběr na Thalii a Demonu. Mohli by jste mi někdo říct hlavní rozdíly mezi nimi, popřípadě výhody a nevýhody. Předem se přiznávám, že mi jde spíše o boj než o nějaké poflakování po městech a klábosení.
Předem díky.
Last edited by Chodec on 21:45 06. Feb 2008, edited 1 time in total.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by Daanri »

Thalie je RP server a Demona akcnej server. To je myslim v skratke zasadny rozdiel.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Zas ty expy

Post by OneIceOne »

Chodec wrote:Nazdar, NWN bylo moje nejoblíbenější RPG a tak jsem si říkal, že to zkusím on-line. Několik dní jsem zkoumal různé servery až jsem zúžil svůj výběr na Thalii a Demonu. Mohli by jste mi někdo říct hlavní rozdíly mezi nimi, popřípadě výhody a nevýhody. Předem se přiznávám, že mi jde spíše o boj než o nějaké poflakování po městech a klábosení.
Předem díky.
Jdi na Demonu, akce je tam základ a když budeš mít chuť najdeš tam i malý ostrůvek RP. Pokud jsi v online nwn nováček, pak doporučuji nejdříve projit forum a kouknout do sekce buildy, kde najdeš hratelné kombinace povolání a s hrou se nebudeš trápit. Jedním z negativ je tam preferování užší skupiny povolání, například předměty, pak je hraní určité kombinace povolání až o 100% lehčí. Pokud te baví kraft, tak je tam poměrně náročný a dlouhodobý na vyskillovaní.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Chodec
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:31 06. Feb 2008
Location: Okružní 904/34, Třebíč 67401
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by Chodec »

Díky. Taky jsem se tak rozhodl. Uvidím, jaký to tam bude...
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark :?
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Zas ty expy

Post by Theogil I »

Chodec wrote:Díky. Taky jsem se tak rozhodl. Uvidím, jaký to tam bude...
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark :?
Ještě taky jedna drobnost, sólo hráče tam moc neberou a poslení úpravy jsou silně zaměřeny na partu, doporučuji tedy najít si pár SLUŠNÝCH parťáků a s nima to pak táhnout dál, je to hezčí, je to lepší, je to časově náročnější aby všichni spolu drželi krok (Demona nepodporuje partu s vyšším rozdílem lvl než 5).
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by Darien »

A jak je to vůbec s podporou party tady, co se týče rozdílů?


Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.

Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by photter »

asi vůdce smečky, nenech se zmást nápisem nad hlavou, to je nutný OOC zlo....prostě to byl elitní trhač a zkušenost z boje byla větší :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Zas ty expy

Post by Theogil I »

Darien wrote:A jak je to vůbec s podporou party tady, co se týče rozdílů?


Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.

Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.
Dle našich zkoumání vlčí populace a jejich výskytu se vlci rozdělují na tři stadia vývoje.
Říkáme jim mláďata //8exp. za jednoho a nenadělají moc škody//, dospělé kusy //28exp. za jednoho, ve smečce jsou nebezpeční// a ty vede starý šedý vlk, //sviňa na ultimo, sráží a rozsápe vše// který je z nich alespoň trošku poznat, jinak mladého vlka o jeho taťky moc poznat nejde, leda při bližším ohledání, ale na to není už moc času, bo se vám ty bestie na tuto vzdálenost sápou po krku. Tak Tak
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by photter »

Theogil I wrote:...starý šedý vlk...
velmi rozšířenej omyl, jedná se o vlčici
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Zas ty expy

Post by jiromir »

photter wrote:
Theogil I wrote:...starý šedý vlk...
velmi rozšířenej omyl, jedná se o vlčici
ale prd...je to starej mrdač :-)
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by Darien »

No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři :twisted:

Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by igor »

Darien wrote:No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři :twisted:

Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
No hele, vono je to zákeřný... já na něj šel tak na 10. lvl snad s rangerem-vrahem, ze zálohy jsem se netrefil (blbej hod) a srazil mě... už sem se nezved a chcíp ;-) a jindy sem ho zas dával na pohodu
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked