Zas ty expy
Re: Zas ty expy
Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... 
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zas ty expy
hmm..tvá cena je víceméně nulová...možná ještě budeš muset doplatitLDamian wrote:Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo...
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Zas ty expy
Teesha wrote:hmm..tvá cena je víceméně nulová...možná ještě budeš muset doplatitLDamian wrote:Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo...
No nic, jdu pracovat. Ale zasmal jsem se pekne.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zas ty expy
Nazdar, NWN bylo moje nejoblíbenější RPG a tak jsem si říkal, že to zkusím on-line. Několik dní jsem zkoumal různé servery až jsem zúžil svůj výběr na Thalii a Demonu. Mohli by jste mi někdo říct hlavní rozdíly mezi nimi, popřípadě výhody a nevýhody. Předem se přiznávám, že mi jde spíše o boj než o nějaké poflakování po městech a klábosení.
Předem díky.
Předem díky.
Last edited by Chodec on 21:45 06. Feb 2008, edited 1 time in total.
Re: Zas ty expy
Thalie je RP server a Demona akcnej server. To je myslim v skratke zasadny rozdiel.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Zas ty expy
Jdi na Demonu, akce je tam základ a když budeš mít chuť najdeš tam i malý ostrůvek RP. Pokud jsi v online nwn nováček, pak doporučuji nejdříve projit forum a kouknout do sekce buildy, kde najdeš hratelné kombinace povolání a s hrou se nebudeš trápit. Jedním z negativ je tam preferování užší skupiny povolání, například předměty, pak je hraní určité kombinace povolání až o 100% lehčí. Pokud te baví kraft, tak je tam poměrně náročný a dlouhodobý na vyskillovaní.Chodec wrote:Nazdar, NWN bylo moje nejoblíbenější RPG a tak jsem si říkal, že to zkusím on-line. Několik dní jsem zkoumal různé servery až jsem zúžil svůj výběr na Thalii a Demonu. Mohli by jste mi někdo říct hlavní rozdíly mezi nimi, popřípadě výhody a nevýhody. Předem se přiznávám, že mi jde spíše o boj než o nějaké poflakování po městech a klábosení.
Předem díky.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Re: Zas ty expy
Díky. Taky jsem se tak rozhodl. Uvidím, jaký to tam bude...
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark
Re: Zas ty expy
Ještě taky jedna drobnost, sólo hráče tam moc neberou a poslení úpravy jsou silně zaměřeny na partu, doporučuji tedy najít si pár SLUŠNÝCH parťáků a s nima to pak táhnout dál, je to hezčí, je to lepší, je to časově náročnější aby všichni spolu drželi krok (Demona nepodporuje partu s vyšším rozdílem lvl než 5).Chodec wrote:Díky. Taky jsem se tak rozhodl. Uvidím, jaký to tam bude...
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Zas ty expy
A jak je to vůbec s podporou party tady, co se týče rozdílů?
Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.
Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.
Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.
Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Zas ty expy
asi vůdce smečky, nenech se zmást nápisem nad hlavou, to je nutný OOC zlo....prostě to byl elitní trhač a zkušenost z boje byla větší 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zas ty expy
Dle našich zkoumání vlčí populace a jejich výskytu se vlci rozdělují na tři stadia vývoje.Darien wrote:A jak je to vůbec s podporou party tady, co se týče rozdílů?
Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.
Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.
Říkáme jim mláďata //8exp. za jednoho a nenadělají moc škody//, dospělé kusy //28exp. za jednoho, ve smečce jsou nebezpeční// a ty vede starý šedý vlk, //sviňa na ultimo, sráží a rozsápe vše// který je z nich alespoň trošku poznat, jinak mladého vlka o jeho taťky moc poznat nejde, leda při bližším ohledání, ale na to není už moc času, bo se vám ty bestie na tuto vzdálenost sápou po krku. Tak Tak
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Zas ty expy
velmi rozšířenej omyl, jedná se o vlčiciTheogil I wrote:...starý šedý vlk...
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zas ty expy
ale prd...je to starej mrdačphotter wrote:velmi rozšířenej omyl, jedná se o vlčiciTheogil I wrote:...starý šedý vlk...
Re: Zas ty expy
No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři
Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Zas ty expy
No hele, vono je to zákeřný... já na něj šel tak na 10. lvl snad s rangerem-vrahem, ze zálohy jsem se netrefil (blbej hod) a srazil mě... už sem se nezved a chcípDarien wrote:No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři![]()
Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.