hráči

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: hráči

Post by Ikstremist »

LDamian wrote:Čistě IMHO:
Jediný, kdo skutečně trénuje běh a běhá solidně rychle je zkušený mnich. Všichni ostatní jsou šneci. Barbaři jsou zuřiví šneci. Okřídlení elfové jsou okřídlení šneci. Okřídlení elfové barbaři jsou zuřiví okřídlení šneci. :wink:
kucik wrote:A jakypak maj dexari steheni svaliky? Vetsi nez Silovky? Co?
Kuciku tvá argumentace je podle mě naprosto irelevantni. Dexař totiž běhá v oblečení a ne ve fullplatu. Tím se dostáváme do roviny dlouhých běhů, kde silák s 500 llibrama v baglu ubeha velky prd, oproti dexařovi s nejnutnějšim vybavenim, v hadrech maximalně s lukem v ruce.
Nemluvě o tom že osvalená silovka je i v oblečení těžká jako prase, takže na dlouhy tratě uběhne prd.

Jsem rád že jsem mnich a ano, běhám si dle libosti. Protože na to mam dokonce feat.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: hráči

Post by Nalkanar »

Zjedodnušeně se dá bavit s mnoha hráči, ale někteří z potencionálních "kecačů" bývají jinak zaměstnaní - craft, hovor s někým jiným, lov & shánění materiálu, občasné domluvené akcičky. Ze zkušenosti - nejlíp se oslovují samotáři nebo malé skupinky v hostinci, ideálně pokud někoho ze skupinky znáte. Pak je fajn být představeni, najít společnou řeč a postupně tak zvětšovat lidi na RPčkování kdekoliv a kdykoliv (9/10 RP hráčů nedoporučuje řešit některé důležité emotivní momenty uprostřed krutých bitev).
.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: hráči

Post by innfra »

No, upřímě ruku na srdce, ale poslední měsíc a půl, nevim jestli mě někdo za mými zády proklel. Ale nemůžu sehnat jedinou solidní výpravu s bosem pro lvl 20+... Naposled jsem byl s elverin na hoďku v prahvozdu všechno vymlácený a zisk nic moc. Tím jí chci potažmo poděkovat :). Ať se snažim jak se snažim, mluvim v hospodě, že bych šel na výpravu oocčkuju s postavama co se znám, ještě jsem nikde nebyl. Hold jsem tohle po měsíci vzdal a postavil jsem si vlastní RP pískoviště. A když si chci zacreepit radší lognu tagara a jdu smahnout s nim nějaký ty potvory nebo bose, aby se neřeklo že epic vybíjí lowlevlíkům bosy. Nejkrásnější tuhle byla odpověď co mě dostala fakt do kolen a opravdu jsem jí nečekal. Nejsi epic, co bych tě tahal. Hold nejsem takovej, magor, abych nafingoval smrt a šel si hodit už asi po páté znovu d6 na HP, když dostanu 1 no. Prostě zloděj se do dungu nevyplatí, za to o low kledru se lidi co znám můžou umlátit, ale zas ho mám jen pro srandu a moc mě to s nim nebaví.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
halfox
Nováček
Posts: 44
Joined: 17:11 08. Sep 2011

Re: hráči

Post by halfox »

innfra wrote:No, upřímě ruku na srdce, ale poslední měsíc a půl, nevim jestli mě někdo za mými zády proklel. Ale nemůžu sehnat jedinou solidní výpravu s bosem pro lvl 20+... Naposled jsem byl s elverin na hoďku v prahvozdu všechno vymlácený a zisk nic moc. Tím jí chci potažmo poděkovat :). Ať se snažim jak se snažim, mluvim v hospodě, že bych šel na výpravu oocčkuju s postavama co se znám, ještě jsem nikde nebyl. Hold jsem tohle po měsíci vzdal a postavil jsem si vlastní RP pískoviště. A když si chci zacreepit radší lognu tagara a jdu smahnout s nim nějaký ty potvory nebo bose, aby se neřeklo že epic vybíjí lowlevlíkům bosy. Nejkrásnější tuhle byla odpověď co mě dostala fakt do kolen a opravdu jsem jí nečekal. Nejsi epic, co bych tě tahal. Hold nejsem takovej, magor, abych nafingoval smrt a šel si hodit už asi po páté znovu d6 na HP, když dostanu 1 no. Prostě zloděj se do dungu nevyplatí, za to o low kledru se lidi co znám můžou umlátit, ale zas ho mám jen pro srandu a moc mě to s nim nebaví.
lol, tak po tomhle příspěvku už mě tu ve hře asi fakt nic nepřekvapí. :shock: :D
Nien al Amordien - šedá karathská myš.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: hráči

Post by de Aers »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: hráči

Post by zachy »

LDamian wrote: Jediný, kdo skutečně trénuje běh a běhá solidně rychle je zkušený mnich. Všichni ostatní jsou šneci. Barbaři jsou zuřiví šneci. Okřídlení elfové jsou okřídlení šneci. Okřídlení elfové barbaři jsou zuřiví okřídlení šneci. :wink:
takovýho zuřivýho okřídleného šneka bych dal jako nějakýho TOP bossa :D a samozřejmě by měl auru strachu :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: hráči

Post by Ikstremist »

Amen!
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: hráči

Post by Kathermara »

halfox wrote:
innfra wrote:No, upřímě ruku na srdce, ale poslední měsíc a půl, nevim jestli mě někdo za mými zády proklel. Ale nemůžu sehnat jedinou solidní výpravu s bosem pro lvl 20+... Naposled jsem byl s elverin na hoďku v prahvozdu všechno vymlácený a zisk nic moc. Tím jí chci potažmo poděkovat :). Ať se snažim jak se snažim, mluvim v hospodě, že bych šel na výpravu oocčkuju s postavama co se znám, ještě jsem nikde nebyl. Hold jsem tohle po měsíci vzdal a postavil jsem si vlastní RP pískoviště. A když si chci zacreepit radší lognu tagara a jdu smahnout s nim nějaký ty potvory nebo bose, aby se neřeklo že epic vybíjí lowlevlíkům bosy. Nejkrásnější tuhle byla odpověď co mě dostala fakt do kolen a opravdu jsem jí nečekal. Nejsi epic, co bych tě tahal. Hold nejsem takovej, magor, abych nafingoval smrt a šel si hodit už asi po páté znovu d6 na HP, když dostanu 1 no. Prostě zloděj se do dungu nevyplatí, za to o low kledru se lidi co znám můžou umlátit, ale zas ho mám jen pro srandu a moc mě to s nim nebaví.
lol, tak po tomhle příspěvku už mě tu ve hře asi fakt nic nepřekvapí. :shock: :D
Tak jsem zase ztratila pár iluzí o zdejších hráčích. Že se vůbec divím...
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: hráči

Post by J.F.Payne »

Jací že mají být zdejší hráči? Mně se tu zatím hraje hodně dobře.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: hráči

Post by Pajule »

zdejší hráči jsou velmi hodní vskutku :) aspoň starousedlící
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: hráči

Post by rosnicka »

já teda nevím, ale na to že jsem tam vlezla o prázdninách kdy je nejmín lidí tak jsem se setkala s ochotnyma lidickama, pravda ze hodne chodim tak ruzne sama protoze jsem pracovne vytizena a nemuzu se pripojit kdykoliv a treba na cely den.takze to pytlikuju jak se da a i presto me to opravdu bavi.timto se omlouvam treba tem ze nepozdravim kdyz probehnu s balikem ktery chvata nebo si vas proste nevsimnu .
Locked