LDamian wrote:Čistě IMHO:
Jediný, kdo skutečně trénuje běh a běhá solidně rychle je zkušený mnich. Všichni ostatní jsou šneci. Barbaři jsou zuřiví šneci. Okřídlení elfové jsou okřídlení šneci. Okřídlení elfové barbaři jsou zuřiví okřídlení šneci.
Kuciku tvá argumentace je podle mě naprosto irelevantni. Dexař totiž běhá v oblečení a ne ve fullplatu. Tím se dostáváme do roviny dlouhých běhů, kde silák s 500 llibrama v baglu ubeha velky prd, oproti dexařovi s nejnutnějšim vybavenim, v hadrech maximalně s lukem v ruce.kucik wrote:A jakypak maj dexari steheni svaliky? Vetsi nez Silovky? Co?
Nemluvě o tom že osvalená silovka je i v oblečení těžká jako prase, takže na dlouhy tratě uběhne prd.
Jsem rád že jsem mnich a ano, běhám si dle libosti. Protože na to mam dokonce feat.