Bard+RDD build
Re: Bard+RDD build
Když už chcete jet RDD na na dex a na luk, není to zajimavější se zaklínačem? 
Re: Bard+RDD build
Pochopitelne nejlepší je RDD na prak a hobit.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Bard+RDD build
Tri utoky a luk, +1/2 a +3/4 kombinace, mala dexa? No potes kosteShaman88 wrote:Když už chcete jet RDD na na dex a na luk, není to zajimavější se zaklínačem?
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Bard+RDD build
Má to stejný počet útoků jako bard /rdd a jen o 2 menší BAB. Není to zase tak hrozný.xxxMajkyxxx wrote:Tri utoky a luk, +1/2 a +3/4 kombinace, mala dexa? No potes kosteShaman88 wrote:Když už chcete jet RDD na na dex a na luk, není to zajimavější se zaklínačem?, to sotva trefi do brany v Karathe. Do toho bych fakt nesel. Tak to, kdyz uz zaklinace s lukem, tak s AA.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Bard+RDD build
O dalsi 4AB min z boostu, -5 az 7 z prokleti, o 4AC min za akrobacii -5 az 7 z pisne, jako zaklinac malou pruraznost, DC spellu z toho taky nevytahnes slavny. Podle mne to neni dobry ani jako strelec, ani jako zaklinac. Epicky bard ma dexu mezi bonus featama, takze tam bude dalsi ztrata AB+ACShaman88 wrote:Má to stejný počet útoků jako bard /rdd a jen o 2 menší BAB. Není to zase tak hrozný.xxxMajkyxxx wrote:Tri utoky a luk, +1/2 a +3/4 kombinace, mala dexa? No potes kosteShaman88 wrote:Když už chcete jet RDD na na dex a na luk, není to zajimavější se zaklínačem?, to sotva trefi do brany v Karathe. Do toho bych fakt nesel. Tak to, kdyz uz zaklinace s lukem, tak s AA.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Bard+RDD build
Pokud já vím tak bardova píseň dává jen +2 ab.xxxMajkyxxx wrote:Shaman88 wrote: O dalsi 4AB min z boostu, -5 az 7 z prokleti, o 4AC min za akrobacii -5 az 7 z pisne, jako zaklinac malou pruraznost, DC spellu z toho taky nevytahnes slavny. Podle mne to neni dobry ani jako strelec, ani jako zaklinac. Epicky bard ma dexu mezi bonus featama, takze tam bude dalsi ztrata AB+AC
AB budeš mít menší ale budeš moci jinak sestavit itemy díky tomu že si budeš moci házet posílenou obratnost, odolnost i sílu. Pokud vytáhneš lvl 30 tak si vezmeš epický kouzelný brnění či epickou ochranu. Disponuješ buffy jako plášt proti kouzlům či stínový štít. A celkově jedeš na spelly co bud jsou buffy nebo jsou útočné a nemaj záchraný hod jako třeba bigbyho poletující ruka, hrozivé vadnutí, slovo moci a další... a budeš mít summona....
Ale uznávám že se za to bude hrát jinak než za barda.... řekněme komplikovaněji
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Bard+RDD build
pisen dava +2 a warcry dalsich +2...nevim.....plast je fajn, ale myslim ze lip bys tyhle veci uzil prave s AAckem a vetsim poctem utoku + AAenchantem sipuShaman88 wrote:Pokud já vím tak bardova píseň dává jen +2 ab.xxxMajkyxxx wrote:Shaman88 wrote: O dalsi 4AB min z boostu, -5 az 7 z prokleti, o 4AC min za akrobacii -5 az 7 z pisne, jako zaklinac malou pruraznost, DC spellu z toho taky nevytahnes slavny. Podle mne to neni dobry ani jako strelec, ani jako zaklinac. Epicky bard ma dexu mezi bonus featama, takze tam bude dalsi ztrata AB+AC
AB budeš mít menší ale budeš moci jinak sestavit itemy díky tomu že si budeš moci házet posílenou obratnost, odolnost i sílu. Pokud vytáhneš lvl 30 tak si vezmeš epický kouzelný brnění či epickou ochranu. Disponuješ buffy jako plášt proti kouzlům či stínový štít. A celkově jedeš na spelly co bud jsou buffy nebo jsou útočné a nemaj záchraný hod jako třeba bigbyho poletující ruka, hrozivé vadnutí, slovo moci a další... a budeš mít summona....
Ale uznávám že se za to bude hrát jinak než za barda.... řekněme komplikovaněji
edit: a to jeste nezminuju ztratu dmg prave za pisen a war cry od barda
A at nejsem OT, tak prave war cry a haste je podle mne dobry duvod proc vzit klidne kouzla pro barda ve fullplatech a s pavezou. Seslat si prohlednuti neviditelnosti, boosty na naslouchani, nebo cokoliv jineho primo v boji mi prijde vic nez prakticke.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka