Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

JiB
Obyvatel
Posts: 117
Joined: 18:09 16. Jun 2007

Re: Poděkování

Post by JiB »

Kiri wrote:Me diky patri tymu...pekny zmeny. System XP se mi taky zamlouva, ceny dejmetomu taky... Ivory sem videl tak zlehka, odpovida tomu jak by se asi vyvijela. Suprr.

Dnes sem zazil nadherny spestreni hry s drobnym Q nevim jak moc planovany, spis bych to videl na maximlani imrpovizaci obou stran. Paradni prozitek tezko popsatelny nevim jestli byd JiB sam, ale kazdopadne vyborny. Hnedka sem krapet znalejsi ja i postava :D:D:D DEKUJU *vzpomina na nadherny zaiztek s prostitutkou*
Taktiez dakujem za pekny zazitok. Hrat s dobrym hracom je rovnake potesenie pre DM.

Zial ale musim opat napisat, ze zacinam travit, nie mojou zasluhou, cca 10 hodin denne v praci a spolu s dalsimi povinnostami mi potom pripada malicko casu na DM-kovanie. Dufam ze sa to coskoro zmeni.
_____________
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117
Arto
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:17 22. Jul 2007

Re: Poděkování

Post by Arto »

Díky rejtymu za ochotu a za spestření dneška... Díky
Oloth Zhah Tuth Abbil Lueth Ogglin
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Morn »

Chtěl bych poděkovat za pěkný noční hraní s Beatris :P Jitko díky moc stebou hrát je radost, doufám že tě nohy už nebolej :lol:
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.

ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Poděkování

Post by jitka »

taky moc dekuji :wink: nohy uz se vzpamatovali 8) ale stalo to zato :twisted:

ps: verim ze si to nekdy jeste zopakujem :lol:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Poděkování

Post by Aznar »

díky rejtymu, ze konečně zamečel, některý ty kecy už se fakt nedaly číst :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by Lord_Berserk »

Aznar wrote:díky rejtymu, ze konečně zamečel, některý ty kecy už se fakt nedaly číst :mrgreen:
Taky se pridam...zaplatpanbuch :mrgreen:
Takze zas du delat reklamu ....vot tohodle je Chat tak sup sup podte pokecat tam taky... sou zato expy
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by igor »

A já děkuju Wallovi, Beatris a potom i Solomonovi za fajn hru - od Karathy až po záchranu farmářovo dítěte od trollů. Taková správná hra klaďasů :) Nejlepší bylo to odevzdání dítěte farmářovi :D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Poděkování

Post by jitka »

taky se pridam se svim podekovanim :D
zvlaste musim podekovat panum solomonovi a wallovi ze me zachranili zivot :wink:

a timto se omlouvam panu starostovi ivory a zrovna tak celemu peveckemu zboru ivory jakoz i kovari skterym jsem si chtela dat paku :twisted:

diky moc super hra jeste ted se tu culim :D :D :D
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Poděkování

Post by Sorrow »

I ja dekuju vam. :wink:
ps:snad si z tebe neveme ten peveckej sbor priklad :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Poděkování

Post by RES »

Joo moc pekny jeste ted mam poprskanou klavesnici pac to se nedalo nechechtat se jako blazen :mrgreen: diky super hra :wink:
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Braenn »

Takže jak bych to..

*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*

Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!

:D Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát :lol: Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Darien »

Díky DM za dnešní zábavu, trojčata na cestě do Isilské pevnosti, vtipné obchodníky v Karathe a vůbec pocit, že se ve světě vážně něco děje:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Poděkování

Post by Teesha »

Braenn wrote:Takže jak bych to..

*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*

Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!

:D Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát :lol: Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
jojo..to si dokážu představit...já už bych byl pravděpoodobně mrtvej! sám bych si na jeho místě prořízl hrdlo...a to neví co ho čeká :)
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Poděkování

Post by wekslo »

Darien wrote:Díky DM za dnešní zábavu, trojčata na cestě do Isilské pevnosti, vtipné obchodníky v Karathe a vůbec pocit, že se ve světě vážně něco děje:)
Rad bych se pridal k tyhle dekovacce (nemam tu cz klavesnici takze foneticky [:djekovacce:]) ;]

Diky vsem DM a samozrejme vsem zucastnenym hracum za kralovskou zabavu :wink:
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Poděkování

Post by Teesha »

asi bych měl zpětně poděkovat za fakt docela vtipnou situaci....

osoby a obsazení

X...Velitelka
L...průzkumnice
A....střelec
C...štít
CS...neznámá a krásná osoba


Scéna 1: Začátek plánované výpravy, zpovzdálí se tetelí obří pavouk. L na sebe láká hmyza, ten se zdá nějak nereaguje, když tu ho k činnosti vyprovokuje "náhodný" šíp vystřelený neznámou kráskou. Rozběhne se a s ním stejně nohatý bráška. Nakonec padnou, ale X je zraněna a oslabena jedem.
X: To nebyl dobrej nápad s tím hozeným nožem L
L: já jsem nic nehodila Paní
X: Kdo to vystřelil? *hodně naštvaně*
*ticho*
X: KU.VA, PTAM SE KDO STRILEL?
*ticho*
X: NIKDO?
CS: jsi zraněná X? poléčím tě
A: já nestřílel Paní
C: já taky ne
X: tak ono to vystřelilo samo? tak těd mužu jít klidně zpátky
CS: ukaž pomůžu ti *vyléčí slabost*
X: děkuju ti *pousměje se na CS*
L: asi jsem se zmýlila paní a ta dýka mi vyletěla z ruky
CS: příště si dávej větší pozor
*X se na L ošklivě zamračí * At se to víckrát neopakuje


málem jsem se umlátil smíchy...ale to nebylo vše o pár chvil později...hejno velkých brouků....neznámá osoba..říkejme ji třeba CS zkouší nové kouzlo..smrdutý oblak o kterém si přečetla, že nepřátelé v oblasti budou ochromeni smradem
neváhá tedy a podotýkám v dobré vůli ho sešle doprostřed bitvy...a ejhle všichni zvrací, prskají a dáví se..brouci i dvounožci

X: ku.va co to bylo
A: hnus...
L: ..nějakej jedovatej oblak
C: ti brouci?
CS: jo..ti brouci
X: nějací jiní
CS: zmutovaní, pojdme dál, ale hlavně opatrně, jste moc zbrklí

tímto se všem zainteresovaným omlouvám :wink:
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
Post Reply