Taktiez dakujem za pekny zazitok. Hrat s dobrym hracom je rovnake potesenie pre DM.Kiri wrote:Me diky patri tymu...pekny zmeny. System XP se mi taky zamlouva, ceny dejmetomu taky... Ivory sem videl tak zlehka, odpovida tomu jak by se asi vyvijela. Suprr.
Dnes sem zazil nadherny spestreni hry s drobnym Q nevim jak moc planovany, spis bych to videl na maximlani imrpovizaci obou stran. Paradni prozitek tezko popsatelny nevim jestli byd JiB sam, ale kazdopadne vyborny. Hnedka sem krapet znalejsi ja i postava:D:D DEKUJU *vzpomina na nadherny zaiztek s prostitutkou*
Zial ale musim opat napisat, ze zacinam travit, nie mojou zasluhou, cca 10 hodin denne v praci a spolu s dalsimi povinnostami mi potom pripada malicko casu na DM-kovanie. Dufam ze sa to coskoro zmeni.