Tam byla tusim chyba, ze se to nastavit zapomelo - proste puvodni sortiment misto noveho... Ale jen tipuju.. normalne by se nic zdrazovat nemelo, ty ceny jsou predem stanovene.Lord_Berserk wrote:No prave proste todle se mi moc nezda v prubehu hry zvysovat ceny... to pak nekdo muze nasyslit levny veci pak se to zas zdrazi a muze vesele prodavat za drahoZyga wrote:Ja vedel ze ta helma co se na ni snazim nasporit stala napoprve pulku toho co ted, pak sem celej natesenej vlezl do kramu a tam mi vesele oznamej ze uz stoji misto tri sest tisic
Peníze
Re: Peníze
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Peníze
no pri soucasnem ziskavani penez mi zdrazeni o 100% pride taky drsny
co takhle jen o 50%?
co takhle jen o 50%?
Re: Peníze
Dobrej plan jenze to by ty hajzlici vobchodnicky museli to zdrazovani vohlasit dopredu, co jinak pak se stovkou bot?Lord_Berserk wrote: No prave proste todle se mi moc nezda v prubehu hry zvysovat ceny... to pak nekdo muze nasyslit levny veci pak se to zas zdrazi a muze vesele prodavat za draho
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Peníze
doufám, že je to kompliment, hadeLDamian wrote:...mne neni možno brat jako "prumerneho hrace" - takze to, ze to ZATIM prijde v pohode pro mne, jeste automaticky neznamena, ze je to fakt v pohode. Podobne treba u Phottera...![]()
je fakt, že něco už sem v nwn vodehrál a ty priority se časem mění....asi něco jinýho očekává někdo, kdo hraje pár měsíců a viceméně testuje, co ta hra vlastně umí a něco jinýho veterán, kterej viděl koně blejt a hada couvat a často umí odhadnout, co bude dlouhodobě bavit i když to třeba momentálně bolí
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Peníze
to já jsem pořád lama
a vždycky budu
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Peníze
V současný době mi přijde vydělávání docela přiměřený, jen lehce nudný. Jsem rád, že na pátym lvlu nejsem a víceéně ani nemůžu bejt žádnej milionář. Docela se mi to líbí... Jen bych začal pomalu zavádět nějaký alternativní možnosti výdělku promě vybírání dungů a stahování kůží (sbírání CNRkovejch surovin je taky moznost, ale to uz je tuplem nuda). Staci abych mel predstavu o budoucí podobě kraftu a pomalu bych se pustil do tvorby surovin pro budoucí kraft, který by byly i samostatně prodejný za nějaký přiměřený ceny.
Jestli jsem dobre pochopil, tak novej craft nebude to množstevní šílenství jako CNR, kdy je třeba hafec surovin a hafec času...že to bude střídmější a zábavnější. Moje vize těch surovin a kraftu je takova, ze nebude potreba vseho tolik, ale za to bude větší výběr ze surovin (tudiz ne 5 druhů hub, 3 druhy dřeva atd...) ale to se uvidí no. Pak by postavy mely moznost "ujet si" treba na jedny zakladni surovine a hledat kde vsude se nachazi, vyskytuje a jakej druh a vedely by co z toho vykraftit a jak nejaky dlouhodobejsim experimentovaním..
No a pak by se mohla nejak hodne vzacna surovina prodavat treba i v radech stovek zlatejch za kus v neopracovany stavu, ptz by byla opravdu vzacna a jen hodne malokdo by o ni vedel...napr.
Jestli jsem dobre pochopil, tak novej craft nebude to množstevní šílenství jako CNR, kdy je třeba hafec surovin a hafec času...že to bude střídmější a zábavnější. Moje vize těch surovin a kraftu je takova, ze nebude potreba vseho tolik, ale za to bude větší výběr ze surovin (tudiz ne 5 druhů hub, 3 druhy dřeva atd...) ale to se uvidí no. Pak by postavy mely moznost "ujet si" treba na jedny zakladni surovine a hledat kde vsude se nachazi, vyskytuje a jakej druh a vedely by co z toho vykraftit a jak nejaky dlouhodobejsim experimentovaním..
No a pak by se mohla nejak hodne vzacna surovina prodavat treba i v radech stovek zlatejch za kus v neopracovany stavu, ptz by byla opravdu vzacna a jen hodne malokdo by o ni vedel...napr.
Re: Peníze
Ceny jsou drsný a s tou helmou, jak psal zyga, obchodník nakrkl i mě
.. ale zas si budu více svých věcí vážit
Vydělávání peněz v podtemnu není nic lehkého.. budte rádi za ty keříky, my se ke všemu musíme nendřiv probojovat
, ale doufám že craft tomu napomůže ale na druhou stranu i doufám že to nebude jako před wipe, kdy se dali vycraftit ohromné částky peněz a dobrých předmětů.. zase škoda těch kamarádů, kteří dávali tyhle věci potom zadarmo
Já sem s nýnějšim stavem spokojen
Vydělávání peněz v podtemnu není nic lehkého.. budte rádi za ty keříky, my se ke všemu musíme nendřiv probojovat
Já sem s nýnějšim stavem spokojen
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Peníze
Spokojen jsem též, jen by mě zajímalo jak jste dělali kraft před wipem, že jste z toho měli prachů jak Rokefeler, ti co mě znají, ví že jsem makal jak šroub pořád a tvrdě a každou stovku jsem si teda odedřel až až.Krata wrote:Ceny jsou drsný a s tou helmou, jak psal zyga, obchodník nakrkl i mě.. ale zas si budu více svých věcí vážit
Vydělávání peněz v podtemnu není nic lehkého.. budte rádi za ty keříky, my se ke všemu musíme nendřiv probojovat, ale doufám že craft tomu napomůže ale na druhou stranu i doufám že to nebude jako před wipe, kdy se dali vycraftit ohromné částky peněz a dobrých předmětů.. zase škoda těch kamarádů, kteří dávali tyhle věci potom zadarmo
![]()
Já sem s nýnějšim stavem spokojen
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Peníze
On ti nikdo neřekl o tom bugu?Theogil I wrote:Spokojen jsem též, jen by mě zajímalo jak jste dělali kraft před wipem, že jste z toho měli prachů jak Rokefeler, ti co mě znají, ví že jsem makal jak šroub pořád a tvrdě a každou stovku jsem si teda odedřel až až.
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Peníze
Ee, vo jakým?human_wreck wrote:On ti nikdo neřekl o tom bugu?Theogil I wrote:Spokojen jsem též, jen by mě zajímalo jak jste dělali kraft před wipem, že jste z toho měli prachů jak Rokefeler, ti co mě znají, ví že jsem makal jak šroub pořád a tvrdě a každou stovku jsem si teda odedřel až až.
Možná proto, že kdyby nějakej byl a někdo by mi to řek, běžel bych to vcukuletu prásknou ... taková slepičí prdelka.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Peníze
To jsou rasove predispozice. Trpaslici byli stvoreni k tomu, aby byli chudy a dreli jak....trpaslici, kdezto Elfky k zivotu v blahobytu.Theogil I wrote: Spokojen jsem též, jen by mě zajímalo jak jste dělali kraft před wipem, že jste z toho měli prachů jak Rokefeler, ti co mě znají, ví že jsem makal jak šroub pořád a tvrdě a každou stovku jsem si teda odedřel až až.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Peníze
Grrrr já věděl, že ty potvory špidlouchý měl řezat na potkání hambářky jedny hambatý.kucik wrote:To jsou rasove predispozice. Trpaslici byli stvoreni k tomu, aby byli chudy a dreli jak....trpaslici, kdezto elfky k zivotu v blahobytu.Theogil I wrote: Spokojen jsem též, jen by mě zajímalo jak jste dělali kraft před wipem, že jste z toho měli prachů jak Rokefeler, ti co mě znají, ví že jsem makal jak šroub pořád a tvrdě a každou stovku jsem si teda odedřel až až.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Peníze
věděl, věděl ale strach nedovolil :pTheogil I wrote:Grrrr já věděl, že ty potvory špidlouchý měl řezat na potkání hambářky jedny hambatý.
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Peníze
stačili lékarničky.. když ses snažil měl si peněz dost 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Peníze
Na drogách se dalo vydělat o dost víc a snážKrata wrote:stačili lékarničky.. když ses snažil měl si peněz dost
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.