zřejmě si pleteš význam slov odměna a tresthuman_wreck wrote:Mohl bych v rámci ponižování čuchat ...
Systém smrti
Re: Systém smrti
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Systém smrti
si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)human_wreck wrote:No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? :mrgreen:
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
2jiromir: Chápej tam nejde o ty pachy ale o vzrušivost tý situace 
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Systém smrti
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazisjiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Systém smrti
Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Systém smrti
nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)Lord_Berserk wrote:AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazisjiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle
Re: Systém smrti
spodní brada?jiromir wrote:nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)Lord_Berserk wrote:AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazisjiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Systém smrti
A jakto že ne? Osnovat vzpouru otroků a tajně trénovat, takže až přijde nafrněná drowí královna do hry se svým levelem 10, otrok na levelu 30 ji něžně vezme pod krčkem, posubí, nasadí obojek, vodítko a vyvleče na trh otroků v Karathe:)human_wreck wrote:To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Systém smrti
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře.
Vaillardo Vran:
Re: Systém smrti
Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.OneHeart wrote:už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Systém smrti
Darien: jen řikám že mi to tak připadá
, ale když je to tvůj nápad tak sry.. přesto si myslim že ted je to dobrý.. nic vysokýho a smrt zbytečně nekazí hru, tak jako tak se jí bojim protože každej exp dobrej
.. co terpve ztartit tak nehoráznou částku lagem či jinim technyckmy probléme (pád do oken
)
Jo otrokská vzpoura? tak to bych chtěl vidět jak by se dařilo
, by jste chytli drowí matku za "bradičku" a zůstal by z vás jen mastnej flek na podlaze kterej bude muset váš nástupce umýt 
Edit: myslim že o tomto pravidlu se teprve jedná
Jo otrokská vzpoura? tak to bych chtěl vidět jak by se dařilo
Edit: myslim že o tomto pravidlu se teprve jedná
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Systém smrti
jestli to ještě není v pravidlech, tak by se to mělo přidat.Theogil I wrote:Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.OneHeart wrote:už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře.
Proč? Prevence zbytečného a hrukazícího metagejmu při interakci těchto dvou skupin (podtemno X povrch)
Vaillardo Vran:
Re: Systém smrti
Pokud vim, tak je tu omezeni na clenstvi jen v jedne gilde. Drowi rodina necim takovym je a myslim, ze poradne se da hrat vzdycky stejne jen jedna postava.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Systém smrti
A kdypa nejakej drow se taky ukaze nahore? Jen pojdte vystrcit cumaky 