Systém smrti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Co si myslíte o systému smrti

Ten co je teď je v pořádku, žádné změny
18
78%
Líbí se mi Darienův návrh
1
4%
Nelíbí se mi současný systém, ale ani Darienův návrh
2
9%
Jen bych částečně upravil současný stav (dávám návrh)
2
9%
Darienův nápad bych částečně upravil (dávám návrh)
0
No votes
 
Total votes: 23

User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Systém smrti

Post by photter »

human_wreck wrote:Mohl bych v rámci ponižování čuchat ... :mrgreen:
zřejmě si pleteš význam slov odměna a trest
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by jiromir »

human_wreck wrote:No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? :mrgreen:
si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

2jiromir: Chápej tam nejde o ty pachy ale o vzrušivost tý situace :mrgreen:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Lord_Berserk »

jiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazis :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by jiromir »

Lord_Berserk wrote:
jiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazis :twisted:
nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Systém smrti

Post by Theogil I »

jiromir wrote:
Lord_Berserk wrote:
jiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazis :twisted:
nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)
spodní brada?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat. :?
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

human_wreck wrote:
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat. :?
A jakto že ne? Osnovat vzpouru otroků a tajně trénovat, takže až přijde nafrněná drowí královna do hry se svým levelem 10, otrok na levelu 30 ji něžně vezme pod krčkem, posubí, nasadí obojek, vodítko a vyvleče na trh otroků v Karathe:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by OneHeart »

Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře. :!:
Vaillardo Vran:
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Systém smrti

Post by Theogil I »

OneHeart wrote:
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře. :!:
Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Systém smrti

Post by Krata »

Darien: jen řikám že mi to tak připadá :wink: , ale když je to tvůj nápad tak sry.. přesto si myslim že ted je to dobrý.. nic vysokýho a smrt zbytečně nekazí hru, tak jako tak se jí bojim protože každej exp dobrej :mrgreen: .. co terpve ztartit tak nehoráznou částku lagem či jinim technyckmy probléme (pád do oken :roll: )

Jo otrokská vzpoura? tak to bych chtěl vidět jak by se dařilo :mrgreen: , by jste chytli drowí matku za "bradičku" a zůstal by z vás jen mastnej flek na podlaze kterej bude muset váš nástupce umýt :wink:

Edit: myslim že o tomto pravidlu se teprve jedná
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by OneHeart »

Theogil I wrote:
OneHeart wrote:
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře. :!:
Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.
jestli to ještě není v pravidlech, tak by se to mělo přidat.
Proč? Prevence zbytečného a hrukazícího metagejmu při interakci těchto dvou skupin (podtemno X povrch)
Vaillardo Vran:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Systém smrti

Post by kucik »

Pokud vim, tak je tu omezeni na clenstvi jen v jedne gilde. Drowi rodina necim takovym je a myslim, ze poradne se da hrat vzdycky stejne jen jedna postava.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Systém smrti

Post by Seth-Plzen »

A kdypa nejakej drow se taky ukaze nahore? Jen pojdte vystrcit cumaky :-)
Locked