Nováčkovské dotazy
Re: Nováčkovské dotazy
sakra, takze se nemuzu vydat na vypravu bez toho abych nekde zustala v noci sama. no alespon ze to vim, takze vyrazit brzy rano a do setmeni se dostat do bezpecneho mista. diky
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Nováčkovské dotazy
No ohniště je na spánek = spi v noci ve městě, ráno vyrážej, večer se vracej.. jednoduché ne?rosnicka wrote:sakra, takze se nemuzu vydat na vypravu bez toho abych nekde zustala v noci sama. no alespon ze to vim, takze vyrazit brzy rano a do setmeni se dostat do bezpecneho mista. diky
.
Re: Nováčkovské dotazy
rozkaz
nerada bych se dostala do sparu nejake potvory. pred temi skrytymi zlymi stejne nejsem chranena ani ve dne.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Ještě mě napadlo - existují učitelé prestige classu Harper scout (Zvěd harfeníků)? Nechci vědět kde, pouze zda vůbec jsou.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Nováčkovské dotazy
Konkrétně harped scout existuje.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Nováčkovské dotazy
Pokud musí Tvá postava přečkat noc mimo město (např. u ohniště), doporučuji vyspat se u ohniště, ještě dokud je světlo, pak vylézt na nějaký kopec, zalézt do dolíku daleko od cest, sundat si všechno, co svítí (prsteny, róby světla apod.) a být tam zticha. Sedět u zapáleného ohniště u cesty je jako volat do krajiny "Drowové, tady jsem!"rosnicka wrote:malý technický dotaz. vím že můžu spát u ohniště když nejsem někde poblíž města, vesnice a podobně. relativně by to mělo být bezpečné místo.Ale co když tam někde zkejsnu a budu muset zůstat přes noc abych se nedostala do spárů nějakého zlouna? Je to bezpečný? A vědí to taky ti zlí? myslím to co lítá v noci venku - NPC a taky drowáci? Protože jestli ano tak by se teoreticky mohlo stát že ja budu sedět u ohniště( pár jich je bez ochrany) a mě za zádama drow se kterým si tam popovídám?![]()
![]()
Drowové sice vidí ve tmě, ale většinou se nevyžívají ve šplhání po horách a nevidí za roh (když hráč stiskne Tab, někdy vidí za roh, ale proti tomu je zase obrana omezený dohled ve hře) a pravděpodobnost, že polezou do odlehlých dolíků, kde nic není a nikam tudy nedojdou, je malá. Spíš je šance, že tam vleze nějaké zvíře, ale na to musí být dobrodruh připravený a bdělý a zvířata nejsou tak nebezpečná jako drowové.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Nováčkovské dotazy
dobrá rada nad zlato, tohle je uzitecne vedet. co ja bych bez vas delala? 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Nováčkovské dotazy
Takový pekelně nas*raný jezevec si strčí všechny drowy do kapsy co se nebezpečnosti týče!davidsoft wrote:..... ale na to musí být dobrodruh připravený a bdělý a zvířata nejsou tak nebezpečná jako drowové.
Abych nebyla OT:
Existuje pár tábořišť, kam si prostě drowové a zlouni nezajdou, protože je tak malá šance a je to přes pár přechodů, že se jim prostě nevyplatí si tam zajít jen na čumendu. Z 90% chycení jsou to vytipovaná místa, kam hráči chodí a těm je potřeba se v noci vyhýbat... (Blízko Ivory, mobové pro lvl 0-15 lvl atp)
Pokud ale tedy není jiná možnost a musíš venku prostě tu noc přečkat, vyhýbej se cestám a komunikacím, aneb jak řekl Šmajdalf: "Cestuj jen vedne a mimo cesty"
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Nováčkovské dotazy
Napadlo mě nadčasové (a možná malinko jedovaté): "Začala bys používat vlastní mozek?"rosnicka wrote:dobrá rada nad zlato, tohle je uzitecne vedet. co ja bych bez vas delala?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Nováčkovské dotazy
kdyby jen jezevec, hodlam prochazet hory, doly, dlouhy les hihi a nevim jak budu stihat se vratit a s klasickou zenskou orientaci mam obavy ze se nekde ztratim a pak nemuzu zadat po nekom aby me sel zachranit a vyvest z lesa.nastartovat nozicky na rychly uprk pred temi na koho zatim nestacim a ze jich je. je velka skoda ze nezustavaji spendliky v minimapach coz by se nekdy hodilo, vlezu tam a podivam se..jo tady je tohle a ejhle vim kde jsem a ze mam jit tudy nebo radsi jinudy. ono kdyz se utika v noci a jsem klasicky pripad co neumi se pohybovat klavesnici ( statecne se to na stara kolena ucim ) tak se proste obcas ztratim, uz jen tim ze bezim na druhou stranu, nebo udelam chybku a roztoci se mi mapa a ja jsem pak v hajiMaya wrote:Takový pekelně nas*raný jezevec si strčí všechny drowy do kapsy co se nebezpečnosti týče!davidsoft wrote:..... ale na to musí být dobrodruh připravený a bdělý a zvířata nejsou tak nebezpečná jako drowové.![]()
Abych nebyla OT:
Existuje pár tábořišť, kam si prostě drowové a zlouni nezajdou, protože je tak malá šance a je to přes pár přechodů, že se jim prostě nevyplatí si tam zajít jen na čumendu. Z 90% chycení jsou to vytipovaná místa, kam hráči chodí a těm je potřeba se v noci vyhýbat... (Blízko Ivory, mobové pro lvl 0-15 lvl atp)
Pokud ale tedy není jiná možnost a musíš venku prostě tu noc přečkat, vyhýbej se cestám a komunikacím, aneb jak řekl Šmajdalf: "Cestuj jen vedne a mimo cesty"
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Dovolím si tady bumpnout svůj dotazG-ladiator wrote:V reakci na diskusi ohledně cenové kategorie hostince U Racka - kolik peněz vydělá za rok sedlák/řemeslník/stráž/zeman atd. za rok?
Re: Nováčkovské dotazy
To raději nechtěj vědět. 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
No, já to vědět chci, proto se ptám 
Re: Nováčkovské dotazy
ja ho pouzivam, ale problem je v tom ze najdes napsane to ze muzes u ohniste se vyspat, coz se bere jako bezpecne misto, ale nikde neni ze to neni bezpecne v noci. a nerikej ze se to nebude hodit nekomu uplne novemu?KaTo wrote:Napadlo mě nadčasové (a možná malinko jedovaté): "Začala bys používat vlastní mozek?"rosnicka wrote:dobrá rada nad zlato, tohle je uzitecne vedet. co ja bych bez vas delala?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Nováčkovské dotazy
V noci je to kdekoliv za zdmi osidleni nebezpecne. A nekdy i uvnitr 
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa