Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Post by Jachym »

Takže problém asi více postav - např- koupil jsem si deku která váží 5,5 (asi liber)
a sekeru na dřevo atd prostě věci aby hraní bylo příjemnější opravdovější a
už toho moc neunesu hmm , ale našel jsem v obchodě vaky a je na nich napsáno jenom -20% váhy nebo -40% váhy. tak se ptám ( protože jsou právě hodně drahé) je myšleno - 20% vloženeho obsahu??
protože je to drahé nesmím se spléct tak se ptám.
Děkuji za radu.

Další věc - protože možná budou jednou běhat po Thálii lapkové a bandyti a bůhví co
a budou mít problém třeba dostat se do měst, mohli by začít využívat různých hraničářských osad a druidských hájků , mám ale pocit že by to bylo k velké nelibosti právě druidů a hraničářů, neměl by být problém dát NPC strážím popis-pokyn osoby se špatným přesvěsčením nepouštěli dovnitř.
Menhiri Dierta
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Post by photter »

vaky na starý thalii tak fungovaly, tzn. že redukovaly hmotnost i u obsahu

s tim přesvědčením je to doufám vtip
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Post by Daanri »

jj tie vaky redukuju vahu obsahu

co sa tyka presvedceni tak to urcite ne...skor sa nak dany zloduch oznaci a straz ho nepusti, alebo bude kontrolovat
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Post by Rejty »

Kde jsou ty vaky v obchode? Nikde byt nemaji...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Post by Zyga »

Rejty wrote:Kde jsou ty vaky v obchode? Nikde byt nemaji...
:D :D :D problem s tim co ty pytle delaj a jak sou drahy vyresen :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.

Post by Jachym »

že já někde něco psal, jééé jediná dobrá věc pro postavy co nevalí přes sílu a ještě drahá jak prasátko a .. už mlčím už mlčím , a psát jsem už zapomněl.
Menhiri Dierta
Locked