Takže problém asi více postav - např- koupil jsem si deku která váží 5,5 (asi liber)
a sekeru na dřevo atd prostě věci aby hraní bylo příjemnější opravdovější a
už toho moc neunesu hmm , ale našel jsem v obchodě vaky a je na nich napsáno jenom -20% váhy nebo -40% váhy. tak se ptám ( protože jsou právě hodně drahé) je myšleno - 20% vloženeho obsahu??
protože je to drahé nesmím se spléct tak se ptám.
Děkuji za radu.
Další věc - protože možná budou jednou běhat po Thálii lapkové a bandyti a bůhví co
a budou mít problém třeba dostat se do měst, mohli by začít využívat různých hraničářských osad a druidských hájků , mám ale pocit že by to bylo k velké nelibosti právě druidů a hraničářů, neměl by být problém dát NPC strážím popis-pokyn osoby se špatným přesvěsčením nepouštěli dovnitř.
Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
Menhiri Dierta
Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
vaky na starý thalii tak fungovaly, tzn. že redukovaly hmotnost i u obsahu
s tim přesvědčením je to doufám vtip
s tim přesvědčením je to doufám vtip
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
jj tie vaky redukuju vahu obsahu
co sa tyka presvedceni tak to urcite ne...skor sa nak dany zloduch oznaci a straz ho nepusti, alebo bude kontrolovat
co sa tyka presvedceni tak to urcite ne...skor sa nak dany zloduch oznaci a straz ho nepusti, alebo bude kontrolovat
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
Kde jsou ty vaky v obchode? Nikde byt nemaji...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
Rejty wrote:Kde jsou ty vaky v obchode? Nikde byt nemaji...
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
že já někde něco psal, jééé jediná dobrá věc pro postavy co nevalí přes sílu a ještě drahá jak prasátko a .. už mlčím už mlčím , a psát jsem už zapomněl.
Menhiri Dierta