Kam zmizeli mágové?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by Miking »

Věci co mám já...

Harfička plamená zbran, dobití z 1 na 50 naboju cca 100 zlatek. pořizovací cena .. už nevím 30-50k
plamená zbran(10) / 3naboje- 1 použití / celkem 15 vystřelu
směšná cena za provoz, na to že přidá +10 dmg ohněm na asi 2 minuty


Kytara kamené kuže, dobití cca 300 zlatek
pořizovací cena 65k
kamená kuže (7) / 2naboje použití/ celkem 25 výsstřelů
Supr přesílená věc, provoz taktéž téměř zdarma, kamenka vydrží do obouchání, nebo do meditace


hulka brány dobití 700zlatek/za 1 náboj (celkem 50 naboju)
pořizovací cena 120k
brána(17) / 1naboj použití
neuveřitělně silná hulka. možno ji použivat už na 12 levlu a pobiju s ni takové bosy, ke kterým bych se jinak strachy nepřiblížil ani v invisce.
Možna ji jde používat i dřív, na tomto levelu jsem ji ziskal.


Pak mi přijde jako dost přesílená věc prsten obnovení, ale jak se zdá téměř nikdo jej nevyužívá.
Last edited by Miking on 14:09 13. Oct 2011, edited 1 time in total.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by -RoF- »

DenGrasse wrote:To bnyl příklad, zkus použít mozek a dosadit jinou cenu. Libovolnou.
Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?

Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by J.F.Payne »

-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?

Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Neber všechno zbytečně jako urážku. Pobídnutí "mysli, chlapče, mysli" snad mezi ně nepatří, ne?
Kromě toho je DM stejný člověk, homo sapiens sapiens, jako hráči.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by -RoF- »

J.F.Payne wrote:
-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?

Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Neber všechno zbytečně jako urážku. Pobídnutí "mysli, chlapče, mysli" snad mezi ně nepatří, ne?
Kromě toho je DM stejný člověk, homo sapiens sapiens, jako hráči.
Občas se to forum zde trošku zvrhává a nevím jestli ej to dobré.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by DenGrasse »

-RoF- wrote:
DenGrasse wrote:To bnyl příklad, zkus použít mozek a dosadit jinou cenu. Libovolnou.
Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?
Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Až budu někoho urážet, RoFe, poznáš to.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by J.F.Payne »

Abychom se vrátili k tématu, pokud je to tak, jak píšše miking, zdá se mi to tedy dost přesílené. Pochopil bych, kdyby v hůlkách byly nějaké jednoduché boostovací kouzla jako kouzelné brnění, spěch, vzhled ducha, nebo prskavky ala magická střela, fireball, ledová bouře, strach, vyvolávání... Ala Baldur´s Gate :) Mocnější schopnosti nechat holím...?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by Alvarion »

kucik wrote:Když jsem teď projížděl výpočet modifikátoru za summony, tak mi přijde, že je tam renonc. Pokud jde parta se summonem/companionem etc, tak má vyšší postih, než by měla mít.
Kucíku děkuju moc!

Má základní mise topiku byla :
1. Pokusit se nechat zrusit nějaké hůlky pro vyvazenost - to se nepovedlo, me postavy maji UMD tu vyhodu si moc rád dopřeji.

2. Poukázat, že mág se summonem i parta se summonem je penalizována moc. jak to vypadá asi nejsem tak špatný pozorovatel.

Opravdu děkuji moc.

PS: abych se vyhnul do budoucna reakcím schizofrenní dvojice prasete a králika, která sice vůbec neví o čem je řeč, ale rejt musí, budu případné připomínky už vždy v přehledé formě zasílat Kucíkovi ve formě PM.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by kucik »

Upozorňuje, že na většinu věcí, které mi přijde do PM rychle zapomínám.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by Derken- »

RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni :)

Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada :)

A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi :) To byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by Nalkanar »

Líbí se mi jak to LDamian sepsal - ano mág je na něco vynikající, ale omezit některé opravdu silné hůlky by bylo fajn. Distribuce do podtemna je jasná věc, osobně nechápu proč tam nemají (údajně) i ty botky a kapuce jak povrch.
.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by -darkvision- »

.
Last edited by -darkvision- on 14:33 13. Oct 2011, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by KaTo »

DenGrasse wrote:...Až budu někoho urážet, RoFe, poznáš to.
Ne, nepozná! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: (tak schválně, je to urážka, není to urážka...a jestli tak koho :surprised: :D )

to Jon: Ale lidem s UMD je srdečně jedno, zda je příslušný spell na hůlce (protekce proti zlu), holi (Brána) nebo harfě (rychlost) či botech (kamenka) nebo hadrech (TS). Hlavně že je! :)

to all: Pokud by se sebrali hůlky z shardu (jsem zvědav jak by se vybírali zase z inventářů), jen to rozevře nůžky mezi lidmi s alchemkou a bez ní. Tj. mezi nováčky a starými mazáky.
Pokud už by se měli hůlky brát (a fakt si nemyslíám, že by měli), konkrétně ty "pasivní" buffovací, tak nad tím přemýšlet...hooodně přemýšlet.

to Derken: S tou přesílenou pixinou souhlasím, že by se měla ořezat. Btw - odemykání blížící se 60tce náááhodou někteří DEXaři mají :lol: .
Last edited by KaTo on 14:35 13. Oct 2011, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by Derken- »

Mě vyrazila dech hůlka mind blanku....
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by Alvarion »

Derken- wrote:Mě vyrazila dech hůlka mind blanku....
Mel jsem ji v seznamu ji zrusit...... Mind blank a protection form spells to jsou dve kouzla, ktera by magovi mela vysostně zůstat.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Kam zmizeli mágové?

Post by -darkvision- »

Derken- wrote:RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni :)

Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada :)

A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi :) To byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou :)
Nic nebude ! To radši vemte me, z Izzrara je skoro škvarek už v tom pekle. :twisted:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked