Kam zmizeli mágové?
Re: Kam zmizeli mágové?
Věci co mám já...
Harfička plamená zbran, dobití z 1 na 50 naboju cca 100 zlatek. pořizovací cena .. už nevím 30-50k
plamená zbran(10) / 3naboje- 1 použití / celkem 15 vystřelu
směšná cena za provoz, na to že přidá +10 dmg ohněm na asi 2 minuty
Kytara kamené kuže, dobití cca 300 zlatek
pořizovací cena 65k
kamená kuže (7) / 2naboje použití/ celkem 25 výsstřelů
Supr přesílená věc, provoz taktéž téměř zdarma, kamenka vydrží do obouchání, nebo do meditace
hulka brány dobití 700zlatek/za 1 náboj (celkem 50 naboju)
pořizovací cena 120k
brána(17) / 1naboj použití
neuveřitělně silná hulka. možno ji použivat už na 12 levlu a pobiju s ni takové bosy, ke kterým bych se jinak strachy nepřiblížil ani v invisce.
Možna ji jde používat i dřív, na tomto levelu jsem ji ziskal.
Pak mi přijde jako dost přesílená věc prsten obnovení, ale jak se zdá téměř nikdo jej nevyužívá.
Harfička plamená zbran, dobití z 1 na 50 naboju cca 100 zlatek. pořizovací cena .. už nevím 30-50k
plamená zbran(10) / 3naboje- 1 použití / celkem 15 vystřelu
směšná cena za provoz, na to že přidá +10 dmg ohněm na asi 2 minuty
Kytara kamené kuže, dobití cca 300 zlatek
pořizovací cena 65k
kamená kuže (7) / 2naboje použití/ celkem 25 výsstřelů
Supr přesílená věc, provoz taktéž téměř zdarma, kamenka vydrží do obouchání, nebo do meditace
hulka brány dobití 700zlatek/za 1 náboj (celkem 50 naboju)
pořizovací cena 120k
brána(17) / 1naboj použití
neuveřitělně silná hulka. možno ji použivat už na 12 levlu a pobiju s ni takové bosy, ke kterým bych se jinak strachy nepřiblížil ani v invisce.
Možna ji jde používat i dřív, na tomto levelu jsem ji ziskal.
Pak mi přijde jako dost přesílená věc prsten obnovení, ale jak se zdá téměř nikdo jej nevyužívá.
Last edited by Miking on 14:09 13. Oct 2011, edited 1 time in total.
Re: Kam zmizeli mágové?
Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?DenGrasse wrote:To bnyl příklad, zkus použít mozek a dosadit jinou cenu. Libovolnou.
Proč ještě aby DM urážel hráče?
Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Kam zmizeli mágové?
Neber všechno zbytečně jako urážku. Pobídnutí "mysli, chlapče, mysli" snad mezi ně nepatří, ne?-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?
Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Kromě toho je DM stejný člověk, homo sapiens sapiens, jako hráči.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kam zmizeli mágové?
Občas se to forum zde trošku zvrhává a nevím jestli ej to dobré.J.F.Payne wrote:Neber všechno zbytečně jako urážku. Pobídnutí "mysli, chlapče, mysli" snad mezi ně nepatří, ne?-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?
Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Kromě toho je DM stejný člověk, homo sapiens sapiens, jako hráči.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Kam zmizeli mágové?
Až budu někoho urážet, RoFe, poznáš to.-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?DenGrasse wrote:To bnyl příklad, zkus použít mozek a dosadit jinou cenu. Libovolnou.
Proč ještě aby DM urážel hráče?
Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Kam zmizeli mágové?
Abychom se vrátili k tématu, pokud je to tak, jak píšše miking, zdá se mi to tedy dost přesílené. Pochopil bych, kdyby v hůlkách byly nějaké jednoduché boostovací kouzla jako kouzelné brnění, spěch, vzhled ducha, nebo prskavky ala magická střela, fireball, ledová bouře, strach, vyvolávání... Ala Baldur´s Gate
Mocnější schopnosti nechat holím...?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kam zmizeli mágové?
Kucíku děkuju moc!kucik wrote:Když jsem teď projížděl výpočet modifikátoru za summony, tak mi přijde, že je tam renonc. Pokud jde parta se summonem/companionem etc, tak má vyšší postih, než by měla mít.
Má základní mise topiku byla :
1. Pokusit se nechat zrusit nějaké hůlky pro vyvazenost - to se nepovedlo, me postavy maji UMD tu vyhodu si moc rád dopřeji.
2. Poukázat, že mág se summonem i parta se summonem je penalizována moc. jak to vypadá asi nejsem tak špatný pozorovatel.
Opravdu děkuji moc.
PS: abych se vyhnul do budoucna reakcím schizofrenní dvojice prasete a králika, která sice vůbec neví o čem je řeč, ale rejt musí, budu případné připomínky už vždy v přehledé formě zasílat Kucíkovi ve formě PM.
Re: Kam zmizeli mágové?
Upozorňuje, že na většinu věcí, které mi přijde do PM rychle zapomínám.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kam zmizeli mágové?
RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni
Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada
A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi
To byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou 
Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada
A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Kam zmizeli mágové?
Líbí se mi jak to LDamian sepsal - ano mág je na něco vynikající, ale omezit některé opravdu silné hůlky by bylo fajn. Distribuce do podtemna je jasná věc, osobně nechápu proč tam nemají (údajně) i ty botky a kapuce jak povrch.
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kam zmizeli mágové?
.
Last edited by -darkvision- on 14:33 13. Oct 2011, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Kam zmizeli mágové?
Ne, nepozná!DenGrasse wrote:...Až budu někoho urážet, RoFe, poznáš to.
to Jon: Ale lidem s UMD je srdečně jedno, zda je příslušný spell na hůlce (protekce proti zlu), holi (Brána) nebo harfě (rychlost) či botech (kamenka) nebo hadrech (TS). Hlavně že je!
to all: Pokud by se sebrali hůlky z shardu (jsem zvědav jak by se vybírali zase z inventářů), jen to rozevře nůžky mezi lidmi s alchemkou a bez ní. Tj. mezi nováčky a starými mazáky.
Pokud už by se měli hůlky brát (a fakt si nemyslíám, že by měli), konkrétně ty "pasivní" buffovací, tak nad tím přemýšlet...hooodně přemýšlet.
to Derken: S tou přesílenou pixinou souhlasím, že by se měla ořezat. Btw - odemykání blížící se 60tce náááhodou někteří DEXaři mají
Last edited by KaTo on 14:35 13. Oct 2011, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Kam zmizeli mágové?
Mě vyrazila dech hůlka mind blanku....
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Kam zmizeli mágové?
Mel jsem ji v seznamu ji zrusit...... Mind blank a protection form spells to jsou dve kouzla, ktera by magovi mela vysostně zůstat.Derken- wrote:Mě vyrazila dech hůlka mind blanku....
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kam zmizeli mágové?
Nic nebude ! To radši vemte me, z Izzrara je skoro škvarek už v tom pekle.Derken- wrote:RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni![]()
Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada![]()
A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibiTo byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první