Systém smrti
Re: Systém smrti
jo prosim, už to zrušte 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Systém smrti
jo takovy kokotiny podte resit na Chat (at tam neni furt tech 5 stejnejch lidi) je to nuda to furt proklikavat naspamowany forum... 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Systém smrti
Este tu zacnite nadavat a to uz bude koniec. Sa trochu miernite jak sa vyjadrujete, nie sme tu v mastali. Zato sa budu davat bany na forum.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Systém smrti
Zdravím Vás , tak tento topic jsem celý nečetl na to nemám sil.
Ale myslím si že systém smrti je nějaký takový posuvník, kterým tvůrce myšlenky hry nastavuje stupeň hazardu a nebezpečných aktivit postav.
Chce-li mít hráče ve hře nebojácné silně riskující dá levnou smrt a opačně.
Má postava se táhla s několika mrtvými na zádech a není to příjemné, vyčítáte si že jste pro něj pro jeho přežití měli víc udělat. Hrozí totiž to že za prvé - příště s vámi nepůjde a za druhé po třetí smrti přestane hrát, což mám obavy se už stalo.
Takže v případě zabití postavy postavami a stvůrami NPC navrhuji malinko a lehce upravit systém pokud to půjde a nebude to složité.
Např: oživení u kněze tvého boha za 50-80 % ceny
nebo: po prvním oživení dostane od kněze koláč odpuštění v hodnotě 50% zaplacené částky no ono možností je mnoho .
A toto ještě nejsou vážné problémy - skutečný problém nastane až hráč způsobí smrt druhého hráče, při takto drahé smrti ojoj lituji již teď DM team.
Doufám že jsou na to připraveni , byla by škoda kdyby po tak krásném modulu chodilo jen pár zabijáků.
Naposled - v jiném topicu se mluvilo o penězích jak je vše drahé, no asi se bude muset něco upravit , ceny mečů to asi nebudou.
Ale myslím si že systém smrti je nějaký takový posuvník, kterým tvůrce myšlenky hry nastavuje stupeň hazardu a nebezpečných aktivit postav.
Chce-li mít hráče ve hře nebojácné silně riskující dá levnou smrt a opačně.
Má postava se táhla s několika mrtvými na zádech a není to příjemné, vyčítáte si že jste pro něj pro jeho přežití měli víc udělat. Hrozí totiž to že za prvé - příště s vámi nepůjde a za druhé po třetí smrti přestane hrát, což mám obavy se už stalo.
Takže v případě zabití postavy postavami a stvůrami NPC navrhuji malinko a lehce upravit systém pokud to půjde a nebude to složité.
Např: oživení u kněze tvého boha za 50-80 % ceny
nebo: po prvním oživení dostane od kněze koláč odpuštění v hodnotě 50% zaplacené částky no ono možností je mnoho .
A toto ještě nejsou vážné problémy - skutečný problém nastane až hráč způsobí smrt druhého hráče, při takto drahé smrti ojoj lituji již teď DM team.
Doufám že jsou na to připraveni , byla by škoda kdyby po tak krásném modulu chodilo jen pár zabijáků.
Naposled - v jiném topicu se mluvilo o penězích jak je vše drahé, no asi se bude muset něco upravit , ceny mečů to asi nebudou.
Menhiri Dierta
Re: Systém smrti
a od kdy jsou flejmy plné mouder? Já myslsel, že se zamykají jen vážná témata...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Systém smrti
Zamykaju sa aj flamy pokial uz k nicomu nevedu a len sa tu pisu blbosti.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Systém smrti
No, dnes jsem byl svědkem toho, jak to jeden hráč téměř zabalil, když přišel o tisíc zkušeností a asi pět set zlatých... hraničář...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Systém smrti
Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůřDarien wrote:No, dnes jsem byl svědkem toho, jak to jeden hráč téměř zabalil, když přišel o tisíc zkušeností a asi pět set zlatých... hraničář...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Systém smrti
No a to mi opravdu stačilo , hraju to dost často a hra se mi líbila ale toto je na mne moc . během pár hodin jsem podruhý zdechl poprvý budiž bylo to ve hře a nedá se nic dělat, podruhý to má na svědomí bohužel nějaké DMko , prostě na mostě u východní brány nikdy nebyli bandyti bohužel teď ano a poněvadž se každý snaží když zdechne to dohnat šel jsem druhou stranou k Ivory jak chodím vždy - no tentokráte tam byli bandyti a za mostem sem už neutekl . Tak takovéto vychytávky můžete dělat na Démoně kde chvíli poležím a někdo mne bez problémů zvedne klerikem na revanž, ale tady kde chcete nehorázný expy a prachy hmmm si myslím že budete mít smůlu a o všechny slušný hráče příjdete.
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Menhiri Dierta
Re: Systém smrti
2Jachym:
Jak se někomu kdo se pohybuje chůzí může stát že když z dálky vidí bandity, že chcípne? Nebo si snad držel prst na šipce a skoro nekoukal na cestu?
btw. vim jak naštve když ti chcípne postava, a taky vim že většinou když to chceš dohnat chcípneš znova
Jak se někomu kdo se pohybuje chůzí může stát že když z dálky vidí bandity, že chcípne? Nebo si snad držel prst na šipce a skoro nekoukal na cestu?
btw. vim jak naštve když ti chcípne postava, a taky vim že většinou když to chceš dohnat chcípneš znova
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Systém smrti
Co na to rict, mozna kdyby sis to nechal na druhej den az vychladnes a poradne si precetl cele forum, tak bys takoveto hovadiny nemohl napsat.Nevim co od hry cekas ale vypadato, ze jen prihloupe NPC ktere budou cekat jen na to, az je zabijes.Je tu nastavenej dynamickej system spamu, coz znamena ze kdyz jsi neco videl nekde dneska neznamena ze to tam uvidis i zitra.Coz je pro hratelnost pekna vec.Aspon si furt nemuzes bejt jistej zadnou lokaci teckaJachym wrote:No a to mi opravdu stačilo , hraju to dost často a hra se mi líbila ale toto je na mne moc . během pár hodin jsem podruhý zdechl poprvý budiž bylo to ve hře a nedá se nic dělat, podruhý to má na svědomí bohužel nějaké DMko , prostě na mostě u východní brány nikdy nebyli bandyti bohužel teď ano a poněvadž se každý snaží když zdechne to dohnat šel jsem druhou stranou k Ivory jak chodím vždy - no tentokráte tam byli bandyti a za mostem sem už neutekl . Tak takovéto vychytávky můžete dělat na Démoně kde chvíli poležím a někdo mne bez problémů zvedne klerikem na revanž, ale tady kde chcete nehorázný expy a prachy hmmm si myslím že budete mít smůlu a o všechny slušný hráče příjdete.
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Systém smrti
Nejsi ve chleve. Laskave se vyjadruj jako clovek a ne jak p***e.Jachym wrote: Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Systém smrti
muzu se zeptat proc chodis hrat do RP sveta kdyz nejses schopnej ani uneste smrt svy postavy a ztratu xp? Tolik to nezer zase a nez vychladnes, tak si skoc nekam na pivkoJachym wrote: Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Re: Systém smrti
Kuciku omlouvám se za své vyjadřování, mrzí mne to. Promiň
Igore - je to jedno ale z toho mostu jsem už na 3 lvlu chtěl střílet jezevce , ale to nejde nejsou vidět byť by byli těsně za mostem
jakmile slezeš z mostu vidíš je před sebou.
jiromíre - bohužel nejsem první kdo to asi těžce nese, ale svou smrt kterou si zaviním si klidně ponesu, tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.
Několikrát jsem o tom četl , slyšel a viděl , ale nikdy na žádném serveru na sobě DM kill nezažil. Pokud se DMko v noci nudí a tím se baví , tak mne to moc zábavné nepřišlo.
Jinak po tom proč hraju ti nic není.
Pokud jsem teď někoho urazil - tak pardon , ale bylo to naposled.
Igore - je to jedno ale z toho mostu jsem už na 3 lvlu chtěl střílet jezevce , ale to nejde nejsou vidět byť by byli těsně za mostem
jiromíre - bohužel nejsem první kdo to asi těžce nese, ale svou smrt kterou si zaviním si klidně ponesu, tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.
Několikrát jsem o tom četl , slyšel a viděl , ale nikdy na žádném serveru na sobě DM kill nezažil. Pokud se DMko v noci nudí a tím se baví , tak mne to moc zábavné nepřišlo.
Jinak po tom proč hraju ti nic není.
Pokud jsem teď někoho urazil - tak pardon , ale bylo to naposled.
Menhiri Dierta
Re: Systém smrti
[quote="Jachym"]tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.
DM kill jsem na Thalii nikdy nezažil, ale tam u toho mostu jsem před wipem dvakrát zcela nečekaně narazil na jednotku pekelné pěchoty - klerika a dva žoldáky... Moc milé setkání i pro vyšší level. Takže pouzí bandité jsou jen nepatrná nehoda - to chce vzít nohyna ramena !
DM kill jsem na Thalii nikdy nezažil, ale tam u toho mostu jsem před wipem dvakrát zcela nečekaně narazil na jednotku pekelné pěchoty - klerika a dva žoldáky... Moc milé setkání i pro vyšší level. Takže pouzí bandité jsou jen nepatrná nehoda - to chce vzít nohyna ramena !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť