Systém smrti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Co si myslíte o systému smrti

Ten co je teď je v pořádku, žádné změny
18
78%
Líbí se mi Darienův návrh
1
4%
Nelíbí se mi současný systém, ale ani Darienův návrh
2
9%
Jen bych částečně upravil současný stav (dávám návrh)
2
9%
Darienův nápad bych částečně upravil (dávám návrh)
0
No votes
 
Total votes: 23

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Systém smrti

Post by Krata »

jo prosim, už to zrušte :lol:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Lord_Berserk »

jo takovy kokotiny podte resit na Chat (at tam neni furt tech 5 stejnejch lidi) je to nuda to furt proklikavat naspamowany forum... :idea:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Daanri »

Este tu zacnite nadavat a to uz bude koniec. Sa trochu miernite jak sa vyjadrujete, nie sme tu v mastali. Zato sa budu davat bany na forum.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Systém smrti

Post by Jachym »

Zdravím Vás , tak tento topic jsem celý nečetl na to nemám sil.
Ale myslím si že systém smrti je nějaký takový posuvník, kterým tvůrce myšlenky hry nastavuje stupeň hazardu a nebezpečných aktivit postav.
Chce-li mít hráče ve hře nebojácné silně riskující dá levnou smrt a opačně.
Má postava se táhla s několika mrtvými na zádech a není to příjemné, vyčítáte si že jste pro něj pro jeho přežití měli víc udělat. Hrozí totiž to že za prvé - příště s vámi nepůjde a za druhé po třetí smrti přestane hrát, což mám obavy se už stalo.
Takže v případě zabití postavy postavami a stvůrami NPC navrhuji malinko a lehce upravit systém pokud to půjde a nebude to složité.
Např: oživení u kněze tvého boha za 50-80 % ceny
nebo: po prvním oživení dostane od kněze koláč odpuštění v hodnotě 50% zaplacené částky no ono možností je mnoho .
A toto ještě nejsou vážné problémy - skutečný problém nastane až hráč způsobí smrt druhého hráče, při takto drahé smrti ojoj lituji již teď DM team.
Doufám že jsou na to připraveni , byla by škoda kdyby po tak krásném modulu chodilo jen pár zabijáků.
Naposled - v jiném topicu se mluvilo o penězích jak je vše drahé, no asi se bude muset něco upravit , ceny mečů to asi nebudou.
Menhiri Dierta
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

a od kdy jsou flejmy plné mouder? Já myslsel, že se zamykají jen vážná témata...

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Daanri »

Zamykaju sa aj flamy pokial uz k nicomu nevedu a len sa tu pisu blbosti.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

No, dnes jsem byl svědkem toho, jak to jeden hráč téměř zabalil, když přišel o tisíc zkušeností a asi pět set zlatých... hraničář...

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Systém smrti

Post by igor »

Darien wrote:No, dnes jsem byl svědkem toho, jak to jeden hráč téměř zabalil, když přišel o tisíc zkušeností a asi pět set zlatých... hraničář...
Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř ;-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Systém smrti

Post by Jachym »

No a to mi opravdu stačilo , hraju to dost často a hra se mi líbila ale toto je na mne moc . během pár hodin jsem podruhý zdechl poprvý budiž bylo to ve hře a nedá se nic dělat, podruhý to má na svědomí bohužel nějaké DMko , prostě na mostě u východní brány nikdy nebyli bandyti bohužel teď ano a poněvadž se každý snaží když zdechne to dohnat šel jsem druhou stranou k Ivory jak chodím vždy - no tentokráte tam byli bandyti a za mostem sem už neutekl . Tak takovéto vychytávky můžete dělat na Démoně kde chvíli poležím a někdo mne bez problémů zvedne klerikem na revanž, ale tady kde chcete nehorázný expy a prachy hmmm si myslím že budete mít smůlu a o všechny slušný hráče příjdete.
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř ;-)
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Menhiri Dierta
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Systém smrti

Post by igor »

2Jachym:
Jak se někomu kdo se pohybuje chůzí může stát že když z dálky vidí bandity, že chcípne? Nebo si snad držel prst na šipce a skoro nekoukal na cestu?
btw. vim jak naštve když ti chcípne postava, a taky vim že většinou když to chceš dohnat chcípneš znova ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Systém smrti

Post by Sorrow »

Jachym wrote:No a to mi opravdu stačilo , hraju to dost často a hra se mi líbila ale toto je na mne moc . během pár hodin jsem podruhý zdechl poprvý budiž bylo to ve hře a nedá se nic dělat, podruhý to má na svědomí bohužel nějaké DMko , prostě na mostě u východní brány nikdy nebyli bandyti bohužel teď ano a poněvadž se každý snaží když zdechne to dohnat šel jsem druhou stranou k Ivory jak chodím vždy - no tentokráte tam byli bandyti a za mostem sem už neutekl . Tak takovéto vychytávky můžete dělat na Démoně kde chvíli poležím a někdo mne bez problémů zvedne klerikem na revanž, ale tady kde chcete nehorázný expy a prachy hmmm si myslím že budete mít smůlu a o všechny slušný hráče příjdete.
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř ;-)
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Co na to rict, mozna kdyby sis to nechal na druhej den az vychladnes a poradne si precetl cele forum, tak bys takoveto hovadiny nemohl napsat.Nevim co od hry cekas ale vypadato, ze jen prihloupe NPC ktere budou cekat jen na to, az je zabijes.Je tu nastavenej dynamickej system spamu, coz znamena ze kdyz jsi neco videl nekde dneska neznamena ze to tam uvidis i zitra.Coz je pro hratelnost pekna vec.Aspon si furt nemuzes bejt jistej zadnou lokaci tecka
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Systém smrti

Post by kucik »

Jachym wrote: Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Nejsi ve chleve. Laskave se vyjadruj jako clovek a ne jak p***e.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by jiromir »

Jachym wrote: Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
muzu se zeptat proc chodis hrat do RP sveta kdyz nejses schopnej ani uneste smrt svy postavy a ztratu xp? Tolik to nezer zase a nez vychladnes, tak si skoc nekam na pivko ;) Mit "po*ranej den" ptz jsi chcipnul v pocitacovi hre mi prijde, no rekneme, trochu ubohy...
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Systém smrti

Post by Jachym »

Kuciku omlouvám se za své vyjadřování, mrzí mne to. Promiň
Igore - je to jedno ale z toho mostu jsem už na 3 lvlu chtěl střílet jezevce , ale to nejde nejsou vidět byť by byli těsně za mostem :D jakmile slezeš z mostu vidíš je před sebou.
jiromíre - bohužel nejsem první kdo to asi těžce nese, ale svou smrt kterou si zaviním si klidně ponesu, tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.
Několikrát jsem o tom četl , slyšel a viděl , ale nikdy na žádném serveru na sobě DM kill nezažil. Pokud se DMko v noci nudí a tím se baví , tak mne to moc zábavné nepřišlo.
Jinak po tom proč hraju ti nic není.
Pokud jsem teď někoho urazil - tak pardon , ale bylo to naposled.
Menhiri Dierta
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Systém smrti

Post by monstera »

[quote="Jachym"]tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.

DM kill jsem na Thalii nikdy nezažil, ale tam u toho mostu jsem před wipem dvakrát zcela nečekaně narazil na jednotku pekelné pěchoty - klerika a dva žoldáky... Moc milé setkání i pro vyšší level. Takže pouzí bandité jsou jen nepatrná nehoda - to chce vzít nohyna ramena !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Locked