Arena v podtemnu.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Arena v podtemnu.

Post by Miking »

Arena v podtemnu:
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím v aréně, du do dungu, vypráskám kouzla a hned mužu restovat namístě. A teprve po tomto restu se počítá doba do dalšího restu.


Rychlé řešení: Podstatně zdražit vstupenku. (10.000zl..50.000zl)
Složitější řešení: Vstupenka platí jen na jedno restnutí v aréně. Cena by se mohla snížit na cca 5000 zl, případně variabilní dle levelu.

Ps: mělo to spadnout do tématu "Co vam na Thalii vadí ", přesunout prosím tam.
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Arena v podtemnu.

Post by Zindo »

Vstupenka podle levelu zní celkem dobře. Jinak by asi stačilo kdyby to neobnovovalo unavu, pak by lidi i nadale museli spát v hospode. Videl bych to jako kompromis.
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Arena v podtemnu.

Post by Maya »

A nebo prostě si najit, že se to nesmí a jestli vás někdo uvidí, nepříjdete jen o levely :-D ;)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Arena v podtemnu.

Post by Alvarion »

Asi nejsnazší řešení by bylo, že by se po opuštění arény považovala všechna kouzla za zakouzlená a schopnosti využité. Efekt by mohl být stejný jako u neúpěšné mediace.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by kucik »

Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Arena v podtemnu.

Post by -RoF- »

kucik wrote:Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
No v tomhle teda souhlasím s kucikem.

Vy ste fakt už banba *píp* to fakt není možné. Musíte furt jen prasit skrz to, aby jste měli víc a byli silnější a měli vyšší ego?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Arena v podtemnu.

Post by Zindo »

-RoF- wrote:
kucik wrote:Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
No v tomhle teda souhlasím s kucikem.

Vy ste fakt už banba *píp* to fakt není možné. Musíte furt jen prasit skrz to, aby jste měli víc a byli silnější a měli vyšší ego?
Takže se nahoře nenajde nikdo kdo dojde do areny pak vyběhne ven vyčaruje kupu vyvolanych a zabahne jo?

Ja bych tim chtěl jen upravit, že se to netýká jen areny v podtemnu, i když tam je líp přistupná.

Myslim, že bude stačit, když se to napiše na strankach jako zákaz, který bude trestá a tím se to vyřeší.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Arena v podtemnu.

Post by -RoF- »

Zindo wrote:
-RoF- wrote:
kucik wrote:Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
No v tomhle teda souhlasím s kucikem.

Vy ste fakt už banba *píp* to fakt není možné. Musíte furt jen prasit skrz to, aby jste měli víc a byli silnější a měli vyšší ego?
Takže se nahoře nenajde nikdo kdo dojde do areny pak vyběhne ven vyčaruje kupu vyvolanych a zabahne jo?

Ja bych tim chtěl jen upravit, že se to netýká jen areny v podtemnu, i když tam je líp přistupná.

Myslim, že bude stačit, když se to napiše na strankach jako zákaz, který bude trestá a tím se to vyřeší.
Věřím, že určitě najde, tohle platilo pro povrch i pro podtemno.

Ale prostě vymýšlet skrz takové osoby nový systém je nehorázná kravina. Páč to vede k tomu, že WB nedělá nic jiné jak upravuje systém pro jisté prasata a DM nedělá nic jiné než že ty prasata hlídá.

Tak zákaz je jen prevence, ale když bdue ,holt to třeba někteří nebudou dělat.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Shaman88 »

Miking wrote:Arena v podtemnu:
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím v aréně, du do dungu, vypráskám kouzla a hned mužu restovat namístě. A teprve po tomto restu se počítá doba do dalšího restu.


Rychlé řešení: Podstatně zdražit vstupenku. (10.000zl..50.000zl)
Složitější řešení: Vstupenka platí jen na jedno restnutí v aréně. Cena by se mohla snížit na cca 5000 zl, případně variabilní dle levelu.

Ps: mělo to spadnout do tématu "Co vam na Thalii vadí ", přesunout prosím tam.

Mě by osobně zajímalo proč ti to vadí?
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Arena v podtemnu.

Post by -darkvision- »

RoFe tím "nás" myslíš koho všechny? Já jen že prd do toho vidíš a vobouváš se do všech podtemnáku ! :twisted:

Já arenu používal jen kvůli tomu, že byl linej napsat "/pc soul" a čekat az meditnu ..
Jednou za restart jsem se tam vyspal .. aby se mi doplnil muj jediny a strasne zivotne dulezity ionsky kamen na silu ..
Vlastně jsem se okradl o to, při meditaci, jít si real na wc nebo pro pití. Hroznej problém. :twisted:

EDIT:
No když se podívám jak to jde pod sebou. Tak Kucik reagoval na post mikinga (což je podtemnan), RoF reagoval na post kucika, tudíž na podtemno.
To co bylo dále, to už jen rozvinul, že myslí tam i onam.
Last edited by -darkvision- on 12:52 27. Oct 2011, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Arena v podtemnu.

Post by marii »

nepsal nahodou o par radku vys,ze mysli vsechny? i dole i nahore? .. :wink:
Lossë Hyaro
User avatar
Elverin
Měšťan
Posts: 229
Joined: 13:50 30. Apr 2010

Re: Arena v podtemnu.

Post by Elverin »

-darkvision- wrote:.
A mě z toho přišlo spíš, že to RoF směřuje všem "ochcávačům" systému :D
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Braenn »

...bez ohledu, na rasu, barvu kůže a vyznání. Amen.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Arena v podtemnu.

Post by Nalkanar »

*Mluví ke zneužívačům* to tu chcete mít EQ?! :twisted:
.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Molly23 »

Taky se mi to zneužívání nezdá no :). Jinak Darku, je to tvůj problém, že vidíš pod pojmem "zneužívači" právě podtemňany, ne li přímo útok, či narážku na tebe. No offence :). Jakýkoliv zneužívání něčeho se mi příčí, at už nahoře, dole, nebo u DM, u politiků..... blá blá... a tak dál.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Locked