Jo jo. A počkej až stvrdíme naši koalici, to se žádné DM k ostatním pro samé nadržování ani nedostane!Derken- wrote:Mě baví ta jejich představa, jak si myslí, že je nám strašně nadržováno a máme DM support a bla bla, nevim co všechno
Ať žije čeština se svým krásným zvratným slovesem, neboť kde jinde se mohou informace samy neoficiálně šířit.
Ale Kokos má pravdu, i kdyby tu drowové nakrásně vysypali celou story o tom, jak se jim podařilo utéct, stejně by to k ničemu nevedlo - tak nějak, nevím proč, z Nalkovy vysoce neutrální snahy zjistit jak "to" bylo cítím, že si názor udělal a ještě si ho sám potvrdil