DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Braenn »

Derken- wrote:Mě baví ta jejich představa, jak si myslí, že je nám strašně nadržováno a máme DM support a bla bla, nevim co všechno :lol:
Jo jo. A počkej až stvrdíme naši koalici, to se žádné DM k ostatním pro samé nadržování ani nedostane!

Ať žije čeština se svým krásným zvratným slovesem, neboť kde jinde se mohou informace samy neoficiálně šířit.
Ale Kokos má pravdu, i kdyby tu drowové nakrásně vysypali celou story o tom, jak se jim podařilo utéct, stejně by to k ničemu nevedlo - tak nějak, nevím proč, z Nalkovy vysoce neutrální snahy zjistit jak "to" bylo cítím, že si názor udělal a ještě si ho sám potvrdil :D.
Last edited by Braenn on 23:02 31. Oct 2011, edited 1 time in total.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Nalkanar »

LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.

Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek ;)
.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kokosak »

Tak ještě jednou jinými slovy. Pokud si myslíš, že je ti někdo povinován sdělovat IC informace na základě tvé OOC žádosti, i kdyby to mělo být proto, abys už přestal otravovat, tak se pleteš. Můžeš se se mnou o tom přít, dohadovat, argumentovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeš dělat.

Pověsti o supportu ať už z jakéhokoli důvodu a jakékoli skupině jsou a budou, dokud hráči budou mít potřebu je vytvářet a šířit. To je fakt snad na všech serverech snad všech onlajnovek, co sem kde viděl. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Nevidím nejmenší důvod ti cokoli dokazovat, stejně si budeš myslet, co budeš chtít.
PUF!
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.

Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek ;)
do zbrojnice chodí jenom v amerických akčních filmech tady to je jenom česká komedie hele :D
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by černý vlk »

Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.

Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek ;)
oprava: nestíhá to žádná bílá držka, drowové jsou prostě lepší, proto se jim nadržuje, pokud se nepletu...ne? ne?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

černý vlk wrote:
Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.

Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek ;)
oprava: nestíhá to žádná bílá držka, drowové jsou prostě lepší, proto se jim nadržuje, pokud se nepletu...ne? ne?

ty seš nejlepší*klaní se mu*už si dal na jednu ránu draka nebo si na to ještě nepřišel?:D
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by -RoF- »

Nalkanar wrote:
Nalkanar na straně 10 wrote:Jednoduchá série dotazů
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které nakonec byly propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
EDIT: 4,5) Několika uprchlým byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?

ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
Jinak abych se teda vyjádřil
k 1 - Aria byla v base 4x :roll:
- jednou ji pustili při zaplacení pokuty
- po druhé se za ní přimluvil někdo z vyšší sféry a pak se z toho rozjely fajn questy a prakticky založení Morusova stánku, díky OIO
- a po třetí něco podobné (jen nebyl dostatek důkazu a tak byla propuštěna)
- po čtvrté byla v base u drowů, skončilo to pak slavným završením od Kratě DM Killem
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by -darkvision- »

kokosak wrote: Pověsti o supportu ať už z jakéhokoli důvodu a jakékoli skupině jsou a budou, dokud hráči budou mít potřebu je vytvářet a šířit. To je fakt snad na všech serverech snad všech onlajnovek, co sem kde viděl. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Nevidím nejmenší důvod ti cokoli dokazovat, stejně si budeš myslet, co budeš chtít.
Nene, to nejsou pověsti, to je zááávist, zááávist .. že někdo umí a ten kdo neumí jen blbě čumí. (neříkám nikoho konkrétně, ani nevím koho bych řekl, takže kdo si to vztáhne na sebe, jeho věc.)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Nalkanar »

Jak myslíte... osobně si jen myslím, že až takováto zásadní neprůhlednost, když není možno jasně říci tuhle jednu věc, která myslím výrazně neovliní IG dění, tak je pak jasné, že vždy budou řeči.

Dal bych přirovnání k jiné kultuře, ale už jsem líný si dohledávat detaily, aby mě DM adept netrolloval zase.
.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kokosak »

Já teda většinou jen blbě a nevěřícně čumim.
PUF!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by KaTo »

A není to jedno? Prostě občas se zabaví, občas ne. :mrgreen:
Mě třeba nedávno zabavili všechny hulky! :twisted: A ani jsem nebyl ve vezení! :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kokosak »

..ale jako jestli chceš... :twisted:
PUF!
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

KaTo wrote:A není to jedno? Prostě občas se zabaví, občas ne. :mrgreen:
Mě třeba nedávno zabavili všechny hulky! :twisted: A ani jsem nebyl ve vezení! :lol:
asi chyba zavřel bych tě tam na hodně dlouho :D
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kucik »

Czech_Luthor wrote: Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?)
Nemaj! Kurvadrat uz!

To tu ty realie muzem resit horem dolem a stejne je to k...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kokosak »

Kdo nebyl ve vězení, jako by nebyl.
PUF!
Locked