PŘESNĚ to jsem měl na mysli. Je vidět, že chápeš sdělovanou informaci. BRAVO!Koninho87 wrote:černý vlk wrote:oprava: nestíhá to žádná bílá držka, drowové jsou prostě lepší, proto se jim nadržuje, pokud se nepletu...ne? ne?Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.
Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek
ty seš nejlepší*klaní se mu*už si dal na jednu ránu draka nebo si na to ještě nepřišel?:D
DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
a co toho draka dal si na jednu ránu nebo ne?u tebe totiž nikdy člověk neví =)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Na jednu ránu ne, ale má ho za 5 vteřin 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
a prince?kucik wrote:Nemaj! Kurvadrat uz!Czech_Luthor wrote: Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?)
To tu ty realie muzem resit horem dolem a stejne je to k...
u mad bro?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
1. ANONalkanar wrote:Kam čert nemůže, nastrčí skoroprávníka, který neví, že už není DM...
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které byly vězněny (trest za jejich čin) a nakonec propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
4,5) Několika uprchlým (např. za občanské války) byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
2. NE
3. Castecne - prohrany frakcni souboj neni duvodem k likvidaci postavy. Stejne jako povrchnan chyceny v podtemnu nedostane permku a neprijde o vybavu.
4,5 Nepamatuju se. Vic viz 4.
5. Nejspis ve flamu a ten kdo to psal si to znacne pribarvil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
*naladí loutnu, zakloktá pivem a zapěje*
Já na vojnu *odkašle si* do vězení *rychle se opraví* nepojedu, já do vězení nepudu.
Kdyby na mě Ambit přišel, on by mi dal sekyru!
Sekera je za dva zlatý, a topůrko za dolar...nebo tak nějak.
Kdyby na mě kokos...teda Ambit...on by mě to všechno vzal!
Já na vojnu *odkašle si* do vězení *rychle se opraví* nepojedu, já do vězení nepudu.
Kdyby na mě Ambit přišel, on by mi dal sekyru!
Sekera je za dva zlatý, a topůrko za dolar...nebo tak nějak.
Kdyby na mě kokos...teda Ambit...on by mě to všechno vzal!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
ty seš jeho mluvčí?tady koukám mluvíš za každýho.Nejsi bůh nakonec?=)Derken- wrote:Na jednu ránu ne, ale má ho za 5 vteřin
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Ne, já ho běhám taky 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Díky, tohle mi bohatě stačí.kucik wrote:1. ANONalkanar wrote:Kam čert nemůže, nastrčí skoroprávníka, který neví, že už není DM...
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které byly vězněny (trest za jejich čin) a nakonec propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
4,5) Několika uprchlým (např. za občanské války) byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
2. NE
3. Castecne - prohrany frakcni souboj neni duvodem k likvidaci postavy. Stejne jako povrchnan chyceny v podtemnu nedostane permku a neprijde o vybavu.
4,5 Nepamatuju se. Vic viz 4.
5. Nejspis ve flamu a ten kdo to psal si to znacne pribarvil.
.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
takže tedka si z toho mam jít ho to a jít spat?:DDerken- wrote:Ne, já ho běhám taky
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Zkus to česky, začínáš sendysovatět
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Vzdyt takhle pise porad. Akorat na rozdil od sendyse pise mezery vetsinou mezi slovy a ne v prostred slov.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
nechtěl jsem to napsat na plnou hubu tak si to přeber pane dokonalýDerken- wrote:Zkus to česky, začínáš sendysovatět
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Nevím, co myslíš slovem "celé". Shaman řešil OOC. Tak mu v OOC odpovídám. Máš opravdu jedinečnou schopnost směšovat hrušky s jabkama.wsweetjane wrote:Myslím že to nebude celé jen o systému....DenGrasse wrote:Dle mého názoru OOC hýčká Thalie hráče víc než většina jiných světů. Systémů, které bys našel jinde a tady ne je co bys na prstech spočítal.Shaman88 wrote:Já neříkám že by svět měl být milý ale že by si měl své hráče hýčkat (alespoň ooc).
Líbí se mi jak přesně víš, co si myslím. Jinak, v modelaci sociálních skupin se pracuje na obecné úrovni a přezdívky tam dosazovány nejsou. Ale rád se poučím.wsweetjane wrote:Doporučuji vyměnit čísla za jména konkrétních lidí nebo alespoň přezdívek pro tvou statistiku - když už se oháníš SOCIÁLNÍMY modely...DenGrasse wrote:blacmin: raději erpit s pěti, než nechat prasit 50.
u některých hráčů je jediný jejich přínos v tom, že jsou číslem ve statistice návštěvnosti. Svět jim nabízí mnohem víc než oni jemu.
Pokud pod hráči vidíš jen čísla-je přístup jasný...
Rovnice je pochopitelně správná. Zajímavé je, že spoustě lidí to nečiní problém pochopit. Možná, až přestaneš považovat základní prvky konstrukce světa za stupidní, se ti hodně uleví. Popravdě nechápu, jak tady vůbec můžeš hrát. Znám settingy, které považuju za stupidní, ale NEHRAJU v nich.wsweetjane wrote:Ta rovnice je ale stupidní...promiň ale je...Czech_Luthor wrote:Jane, uvědom si jednu věc. Když urazíš sedláka na Ivorský farmě, dá Ti permku? Ne...
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
IC info zde pochopitelně vynášet nebudeme. Obecná odpověď zní: podle okolností.Nalkanar wrote:...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Děkuji všem zůčastněným za to, že coby poctivý DM který čte všechna vlákna flejmu, jsem právě přišel o půl hodiny času, který jsem mohl obětovat tvoření Questů nebo interakcí ve světě či pouhopouhém oživování. (pravda, deset minut z té doby si vzal na účet výbuch smíchu vzniknuvší přečtením jisté Johnovy odpovědi o pár stránek z5)
Azhaelík nezemře dokud bude team žít, paladinská grupa a drowové budou vždy a jen plně podporováni DMs (koneckonců koaliční smlouvy a první diplomatická jednání nad vzájemnou spoluprácí již proběhly tento pátek), jakmile mi někdo chytne do basy drowa tak jej vytáhnu lusknutím prstu zpět do charxu (umím to i když jsem zrovna bez noťasu v zahraničí - ověřeno). Úplatky team přijmá téměř v jakékoliv podobě - u mě dominuje havana či jiný třinový rum, případně doutníčky, cigarety a když nad tím tak přemejšlím tak obálkou s prachama taky nic nezkazíte.
Sělovat IC informaci v OOC sekci flejmu nebudu, na to používáme pouze a jen nezačerněné telly, ale roznášíme jen kamarádům a zprofanovaným hráčům kteří uplácejí.
Což mi připomíná že kdo dojde ve středu do čajky a zaplatí za mě účet tak dostane automaticky k nové postavě epickej level, itemy +20 a lítající koště. (+ většinu DM hůlek, DM status, horu zodpovědnosti, rozjetý Questy a nálož nepřečtených PMek, protože s tím po přečtení takovéhodle pitomého topicu mám akorát tak chuť seknout, lognout zase Kora a sekat hlavy dokud nedojdou)
To fakt nemáte lidi nic lepšího na práci než flejmovat naprosto zbytečný Topic?
Plyšák sejmul cajta, ostatní cajti se nasrali, plyšák zdrhnul do exilu.
Plyšákovi kamarádi jej nabonzovali a dovedli k cajtům na popraviště, plyšák všem zamával, byla mu setnuta plyšová hlava a odešel do plyšového nebe.
Namísto nářků nad plyšovým hrobem však plyšáci začali nadávat na to, jak ti bezcitní cajti popravili jejich kamaráda, pal to čert bo mrtvej cajt dobrej cajt, Jan Tleskač taky generál, hlavně že je u večeře co čítat.
Právě jsem sám sebe proklel že se vůbec obtěžuji tady něco postnout, neboť namísto náznaku o pochopení obdržím akorát tak dvacet citací vytržených z kontextu, dvě-tři drobné urážky a jednu hanlivou za kterou prásknu po někom BAN.
Následující text patří všem "neprotěžovaným hráčům" (protěžováni jsou omluveni, už si dnes do našich dupek zalezli na dva tejdny dopředu):
V tomto Topicu se vám podařilo znechutit den X DMkum (gratuluju, dělaj to zdarma pro vaše pobavení, klidně si kopněte ještě), znechutit DenGrasseho (je fajn vymýšlet koncept světa který se snaží být co nejvíce reálný pro lidi kteří na tuto snahu jen kašlou) a rozesmát Rejtyho (alespoň někdo vás už bere jen a pouze s velkou nadsázkou).
Přeji všem našim "protěžovaným hráčům" příjemnou noc, hezké sny a jako vždy krásnou hru. Ostatní ať zemřou při creepu a nebo rukou gardistů, pro ně platí jiný zákony!
Azhaelík nezemře dokud bude team žít, paladinská grupa a drowové budou vždy a jen plně podporováni DMs (koneckonců koaliční smlouvy a první diplomatická jednání nad vzájemnou spoluprácí již proběhly tento pátek), jakmile mi někdo chytne do basy drowa tak jej vytáhnu lusknutím prstu zpět do charxu (umím to i když jsem zrovna bez noťasu v zahraničí - ověřeno). Úplatky team přijmá téměř v jakékoliv podobě - u mě dominuje havana či jiný třinový rum, případně doutníčky, cigarety a když nad tím tak přemejšlím tak obálkou s prachama taky nic nezkazíte.
Sělovat IC informaci v OOC sekci flejmu nebudu, na to používáme pouze a jen nezačerněné telly, ale roznášíme jen kamarádům a zprofanovaným hráčům kteří uplácejí.
Což mi připomíná že kdo dojde ve středu do čajky a zaplatí za mě účet tak dostane automaticky k nové postavě epickej level, itemy +20 a lítající koště. (+ většinu DM hůlek, DM status, horu zodpovědnosti, rozjetý Questy a nálož nepřečtených PMek, protože s tím po přečtení takovéhodle pitomého topicu mám akorát tak chuť seknout, lognout zase Kora a sekat hlavy dokud nedojdou)
To fakt nemáte lidi nic lepšího na práci než flejmovat naprosto zbytečný Topic?
Plyšák sejmul cajta, ostatní cajti se nasrali, plyšák zdrhnul do exilu.
Plyšákovi kamarádi jej nabonzovali a dovedli k cajtům na popraviště, plyšák všem zamával, byla mu setnuta plyšová hlava a odešel do plyšového nebe.
Namísto nářků nad plyšovým hrobem však plyšáci začali nadávat na to, jak ti bezcitní cajti popravili jejich kamaráda, pal to čert bo mrtvej cajt dobrej cajt, Jan Tleskač taky generál, hlavně že je u večeře co čítat.
Právě jsem sám sebe proklel že se vůbec obtěžuji tady něco postnout, neboť namísto náznaku o pochopení obdržím akorát tak dvacet citací vytržených z kontextu, dvě-tři drobné urážky a jednu hanlivou za kterou prásknu po někom BAN.
Následující text patří všem "neprotěžovaným hráčům" (protěžováni jsou omluveni, už si dnes do našich dupek zalezli na dva tejdny dopředu):
V tomto Topicu se vám podařilo znechutit den X DMkum (gratuluju, dělaj to zdarma pro vaše pobavení, klidně si kopněte ještě), znechutit DenGrasseho (je fajn vymýšlet koncept světa který se snaží být co nejvíce reálný pro lidi kteří na tuto snahu jen kašlou) a rozesmát Rejtyho (alespoň někdo vás už bere jen a pouze s velkou nadsázkou).
Přeji všem našim "protěžovaným hráčům" příjemnou noc, hezké sny a jako vždy krásnou hru. Ostatní ať zemřou při creepu a nebo rukou gardistů, pro ně platí jiný zákony!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1