DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by černý vlk »

Koninho87 wrote:
černý vlk wrote:
Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.

Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek ;)
oprava: nestíhá to žádná bílá držka, drowové jsou prostě lepší, proto se jim nadržuje, pokud se nepletu...ne? ne?

ty seš nejlepší*klaní se mu*už si dal na jednu ránu draka nebo si na to ještě nepřišel?:D
PŘESNĚ to jsem měl na mysli. Je vidět, že chápeš sdělovanou informaci. BRAVO!
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

a co toho draka dal si na jednu ránu nebo ne?u tebe totiž nikdy člověk neví =)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Derken- »

Na jednu ránu ne, ale má ho za 5 vteřin 8)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Prasokralik »

kucik wrote:
Czech_Luthor wrote: Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?)
Nemaj! Kurvadrat uz!

To tu ty realie muzem resit horem dolem a stejne je to k...
a prince?

u mad bro?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kucik »

Nalkanar wrote:Kam čert nemůže, nastrčí skoroprávníka, který neví, že už není DM...

1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které byly vězněny (trest za jejich čin) a nakonec propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
4,5) Několika uprchlým (např. za občanské války) byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?

ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
1. ANO
2. NE
3. Castecne - prohrany frakcni souboj neni duvodem k likvidaci postavy. Stejne jako povrchnan chyceny v podtemnu nedostane permku a neprijde o vybavu.
4,5 Nepamatuju se. Vic viz 4.
5. Nejspis ve flamu a ten kdo to psal si to znacne pribarvil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by KaTo »

*naladí loutnu, zakloktá pivem a zapěje*
Já na vojnu *odkašle si* do vězení *rychle se opraví* nepojedu, já do vězení nepudu.
Kdyby na mě Ambit přišel, on by mi dal sekyru!
Sekera je za dva zlatý, a topůrko za dolar...nebo tak nějak.
Kdyby na mě kokos...teda Ambit...on by mě to všechno vzal! :biggrin:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

Derken- wrote:Na jednu ránu ne, ale má ho za 5 vteřin 8)
ty seš jeho mluvčí?tady koukám mluvíš za každýho.Nejsi bůh nakonec?=)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Derken- »

Ne, já ho běhám taky :mrgreen:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Nalkanar »

kucik wrote:
Nalkanar wrote:Kam čert nemůže, nastrčí skoroprávníka, který neví, že už není DM...

1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které byly vězněny (trest za jejich čin) a nakonec propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
4,5) Několika uprchlým (např. za občanské války) byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?

ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
1. ANO
2. NE
3. Castecne - prohrany frakcni souboj neni duvodem k likvidaci postavy. Stejne jako povrchnan chyceny v podtemnu nedostane permku a neprijde o vybavu.
4,5 Nepamatuju se. Vic viz 4.
5. Nejspis ve flamu a ten kdo to psal si to znacne pribarvil.
Díky, tohle mi bohatě stačí.
.
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

Derken- wrote:Ne, já ho běhám taky :mrgreen:
takže tedka si z toho mam jít ho to a jít spat?:D
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Derken- »

Zkus to česky, začínáš sendysovatět
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by kucik »

Vzdyt takhle pise porad. Akorat na rozdil od sendyse pise mezery vetsinou mezi slovy a ne v prostred slov.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Koninho87 »

Derken- wrote:Zkus to česky, začínáš sendysovatět
nechtěl jsem to napsat na plnou hubu tak si to přeber pane dokonalý :D
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by DenGrasse »

wsweetjane wrote:
DenGrasse wrote:
Shaman88 wrote:Já neříkám že by svět měl být milý ale že by si měl své hráče hýčkat (alespoň ooc).
Dle mého názoru OOC hýčká Thalie hráče víc než většina jiných světů. Systémů, které bys našel jinde a tady ne je co bys na prstech spočítal.
Myslím že to nebude celé jen o systému....
Nevím, co myslíš slovem "celé". Shaman řešil OOC. Tak mu v OOC odpovídám. Máš opravdu jedinečnou schopnost směšovat hrušky s jabkama.
wsweetjane wrote:
DenGrasse wrote:blacmin: raději erpit s pěti, než nechat prasit 50.
u některých hráčů je jediný jejich přínos v tom, že jsou číslem ve statistice návštěvnosti. Svět jim nabízí mnohem víc než oni jemu.
Doporučuji vyměnit čísla za jména konkrétních lidí nebo alespoň přezdívek pro tvou statistiku - když už se oháníš SOCIÁLNÍMY modely...
Pokud pod hráči vidíš jen čísla-je přístup jasný...
Líbí se mi jak přesně víš, co si myslím. Jinak, v modelaci sociálních skupin se pracuje na obecné úrovni a přezdívky tam dosazovány nejsou. Ale rád se poučím.
wsweetjane wrote:
Czech_Luthor wrote:Jane, uvědom si jednu věc. Když urazíš sedláka na Ivorský farmě, dá Ti permku? Ne...
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
Ta rovnice je ale stupidní...promiň ale je...
Rovnice je pochopitelně správná. Zajímavé je, že spoustě lidí to nečiní problém pochopit. Možná, až přestaneš považovat základní prvky konstrukce světa za stupidní, se ti hodně uleví. Popravdě nechápu, jak tady vůbec můžeš hrát. Znám settingy, které považuju za stupidní, ale NEHRAJU v nich.
Nalkanar wrote:...
IC info zde pochopitelně vynášet nebudeme. Obecná odpověď zní: podle okolností.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Post by Bahnak »

Děkuji všem zůčastněným za to, že coby poctivý DM který čte všechna vlákna flejmu, jsem právě přišel o půl hodiny času, který jsem mohl obětovat tvoření Questů nebo interakcí ve světě či pouhopouhém oživování. (pravda, deset minut z té doby si vzal na účet výbuch smíchu vzniknuvší přečtením jisté Johnovy odpovědi o pár stránek z5)

Azhaelík nezemře dokud bude team žít, paladinská grupa a drowové budou vždy a jen plně podporováni DMs (koneckonců koaliční smlouvy a první diplomatická jednání nad vzájemnou spoluprácí již proběhly tento pátek), jakmile mi někdo chytne do basy drowa tak jej vytáhnu lusknutím prstu zpět do charxu (umím to i když jsem zrovna bez noťasu v zahraničí - ověřeno). Úplatky team přijmá téměř v jakékoliv podobě - u mě dominuje havana či jiný třinový rum, případně doutníčky, cigarety a když nad tím tak přemejšlím tak obálkou s prachama taky nic nezkazíte.

Sělovat IC informaci v OOC sekci flejmu nebudu, na to používáme pouze a jen nezačerněné telly, ale roznášíme jen kamarádům a zprofanovaným hráčům kteří uplácejí.

Což mi připomíná že kdo dojde ve středu do čajky a zaplatí za mě účet tak dostane automaticky k nové postavě epickej level, itemy +20 a lítající koště. (+ většinu DM hůlek, DM status, horu zodpovědnosti, rozjetý Questy a nálož nepřečtených PMek, protože s tím po přečtení takovéhodle pitomého topicu mám akorát tak chuť seknout, lognout zase Kora a sekat hlavy dokud nedojdou)

To fakt nemáte lidi nic lepšího na práci než flejmovat naprosto zbytečný Topic?

Plyšák sejmul cajta, ostatní cajti se nasrali, plyšák zdrhnul do exilu.
Plyšákovi kamarádi jej nabonzovali a dovedli k cajtům na popraviště, plyšák všem zamával, byla mu setnuta plyšová hlava a odešel do plyšového nebe.
Namísto nářků nad plyšovým hrobem však plyšáci začali nadávat na to, jak ti bezcitní cajti popravili jejich kamaráda, pal to čert bo mrtvej cajt dobrej cajt, Jan Tleskač taky generál, hlavně že je u večeře co čítat.

Právě jsem sám sebe proklel že se vůbec obtěžuji tady něco postnout, neboť namísto náznaku o pochopení obdržím akorát tak dvacet citací vytržených z kontextu, dvě-tři drobné urážky a jednu hanlivou za kterou prásknu po někom BAN.

Následující text patří všem "neprotěžovaným hráčům" (protěžováni jsou omluveni, už si dnes do našich dupek zalezli na dva tejdny dopředu):
V tomto Topicu se vám podařilo znechutit den X DMkum (gratuluju, dělaj to zdarma pro vaše pobavení, klidně si kopněte ještě), znechutit DenGrasseho (je fajn vymýšlet koncept světa který se snaží být co nejvíce reálný pro lidi kteří na tuto snahu jen kašlou) a rozesmát Rejtyho (alespoň někdo vás už bere jen a pouze s velkou nadsázkou).

Přeji všem našim "protěžovaným hráčům" příjemnou noc, hezké sny a jako vždy krásnou hru. Ostatní ať zemřou při creepu a nebo rukou gardistů, pro ně platí jiný zákony!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked