Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Pajule »

kucik wrote:
Pajule wrote:teď uplně mimo co e děje/neděje ..řeší/neřeší. Thalije mi vždy přišla dost svobodná a teď mi často připomíná Eq..kam se poděla ta Thalijská pohoda? :/ vadí mi že nejsou žádné pidimidi Q pro radost na pár hodin, ale obr mega epické(nebo aspoň mi to tak příjde), na druhou stranu je pravda teď se objevil někdo(mám za to,že kokosák) kdo se nenápadně vetře do hry tak, že to potěší a při tom z toho není nic epického obr(třebas myšky v dílně)

tím mimochodem nechci napadat DMka, přece jen sou to taky jen lidi, ale je fakt, narazit v dnešní době na příjemný NPC je teda věda
Ja ti reknu, cim to je. Nechodi se na srazy! Protoze lidi, ktery si aspon trochu osobne pokecaj vedi, co od druhyho cekat a jsou lip schopny si porozumet. Taky si vsimni, ze vsechny flejmy jsou zpravidla (dark je vyjimka) kolem lidi, ktery nikdy nikdo v Plzni nevidel :P

jó máš recht na tom něco jistě bude, při tom Plzeň je krásná! :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by de Aers »

Dá se nastavit rozhovor s NPC tak, že když k němu přijde hráč a spustí s ním rozhovor, tak to co říká NPC uvidí jen ten hráč a žádní okolo ? Pokud ano, tak mě napadlo, jestli by jste to mohli nastavit u NPC u barvíře. Protože, když se tam sejdou dvě postavy, které začnou upravovat, tak se to tam dost mele ty texty. Dík :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by wsweetjane »

Výběr a rozsah výbavy do +3 v obchodech - když už je systém nastavený tak že se to crafterům v podstatě nevyplatí vyrábět...mohl by se posílit jejich výběr (konkrétně myslím u krejčího - bot, rukavic a kapucí +1,+2,+3 na základní vlastnosti, síla , odolnost, AC ), to co krejčí z 90ti% prodává je v podstatě neužitelné...pásky šermíře apod. :roll: :wink: :lol:
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

Tuším, že v obchodech, jsou obvykle věci max +2 (šperkař to tak má určitě, u krejčího jsem taky myslím lepší jak +2 neviděl).
.
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Silvaner01 »

to - Jane, musíš koukat i jinde než jen u krejčího, konkretně boty a kapuce
jsou všechny druhy ve hře v pohodě k sehnání...

to - Nalk, špatně koukáš klenotník má i +3 výrobky...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by -RoF- »

A kdysi se tu prosadilo a já za to jsem rád, že v obchodech nebudou silné předměty, aby měl crafter šanci nějak vydělat.

Vyjimkou jsou štíty, kapuce, boty a roby a ještě možná něco. páč to v craftu vyrobit nejde.
Nebo spíš není nikdo kdo by se přihlásil na WB, který by obstarával craft.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by wsweetjane »

-RoF- wrote:A kdysi se tu prosadilo a já za to jsem rád, že v obchodech nebudou silné předměty, aby měl crafter šanci nějak vydělat.

Vyjimkou jsou štíty, kapuce, boty a roby a ještě možná něco. páč to v craftu vyrobit nejde.
Nebo spíš není nikdo kdo by se přihlásil na WB, který by obstarával craft.

Problém je že žádný crafter-krejčík ti nebude vyrábět předměty plus 3 nebo 2. U materiálu jako je diamant je to nesmyslné plýtvání...a když pak něco takového ve hře sháníš...je to o nervy...Každý crafter kterého sem se ptala jestli ušije pásek či rukavice síly +2,+3 mě poslal k šípku:)))) Tkže tu nejde o to že by se posílením sortimentu brala práce crafterům - jen by se vyplnila mezera...Pak to vypadá tak že první věci sehnatelné ve hře jsou rukavky +4 na splátky a je z toho stres!:)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Derken- »

To je u surovin z podtemna docela pochopitelné
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Alvarion »

wsweetjane wrote:
-RoF- wrote:A kdysi se tu prosadilo a já za to jsem rád, že v obchodech nebudou silné předměty, aby měl crafter šanci nějak vydělat.

Vyjimkou jsou štíty, kapuce, boty a roby a ještě možná něco. páč to v craftu vyrobit nejde.
Nebo spíš není nikdo kdo by se přihlásil na WB, který by obstarával craft.

Problém je že žádný crafter-krejčík ti nebude vyrábět předměty plus 3 nebo 2. U materiálu jako je diamant je to nesmyslné plýtvání...a když pak něco takového ve hře sháníš...je to o nervy...Každý crafter kterého sem se ptala jestli ušije pásek či rukavice síly +2,+3 mě poslal k šípku:)))) Tkže tu nejde o to že by se posílením sortimentu brala práce crafterům - jen by se vyplnila mezera...Pak to vypadá tak že první věci sehnatelné ve hře jsou rukavky +4 na splátky a je z toho stres!:)

Rozhodne souhlasím s tím, že by určitě nebylo nic proti ničemu, kdyby základní věci do +2 neměly random a nemuselo se nane cekat v krámě tak dlouho.

Jinak +2 mec se da udelat, + 2 prsten na silu to posilam vsechny pryc taky...... hlavne náklady jsou stejné/vyšší jako nákup u obchodníka.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by zachy »

Tak se můžou ceny u obchodníků zvýšit aby hráči kupovali od crafterů :mrgreen:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

zachy wrote:Tak se můžou ceny u obchodníků zvýšit aby hráči kupovali od crafterů :mrgreen:
Bacha ať nevyleješ s vodou z vaničky i mimino.
Protože na některé z "low-lvl" (+2, +3) předmětů - krejčí, zlatník je stále třeba "hi-lvl" surovin (platí zejména pro drahokamy). Tě crafter jako lowíka pošle k šípku s tím, ať ty rubíny/diamanty přineseš. A co uděláš ty? Dáš ještě jedno kolečko s balíky/kůžemi/etc a půjdeš si to koupit k NPC.
Takže jsi tvým návrhem zrovna 2x craftery nepodpořil, pokud zároveň(!) nedáš podnět na rozumněji umístěné suroviny nutné pro low-lvl craft :lol: .

Například u kovařiny, je tvůj návrh(až na některé middle lvl suroviny) víceméně realizovatelný. V kovařině platí - čím lepší +X zbraň, tím náročnější kov a jemu odpovídající násada. U zlatníka a krejčího to neplatí, tam je "logika" kraftu jiná.
Last edited by KaTo on 18:50 18. Nov 2011, edited 2 times in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Silvaner01 »

Je pravda že někdo by se mohl chytit za nos a ty výrobky +2 nebo +3 na staty,
/hlavně prsteny, ty jsou k mání jen do +2, opasek jen síla +2, rukavice žádný/
k těm obchodníků dosadit... Nebo to aspon hodit do dropu... :wink:
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Jachym »

Na Thalii mi nevadí nic jen bych požádal hráče : Prosím nedávejte těm koním sprosté či hanlivé jména vypadá to nechutně, myslím že nějaký trpasličí kůň má nepublikovatelné jméno které tu nebudu raději ani psát abych nekazil děti i když možná , mne ted napadá, ani většina hráčů a DM ani neví co ten starý výraz znamená.
Menhiri Dierta
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Braenn »

Jachym wrote:Na Thalii mi nevadí nic jen bych požádal hráče : Prosím nedávejte těm koním sprosté či hanlivé jména vypadá to nechutně, myslím že nějaký trpasličí kůň má nepublikovatelné jméno které tu nebudu raději ani psát abych nekazil děti i když možná , mne ted napadá, ani většina hráčů a DM ani neví co ten starý výraz znamená.
Přesně vím, kterého myslíš :D Ale mě to pobavilo, slovo je to spíše nářeční než sprosté, no, a na koně sedí jako... jako to, co vyjadřuje:) Děti to nezkazí, naopak, byla by to příjemná změna oproti slovníku průměrného dítěte druhého stupně. Jen ať se poučí.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by XŠevyX »

Jestli máte na mysli Grórového poníka, tak ten se ho jen tak nevzdá :D Je to jeho první poník, kterého si už celkem ochočil a vysvětlení, proč ho tak nazývá hledejte ve hře u Gróra :wink: :D
=============
Seart
Post Reply