kucik wrote:Ja ti reknu, cim to je. Nechodi se na srazy! Protoze lidi, ktery si aspon trochu osobne pokecaj vedi, co od druhyho cekat a jsou lip schopny si porozumet. Taky si vsimni, ze vsechny flejmy jsou zpravidla (dark je vyjimka) kolem lidi, ktery nikdy nikdo v Plzni nevidelPajule wrote:teď uplně mimo co e děje/neděje ..řeší/neřeší. Thalije mi vždy přišla dost svobodná a teď mi často připomíná Eq..kam se poděla ta Thalijská pohoda? :/ vadí mi že nejsou žádné pidimidi Q pro radost na pár hodin, ale obr mega epické(nebo aspoň mi to tak příjde), na druhou stranu je pravda teď se objevil někdo(mám za to,že kokosák) kdo se nenápadně vetře do hry tak, že to potěší a při tom z toho není nic epického obr(třebas myšky v dílně)
tím mimochodem nechci napadat DMka, přece jen sou to taky jen lidi, ale je fakt, narazit v dnešní době na příjemný NPC je teda věda
jó máš recht na tom něco jistě bude, při tom Plzeň je krásná!