Hezký blud, já si náramně užívám jako válečník tu vysokou int a char, stejně tak jako tu obrovskou SR. A jako třešnička na dortu ECL +2.Daanri wrote:Aspon vidno kto to hra kvoli vlasnostiam. Vsetko sama slechta, "obycajneho" drowa ani nestretnes.
Takže tyhle řeči ,že tam dole lidi hrajou šlechtice jen kvůli statům jsou úplně vedle