Par dotazu novacka
Re: Par dotazu novacka
Vrhací ohnivá je v craftu alchymie,ale dle mého názoru je k ničemu,aspoň tedy podle toho co se při zkouškách vypozoroval.Efekt pěkný,ale účinek nulový.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Par dotazu novacka
No.. Musim uznat že jedna moje postava na to dojela
Dá se to využít.. Jen chce přemýšlet jak
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Par dotazu novacka
Vrhací lahvička s ohněm se na Povrchu dá koupit u NPC.artaxas wrote:Napíšu to sem, nechce se mi zakládat kvůli tomu nový topic. Rád bych věděl, jestli je možné na Thalii někde sehnat vrhací lahvičky s kyselinou a ohněm, náhodou sem na to narazil v singlu.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Par dotazu novacka
Už jsem našel, a to co jsem chtěl mám... pěkný grafický efekt hořícího nepřítele, efekt zraňující je sice velmi slabý, ale o ten mi stejně nešlo.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Par dotazu novacka
Mám pár obecných dotazů týkajících se koní. Předem se omlouvám, jistě byly zodpovězeny mnohokrát, možná je někde i návod, ale mám problém jen najít podforum, kde bych takový topic mohl najít, takže najít samotný topic se mi nepovedlo.
Bavíme se o koni kupovaném, ne paladinském.
1. Co nastane po zvolení možnosti 4 v dialogu koně "Zbavit se koně navždy"? Je tam alespoň nějaké další potvrzení ano/ne, nebo když se ukliknu, jsem bez koně? A co se stane s tím koněm potom? Zůstane tam bezprizorní, bez majitele do restartu, nebo okamžitě zmizí?
2. Je nějaký rozdíl mezi možnostmi 3 a 5? Obě jsou ve smyslu "Nechat koně na místě".
3. Co se stane, když umře kůň samotný? Bude na místě do restartu ležet jeho mrtvola, jako lehává soumar? A pokud ano, jde oživit kouzlem / svitkem / jinak?
4. Co se stane, když umřu na koni? Já budu mrtvola, to je mi jasné, ale kůň prostě navždy zmizí, že? Mrtvola koně asi nikde nebude a s koněm asi podsvětím neprojdu. Je to tak?
5. Co se stane, když odlognu na koni a přilognu před restartem / po restartu?
6. Když jedu na koni, tak přechody jsou, předpokládám, bezproblémové. Ale když koně vedu s sebou, je riziko, že se mi za přechodem ztratí, jak jsem pochopil z jednoho vtipného topicu "Ztratil se mi kůň". Je to tak?
7. Nevím, jestli je korektní odpovídat na tuto otázku na foru a ooc a když ne, neodpovídejte, ale: kolik má kůň HP a jak se zhruba chová v boji, nejedu-li na něm?
Poslední dotaz je spíš bug, doufám. Ustájil jsem koně v Karathě možností 3 "Nechat koně na místě", jako už několikrát předtím, plul jsem do Alwarielu, pak do Kelu a na loď do Kelu se mi naloadoval vedle mne můj kůň. Udělal jsem moudrou věc - nasedl na něj, protože bych jinak asi musel volat Bahňáka. Ale to je nějaká featura? Něco jsem zvoral? Nebo to byl bug a občas se prostě stává?
Omlouvám se, pokud se vám zdá, že zábavnější by bylo vyzkoušet si věci sám ve hře, ale mě nepřipadá zábavné vydělávat na nového. Proto chci o koni vědět vše, co potřebuju, abych ho udržel naživu.
EDIT: Přidány body 6 a 7.
Bavíme se o koni kupovaném, ne paladinském.
1. Co nastane po zvolení možnosti 4 v dialogu koně "Zbavit se koně navždy"? Je tam alespoň nějaké další potvrzení ano/ne, nebo když se ukliknu, jsem bez koně? A co se stane s tím koněm potom? Zůstane tam bezprizorní, bez majitele do restartu, nebo okamžitě zmizí?
2. Je nějaký rozdíl mezi možnostmi 3 a 5? Obě jsou ve smyslu "Nechat koně na místě".
3. Co se stane, když umře kůň samotný? Bude na místě do restartu ležet jeho mrtvola, jako lehává soumar? A pokud ano, jde oživit kouzlem / svitkem / jinak?
4. Co se stane, když umřu na koni? Já budu mrtvola, to je mi jasné, ale kůň prostě navždy zmizí, že? Mrtvola koně asi nikde nebude a s koněm asi podsvětím neprojdu. Je to tak?
5. Co se stane, když odlognu na koni a přilognu před restartem / po restartu?
6. Když jedu na koni, tak přechody jsou, předpokládám, bezproblémové. Ale když koně vedu s sebou, je riziko, že se mi za přechodem ztratí, jak jsem pochopil z jednoho vtipného topicu "Ztratil se mi kůň". Je to tak?
7. Nevím, jestli je korektní odpovídat na tuto otázku na foru a ooc a když ne, neodpovídejte, ale: kolik má kůň HP a jak se zhruba chová v boji, nejedu-li na něm?
Poslední dotaz je spíš bug, doufám. Ustájil jsem koně v Karathě možností 3 "Nechat koně na místě", jako už několikrát předtím, plul jsem do Alwarielu, pak do Kelu a na loď do Kelu se mi naloadoval vedle mne můj kůň. Udělal jsem moudrou věc - nasedl na něj, protože bych jinak asi musel volat Bahňáka. Ale to je nějaká featura? Něco jsem zvoral? Nebo to byl bug a občas se prostě stává?
Omlouvám se, pokud se vám zdá, že zábavnější by bylo vyzkoušet si věci sám ve hře, ale mě nepřipadá zábavné vydělávat na nového. Proto chci o koni vědět vše, co potřebuju, abych ho udržel naživu.
EDIT: Přidány body 6 a 7.
Re: Par dotazu novacka
1. Je tam potvrzení, už jsem se u koně jednou uklikl a dialog se ptá, jestli se koně chceš opravdu zbavit. Osobně si ale myslím (nevím jistě), že kůň pak zůstane na místě a je volně sebratelný kýmkoliv - aneb jak předat koně (nicméně to nemám ozkoušené, nechtělo se mi to riskovat).
2. Možnost č. 5 je prostě zrušení rozhovoru.
7. Jelikož jsem omylem už dostal svého koně do odporu - kůň utíká a nebojuje, staty nevím jaké má, ale předpokládám, že jej jde snadno zabít. Mimochodem - na koně nereagují nepřátelská NPC a tak někteří hráči klidně nechávají koně u vstupů do jeskyň v místech, kde by byl kůň sežrán raz dva (obvzlášť jistí hráči ala Mary Sue).
Bug - taky se mi stal, ale jen jednou téměř hned po zakoupení koně. Od té doby je v podstatě v klidu a to ho mám skoro půl roku.
2. Možnost č. 5 je prostě zrušení rozhovoru.
7. Jelikož jsem omylem už dostal svého koně do odporu - kůň utíká a nebojuje, staty nevím jaké má, ale předpokládám, že jej jde snadno zabít. Mimochodem - na koně nereagují nepřátelská NPC a tak někteří hráči klidně nechávají koně u vstupů do jeskyň v místech, kde by byl kůň sežrán raz dva (obvzlášť jistí hráči ala Mary Sue).
Bug - taky se mi stal, ale jen jednou téměř hned po zakoupení koně. Od té doby je v podstatě v klidu a to ho mám skoro půl roku.
.
Re: Par dotazu novacka
4) Když umřeš ty na koni, objeví se kůň s tebou u ďábla. Když projdeš nahoru, už s tebou není. Kdosi mi říkal, že tím koně ztrácíš a "umírá", nicméně už se mi to stalo dvakrát a kůň se mi poté vždycky vrátil a objevil se mi u boku po prvním restartu.
Tak nevím, je to bug, není to bug?
Edit a něco k bodu 6: Na lodi také vždycky raději nasednu do sedla. A ještě mi kůň občas nechce lozit přes přechod, když ho vedu, ale neztrácí se - jen zůstává stát za ním. A to nemluvím o tom, že prakticky po každém přechodu je nutné obnovit rozhovor "následuj mě", jinak si tam vesele stojí, dokud se pro něj nevrátím.
Tak nevím, je to bug, není to bug?
Edit a něco k bodu 6: Na lodi také vždycky raději nasednu do sedla. A ještě mi kůň občas nechce lozit přes přechod, když ho vedu, ale neztrácí se - jen zůstává stát za ním. A to nemluvím o tom, že prakticky po každém přechodu je nutné obnovit rozhovor "následuj mě", jinak si tam vesele stojí, dokud se pro něj nevrátím.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Par dotazu novacka
Když odlogneš na koni, tak kůň z lokace zmizí. Kdžy logneš zpět, tak pokud se nemýlím, se kůň objeví těsně před tvým lognutím.klobouk wrote:5. Co se stane, když odlognu na koni a přilognu před restartem / po restartu?
Pokud logneš po restartu, opakuej se ta samá situce, kůň se objeví vedle tebe a nebudeš na něm sedět.
Statistiky koně ti ověří druid/hraničář když koně ovládne.klobouk wrote:7. Nevím, jestli je korektní odpovídat na tuto otázku na foru a ooc a když ne, neodpovídejte, ale: kolik má kůň HP a jak se zhruba chová v boji, nejedu-li na něm?
Pokud se nepletu, tak má asi kolem 8HP.
Jinak s tím, že se kůň objeví při plavbě na lodi. Je to bug a občas se to stává. Holt je asi oddaný a připlave za tebou. Arii se to stalo mockrát
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Par dotazu novacka
Díky za odpovědi!
Je to lepší, než jsem si myslel. Až na těch 8HP - to ho sejme první plošné kouzlo, které vedle někdo vypálí (představuju si situaci: "Zůstanu u koní, vy jděte vyčistit to doupě zla!" ... *přijde skřetí šamánek, zmerčí hlídače koní, vypálí fireball a koně kolem lehnou*).
Až se mi to stane, zjistím si i odpověď na otázku 3
Je to lepší, než jsem si myslel. Až na těch 8HP - to ho sejme první plošné kouzlo, které vedle někdo vypálí (představuju si situaci: "Zůstanu u koní, vy jděte vyčistit to doupě zla!" ... *přijde skřetí šamánek, zmerčí hlídače koní, vypálí fireball a koně kolem lehnou*).
Až se mi to stane, zjistím si i odpověď na otázku 3
Re: Par dotazu novacka
Paladinskej kůň má kolem stovky HP, což mi přijde docela adekvátní.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Par dotazu novacka
Mě by jen zajímalo (když se to načalo), jak se dá kůň předat jiné postavě? Dám, že se ho chci zbavit a on tam bude volně stát?
.
Re: Par dotazu novacka
Pokud umře kůň, tak je imho nenávratně v čudu. Protože se spustí událost, která smaže záznam o tom, že máš koně.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Par dotazu novacka
Tak to by potom bylo vhodné otestovat a opravit, protože mě se vždycky pěkně objevil po restartu po boku.kucik wrote:Pokud umře kůň, tak je imho nenávratně v čudu. Protože se spustí událost, která smaže záznam o tom, že máš koně.
Ale možná se o něj Ryouš tak dobře stará, že ho ten věrný oř následuje i po smrti.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Par dotazu novacka
Když tě zabijou na koni, umíráš pouze ty, kůň ne, zato se ale portuje s tebou do podsvětí. Jakmile se zabije neosedlaný kůň, je nenávratně pryč.Braenn wrote: Ale možná se o něj Ryouš tak dobře stará, že ho ten věrný oř následuje i po smrti.