Paladinští koně
Re: Paladinští koně
dej si starý screeny do jedný složky a měli by se ti ukládat zase všechny nový, měl jsem s tim taky problém.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Paladinští koně
Anebo když hraješ v okně, tak to někdy nemá focus pro printscreen a musíš alt+tabnout, nebo minimalizovat+obnovit okno, aby to fotilo hru a ne windows do schránky. To lze ale zjistit jen tak, že si ověříš, jestli se ti ten screen jako soubor vytvořil.
Myslím, že by ta změna měla být nezávadná, takže phenotype.2da (cep2_top_v21.hak) sloupeček DefaultPhenoType nastavit na 0.
Z changelogu patche 1.67
Myslím, že by ta změna měla být nezávadná, takže phenotype.2da (cep2_top_v21.hak) sloupeček DefaultPhenoType nastavit na 0.
Z changelogu patche 1.67
Tady ukázka jak to v tom phenotype.2da je teď (a co asi tvůrci zamýšleli a co jim nevyšlo).- Added a new "DefaultPhenoType" column to the phenotype.2da. The number specified in this column will be the phenotype that will be used in the case where the model does not exist for the desired phenotype (e.g. when using the SetPhenoType() scripting command).
Code: Select all
Label Name DefaultPhenoType
0 Normal 2223 0
...
10 W_Horse 16815210 17
11 Bl_Horse 16815211 17
...
17 Br_Horse 16815207 0
...
*to samé s poníky*
Re: Paladinští koně
No bylo bydobre kdby někdo erudovany sem hodil navod i pro laiky jak to upravit aby ty zatraceny zbroje byly vidět i na jinych konich a ne jen na hnědacich.Myrpa wrote:Anebo když hraješ v okně, tak to někdy nemá focus pro printscreen a musíš alt+tabnout, nebo minimalizovat+obnovit okno, aby to fotilo hru a ne windows do schránky. To lze ale zjistit jen tak, že si ověříš, jestli se ti ten screen jako soubor vytvořil.
Myslím, že by ta změna měla být nezávadná, takže phenotype.2da (cep2_top_v21.hak) sloupeček DefaultPhenoType nastavit na 0.
Z changelogu patche 1.67Tady ukázka jak to v tom phenotype.2da je teď (a co asi tvůrci zamýšleli a co jim nevyšlo).- Added a new "DefaultPhenoType" column to the phenotype.2da. The number specified in this column will be the phenotype that will be used in the case where the model does not exist for the desired phenotype (e.g. when using the SetPhenoType() scripting command).Code: Select all
Label Name DefaultPhenoType 0 Normal 2223 0 ... 10 W_Horse 16815210 17 11 Bl_Horse 16815211 17 ... 17 Br_Horse 16815207 0 ... *to samé s poníky*
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Paladinští koně
Na hnědácích také není vidět vše jak jsem psal ale, tak pozor!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Paladinští koně
Já doufám, že se to týká jen některých modelů rób. Zatím jsem nenašel ruce a nohy a torsa, které by hnědák amputoval.
Jinak sorry za nedorozumění, tohle musí upravit kucík. (Když jsem tu diskuzi načal veřejně, tak jsem ji jen chtěl i veřejně dotáhnout včetně výsledků.)
Jinak sorry za nedorozumění, tohle musí upravit kucík. (Když jsem tu diskuzi načal veřejně, tak jsem ji jen chtěl i veřejně dotáhnout včetně výsledků.)