uvítal bych, kdyby se tým nad ním eště jednou zamyslel, čemu měl vlastně bránit, co podporovat a jestli to skutečně dělá, já ten dojem nemám ale můžu se samozřejmě mejlit
co mi vadi:
60 % únavy se mi zdá brzo na postih
hlášky "seš odpočinutej" postrádaj smysl i informační hodnotu, zrovnatak mi to nehlásí, že sem nažranej a že nemám vůbec žádnou žížeň
nerozumim tomu, proč některý classy můžou extra meditovat a některý ne - devalvuje to cenu featů, dovedností a supernatural abilit například mnichů, vrahů, AAčka, etc...
únava z kouzlení je dobrá věc ale zdá se mi přestřelená (včerejší výprava nám úplně vyřídila mága, kterej hrál naprosto rozumně, v podstatě jen boosty pro první linii bojovníků, žádný bezduchý prskání)
dovolim si dát do placu pár návrhů:
únavu celkově zpomalit (15-20%)
do 50% žádný hlášky
50-65% mírná hláška
65-80% varovná hláška
80+% postih
meditaci pro všechny ale jednou za....(netroufám si upřesnit) bez vyléčení životů
spaní kdekoli ale ve stanu - stan za důstojnou cenu a s citelnou váhou (40 liber?), možnost vyprovokovat průměrně těžkej encounter
poladit únavu z kouzlení (hele, zastávám se prskavek, to sou věci
doplňujte, trhejte