Neplést si Sithy a Drowyde Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ?
SWTOR
Re: SWTOR
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: SWTOR
Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ?KaTo wrote:Neplést si Sithy a Drowyde Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ?![]()
![]()
.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: SWTOR
Co jsem měl tu čest (a to nejen v součásné "online" TOR, ale i předchozích "offline" KOTORech, kde teda 90% hry kopu za Republiku, což při hře za Temnou stranu trochu svazovalo ruce). V TORech v rámci Impéria je povoleno, v souladu s choutkami všech monarchistů - "vše". Přesně podle hesla: Pro Císaře pána a jeho rodinu (temnou radude Aers wrote:Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ?
Zatím veškeré mě hrou dostupné "mučení" za Sithského inkvizitora obsahovalo "jenom" věznění v malé cele, drogy, "plané" sliby (tj. lži) a když mě ten paličák fakt lezl na nervy, tak trocha flambování blesky a dušení.
Rozhodně jsem si "nešpinil" ruce fyzickou prací, tj. jsem kolem dotyčného nepobíhal s řetězy, provazy, bičy a zubařskými nástroji
Přiznám se, že jsem ještě relativně čajíček - za Inkvizitora. I když je fakt, že moje příběhová "šéfová" - btw docela fešná bloncka, je pragmatička jako já a zabíjí jen když už to "jinak" nejde. Nicméně v příběhu se jinak okolo mě míhají fakt hustý zrůdy (povahou, ne vzhledem...i když občas se to sejde
Quest typu - otravte v pracovním táboře vzbouřencům vodu, se prokvestíte na volby - otravte je dlouhodobě působícím jedem, kdy se celý tábor vězňů do pár týdnů zbláznil a za neidentifikovatelných (jakých to bylo součást výzkumu od zadatavatele Q - "kolega" Inkvizitor) bolestí pomřel...nebo jim tam dejte "milosrdně" strychnin (volba od velitele "potlačovatelů" vzpoury, který chce mít tohle všechno co nejdřív z krku a jet zase o planetu dál
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: SWTOR
Takžes mučil jo?kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučilA aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere?
.
Re: SWTOR
Zabil mu koně... teda landspeeder... *uculí se na kokosáka*Nalkanar wrote:Takžes mučil jo?kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučilA aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere?
bych od tebe nečekal
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: SWTOR
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: SWTOR
Tak zase pár fotek z cest. Nutno říct, že tvrdě přebranejch. Jinak na speciální akce už jsem zase přítomen, vlastní činnost ale zatím ještě ne.
Hoth. Ten je snad ve všech SW hrách. Jakoby tam bylo něco jinýho, než zmrzlá půda. Ono teda je, ale ne moc.

To na Belsavis jsou kromě ledu i takovýhle kchůl oázy.

... a mostky nad lávou. Pane, tady by se shazovali nicnetušící jediové

Voss, tajemné místo s artefaktem.

Pro změnu zase Voss, králův kanón. Asi si potřebuje něco vykompenzovat.

Corellia trpí občanskou válkou. ještě, že je tady Impérium, které poskytne nešťastníkům láskyplnou náruč. Přesněji řečeno bleskuplnou.

Illum, zdroj krystalů na světelné meče. Nebo neviditelné stíhačky. Nebo obojí.

Koho mi to jen připomíná.... jeden z mnoha drobných objevů

Jeden z důvodů, proč tu mám málo fotek interiérů. Blbě se....


...vejdou na jeden screen.
Hoth. Ten je snad ve všech SW hrách. Jakoby tam bylo něco jinýho, než zmrzlá půda. Ono teda je, ale ne moc.

To na Belsavis jsou kromě ledu i takovýhle kchůl oázy.

... a mostky nad lávou. Pane, tady by se shazovali nicnetušící jediové

Voss, tajemné místo s artefaktem.

Pro změnu zase Voss, králův kanón. Asi si potřebuje něco vykompenzovat.

Corellia trpí občanskou válkou. ještě, že je tady Impérium, které poskytne nešťastníkům láskyplnou náruč. Přesněji řečeno bleskuplnou.

Illum, zdroj krystalů na světelné meče. Nebo neviditelné stíhačky. Nebo obojí.

Koho mi to jen připomíná.... jeden z mnoha drobných objevů

Jeden z důvodů, proč tu mám málo fotek interiérů. Blbě se....


...vejdou na jeden screen.
PUF!
Re: SWTOR
Jo, jinak - rozjel sem republikovej alt... a musím říct, že za republiku je to mnohem zajímavější. Za impérium nebylo moc morálních dilemat, maximálně to bylo "pojedu na sebe", nebo "pojedu na impérium (který pak ovládnu, takže vlastně taky pojedu na sebe)". Za republiku jsou takový ty klasický dilemata "volby menšího zla", "princip vs. potřeba" a je to o dost větší zábava, když musíte fakt přemejšlet a uvědomovat si souvislosti.
PUF!
Re: SWTOR
Hele, chlapi (a děvčata), tohle je novinka:
Od 6.3.2012 nabízí SWTOR předplatitelům možnost pozvat do hry až 3 svoje přátele, kteří se dosud ve Star Wars: The Old Republic neregistrovali. Dostane se jim tím trialu na týden, během kterého si hru můžou vyzkoušet až do 15 zkušenostní úrovně. Odměnou jim bude i časově omezená nabídka k zakoupení digitální verze SWTOR za zvýhodněnou cenu.
Kdo má zájem, ať mi pošle do PM email a jméno, na který to má být (může bejt nick).
Od 6.3.2012 nabízí SWTOR předplatitelům možnost pozvat do hry až 3 svoje přátele, kteří se dosud ve Star Wars: The Old Republic neregistrovali. Dostane se jim tím trialu na týden, během kterého si hru můžou vyzkoušet až do 15 zkušenostní úrovně. Odměnou jim bude i časově omezená nabídka k zakoupení digitální verze SWTOR za zvýhodněnou cenu.
Kdo má zájem, ať mi pošle do PM email a jméno, na který to má být (může bejt nick).
PUF!
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under




