SWTOR

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: SWTOR

Post by KaTo »

de Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ? :oops:
Neplést si Sithy a Drowy :P :lol: :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: SWTOR

Post by de Aers »

KaTo wrote:
de Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ? :oops:
Neplést si Sithy a Drowy :P :lol: :lol: .
Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ? :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: SWTOR

Post by KaTo »

de Aers wrote:Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ? :D
Co jsem měl tu čest (a to nejen v součásné "online" TOR, ale i předchozích "offline" KOTORech, kde teda 90% hry kopu za Republiku, což při hře za Temnou stranu trochu svazovalo ruce). V TORech v rámci Impéria je povoleno, v souladu s choutkami všech monarchistů - "vše". Přesně podle hesla: Pro Císaře pána a jeho rodinu (temnou radu :twisted: ), vylidníme celou planetu! .
Zatím veškeré mě hrou dostupné "mučení" za Sithského inkvizitora obsahovalo "jenom" věznění v malé cele, drogy, "plané" sliby (tj. lži) a když mě ten paličák fakt lezl na nervy, tak trocha flambování blesky a dušení.
Rozhodně jsem si "nešpinil" ruce fyzickou prací, tj. jsem kolem dotyčného nepobíhal s řetězy, provazy, bičy a zubařskými nástroji :lol: . Celou dobu jsme si s vězni mile povídali :mrgreen: ....a když jsem chtěl být OPRAVDU milý, tak jsem ho na konci sťal.

Přiznám se, že jsem ještě relativně čajíček - za Inkvizitora. I když je fakt, že moje příběhová "šéfová" - btw docela fešná bloncka, je pragmatička jako já a zabíjí jen když už to "jinak" nejde. Nicméně v příběhu se jinak okolo mě míhají fakt hustý zrůdy (povahou, ne vzhledem...i když občas se to sejde :lol: ) ovládající sílu.

Quest typu - otravte v pracovním táboře vzbouřencům vodu, se prokvestíte na volby - otravte je dlouhodobě působícím jedem, kdy se celý tábor vězňů do pár týdnů zbláznil a za neidentifikovatelných (jakých to bylo součást výzkumu od zadatavatele Q - "kolega" Inkvizitor) bolestí pomřel...nebo jim tam dejte "milosrdně" strychnin (volba od velitele "potlačovatelů" vzpoury, který chce mít tohle všechno co nejdřív z krku a jet zase o planetu dál :lol: ) jsou ukázka mezi typicky "světlou a temnou" odpovědí, kterou jsem na straně Impéria nucen činit :lol: :lol: . Jo a jako bonusový "vedlejší" quest byla možnost rozbít jim stávající rezervoáry vody, aby se co nejrychleji dostala do "oběhu" otrávená voda z "vrtů".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

No, já dneska sadisticky mučil :D A aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere? :D
PUF!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: SWTOR

Post by Nalkanar »

kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučil :D A aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere? :D
Takžes mučil jo? :lol: bych od tebe nečekal :lol:
.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: SWTOR

Post by de Aers »

Nalkanar wrote:
kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučil :D A aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere? :D
Takžes mučil jo? :lol: bych od tebe nečekal :lol:
Zabil mu koně... teda landspeeder... *uculí se na kokosáka*
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Tak pár fotek z cest, pro zajímavost:

Temný chrám na Dromund Kaas (sídlo Impéria)
Image

Sídlo jistého kultu na Nar Shaddaah
Image

Alderaanské hory
Image

Alderaanské ruiny
Image

Tatooine z balónu
Image
PUF!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: SWTOR

Post by Nalkanar »

Nedělej chutě! :mrgreen:
.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: SWTOR

Post by de Aers »

"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Tak zase pár fotek z cest. Nutno říct, že tvrdě přebranejch. Jinak na speciální akce už jsem zase přítomen, vlastní činnost ale zatím ještě ne.

Hoth. Ten je snad ve všech SW hrách. Jakoby tam bylo něco jinýho, než zmrzlá půda. Ono teda je, ale ne moc.
Image

To na Belsavis jsou kromě ledu i takovýhle kchůl oázy.
Image

... a mostky nad lávou. Pane, tady by se shazovali nicnetušící jediové :D
Image

Voss, tajemné místo s artefaktem.
Image

Pro změnu zase Voss, králův kanón. Asi si potřebuje něco vykompenzovat.

Image

Corellia trpí občanskou válkou. ještě, že je tady Impérium, které poskytne nešťastníkům láskyplnou náruč. Přesněji řečeno bleskuplnou.

Image

Illum, zdroj krystalů na světelné meče. Nebo neviditelné stíhačky. Nebo obojí.
Image

Koho mi to jen připomíná.... jeden z mnoha drobných objevů :)
Image

Jeden z důvodů, proč tu mám málo fotek interiérů. Blbě se....
Image
Image
...vejdou na jeden screen.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Jo, jinak - rozjel sem republikovej alt... a musím říct, že za republiku je to mnohem zajímavější. Za impérium nebylo moc morálních dilemat, maximálně to bylo "pojedu na sebe", nebo "pojedu na impérium (který pak ovládnu, takže vlastně taky pojedu na sebe)". Za republiku jsou takový ty klasický dilemata "volby menšího zla", "princip vs. potřeba" a je to o dost větší zábava, když musíte fakt přemejšlet a uvědomovat si souvislosti.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Hele, chlapi (a děvčata), tohle je novinka:


Od 6.3.2012 nabízí SWTOR předplatitelům možnost pozvat do hry až 3 svoje přátele, kteří se dosud ve Star Wars: The Old Republic neregistrovali. Dostane se jim tím trialu na týden, během kterého si hru můžou vyzkoušet až do 15 zkušenostní úrovně. Odměnou jim bude i časově omezená nabídka k zakoupení digitální verze SWTOR za zvýhodněnou cenu.

Kdo má zájem, ať mi pošle do PM email a jméno, na který to má být (může bejt nick).
PUF!
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: SWTOR

Post by Prasokralik »

Už tam za váma běžím! Budu Jedi!
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Jedi scum!

Master jedi *nods*

...aneb schizofrenie altů na obou stranách :D
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Mám ještě poslední invite do hry - 7 dní a max 14. lvl zadara. Zájemce PM :)
PUF!
Post Reply