Nemohu se připojit

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Acros
Nováček
Posts: 13
Joined: 17:56 19. Dec 2011
Contact:

Nemohu se připojit

Post by Acros »

Zdravím ctěné dobrodruhy a nejvyšší. Rád bych se přidal na tento server. Leč bohužel se mi nedaří připojit. Chyba je již v ověření CD Keye. Hru mám originální ale z časopisu Score a ten má univerzální klíče na platinum edici. Tento klíč je u Vás na serveru již obsazen. Mohu poprosit o radu zde je i tak možné se nějak připojit? Nerad bych se hrabal v ini souboru aby to nevypadalo, že jsem warezák. Předem děkuji za radu.
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Nemohu se připojit

Post by Czech_Luthor »

Jednou možností je, zkusit najít na internetu nějaké CD-KEYe...
Druhá možnost, o které vím, je poslat E-mail na scorečko a požádat o nový, originální CD KEY (vím, že se to jeden čas dělalo) :)
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
Acros
Nováček
Posts: 13
Joined: 17:56 19. Dec 2011
Contact:

Re: Nemohu se připojit

Post by Acros »

Děkuji za radu. U Score pochybuju, že po takové době mi něco pošle. Sehnal jsem si i generator ale zřejmě je pouze na normální verzi. Pokud to změním v ini a spustím hru tak to po mě znovu žádá cd klíče ale nefunguje ani jeden :( Kurňa chtěl jsem si zkusit zahrát pořádně RP a asi z toho nic nebude.
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nemohu se připojit

Post by Shaman88 »

Jelikož generátor používá velká spousta lidí, musíš generovat dokud se ti nepodaří najít klíč co nikdo nemá....
A z toho jednoho generátoru jdou všechny 3 klíče. Tzn. na hru i oba datadisky.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Nemohu se připojit

Post by Braenn »

Acros wrote:Děkuji za radu. U Score pochybuju, že po takové době mi něco pošle. Sehnal jsem si i generator ale zřejmě je pouze na normální verzi. Pokud to změním v ini a spustím hru tak to po mě znovu žádá cd klíče ale nefunguje ani jeden :( Kurňa chtěl jsem si zkusit zahrát pořádně RP a asi z toho nic nebude.
viz soukromá zpráva, můžu "půjčit" jedny originálky klíče.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Nemohu se připojit

Post by Derken- »

Taky mám jedny funkční keye, který už nepoužívám.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Acros
Nováček
Posts: 13
Joined: 17:56 19. Dec 2011
Contact:

Re: Nemohu se připojit

Post by Acros »

Tak od Braenn už je také bohužel používán :(
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
User avatar
Acros
Nováček
Posts: 13
Joined: 17:56 19. Dec 2011
Contact:

Re: Nemohu se připojit

Post by Acros »

Vyřešeno, mnohokrát všem děkuji. Obzvláště Braenn a Derkenovi. Můžeme lock a šup s tím do koše. Již se řítím do hry :viking:
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nemohu se připojit

Post by Bahnak »

Obecně pro další tyto případy:
Je potvrzeno že komunikace se Score je bezproblémová a klíče posílají obratem, tedy nebojte se toho a vřele doporučujte toto řešení.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Legition
Poutník
Posts: 96
Joined: 21:12 12. Dec 2011

Re: Nemohu se připojit

Post by Legition »

A pokud vám z jakéhokoliv hlediska není ta možnost přístupná, je třeba se kouknout jinde
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
Locked