So long MukYanJong and thx for all the fish!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

So long MukYanJong and thx for all the fish!

Post by MukYanJong »

Acc: Bishop (postava Cortez)

Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.

ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Omámení

Post by de Aers »

MukYanJong wrote:Acc: Bishop (postava Cortez)

Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.

ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Vau.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Omámení

Post by MukYanJong »

de Aers wrote:
MukYanJong wrote:Acc: Bishop (postava Cortez)

Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.

ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Vau.
tebe miluju jako jedna, va, tři... dopíče, proč jsi mi nezavolal, číslo mám přád stejný?!!!!!§!
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Omámení

Post by de Aers »

Pojď recitovat aspoň do spamu.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Omámení

Post by MukYanJong »

si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Omámení

Post by -RoF- »

MukYanJong wrote:si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Tady někdo trošku pil co? A vylévá si vztek zdá se. :)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Omámení

Post by MukYanJong »

-RoF- wrote:
MukYanJong wrote:si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Tady někdo trošku pil co? A vylévá si vztek zdá se. :)
ty si jdi radši taky najít nšjakýho buzíka a neser nebo si ho nech od někoho požužlat, já jsem úplně v poodě a vztek nemám, páč nemám na co ))))) už to ho někdo strčil do černé díry? kdy, že to bude ten konec světa?

Issíku, kde je ten spam? v chybák nebo kde? já na něj nevidím!
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Omámení

Post by -RoF- »

MukYanJong wrote:
ty si jdi radši taky najít nšjakýho buzíka a neser nebo si ho nech od někoho požužlat, já jsem úplně v poodě a vztek nemám, páč nemám na co ))))) už to ho někdo strčil do černé díry? kdy, že to bude ten konec světa?

Issíku, kde je ten spam? v chybák nebo kde? já na něj nevidím!

Tak aspon je vidět s kým jsme tu hráli a koho se třeba Jachyra zastávala no :wink:
Hezké divadlo.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Omámení

Post by Maya »

Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... :)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Omámení

Post by -RoF- »

Maya wrote:Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... :)
To teda :D
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Omámení

Post by MukYanJong »

-RoF- wrote:
Maya wrote:Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... :)
To teda :D
šťouchy š´touch, proč já se jen nedostanu DMs dál do zadku? to je zradáááá, chi chi chi, DMs napsalo něco na forum, musím se tomu zasmát chi chi.. jdi raději za svým doktorem buzíku neb se k tomu už konečně přiznej
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Omámení

Post by mandos »

Lidi že mu na to vůbec odpovídáte, jednak to sem nepatří a pak mu jen dáváte záminku k dalšímu psaní...
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Omámení

Post by MukYanJong »

mandos wrote:Lidi že mu na to vůbec odpovídáte, jednak to sem nepatří a pak mu jen dáváte záminku k dalšímu psaní...
ty jsi co? další Dms udobřovač? ty voe, tady je zoufalců jedna celká prdel co potřebuje pořádnáho ptáka koukám
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Omámení

Post by Desmond »

Fajn to by stačilo, poprosím ostatní aby sem nadále nepsali. Jestli má MukYanJong potřebu se dál předvádět, tak prosím. Ostatní si to jistě rádi přečtou a udělají si na tebe vlastní názor. Nemá cenu v sobě dusit vztek. Pokud máš nějaký potíže, někdo ti ubližuje, doporučil bych ti kontaktovat Linku Bezpečí, telefon 116 111. A nebo si zajdi ke školnímu psychologovi, ale vůbec nejlepší bude, když se z toho prostě vyspíš. Tak zle snad zase nebude. Jsou to Vánoce, hlavu vzhůru.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: So long MukYanJong and thx for all the fish!

Post by Desmond »

Na památku těm, kteří tu už s námi nemohou být. :cry: :wink:
Locked