So long MukYanJong and thx for all the fish!
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
So long MukYanJong and thx for all the fish!
Acc: Bishop (postava Cortez)
Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.
ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.
ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Re: Omámení
Vau.MukYanJong wrote:Acc: Bishop (postava Cortez)
Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.
ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
Re: Omámení
tebe miluju jako jedna, va, tři... dopíče, proč jsi mi nezavolal, číslo mám přád stejný?!!!!!§!de Aers wrote:Vau.MukYanJong wrote:Acc: Bishop (postava Cortez)
Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.
ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Re: Omámení
Pojď recitovat aspoň do spamu.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
Re: Omámení
si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Re: Omámení
Tady někdo trošku pil co? A vylévá si vztek zdá se.MukYanJong wrote:si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
Re: Omámení
ty si jdi radši taky najít nšjakýho buzíka a neser nebo si ho nech od někoho požužlat, já jsem úplně v poodě a vztek nemám, páč nemám na co ))))) už to ho někdo strčil do černé díry? kdy, že to bude ten konec světa?-RoF- wrote:Tady někdo trošku pil co? A vylévá si vztek zdá se.MukYanJong wrote:si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Issíku, kde je ten spam? v chybák nebo kde? já na něj nevidím!
Re: Omámení
MukYanJong wrote:
ty si jdi radši taky najít nšjakýho buzíka a neser nebo si ho nech od někoho požužlat, já jsem úplně v poodě a vztek nemám, páč nemám na co ))))) už to ho někdo strčil do černé díry? kdy, že to bude ten konec světa?
Issíku, kde je ten spam? v chybák nebo kde? já na něj nevidím!
Tak aspon je vidět s kým jsme tu hráli a koho se třeba Jachyra zastávala no
Hezké divadlo.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Omámení
Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... 
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Omámení
To tedaMaya wrote:Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám...
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
Re: Omámení
šťouchy š´touch, proč já se jen nedostanu DMs dál do zadku? to je zradáááá, chi chi chi, DMs napsalo něco na forum, musím se tomu zasmát chi chi.. jdi raději za svým doktorem buzíku neb se k tomu už konečně přiznej-RoF- wrote:To tedaMaya wrote:Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám...
Re: Omámení
Lidi že mu na to vůbec odpovídáte, jednak to sem nepatří a pak mu jen dáváte záminku k dalšímu psaní...
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
Re: Omámení
ty jsi co? další Dms udobřovač? ty voe, tady je zoufalců jedna celká prdel co potřebuje pořádnáho ptáka koukámmandos wrote:Lidi že mu na to vůbec odpovídáte, jednak to sem nepatří a pak mu jen dáváte záminku k dalšímu psaní...
Re: Omámení
Fajn to by stačilo, poprosím ostatní aby sem nadále nepsali. Jestli má MukYanJong potřebu se dál předvádět, tak prosím. Ostatní si to jistě rádi přečtou a udělají si na tebe vlastní názor. Nemá cenu v sobě dusit vztek. Pokud máš nějaký potíže, někdo ti ubližuje, doporučil bych ti kontaktovat Linku Bezpečí, telefon 116 111. A nebo si zajdi ke školnímu psychologovi, ale vůbec nejlepší bude, když se z toho prostě vyspíš. Tak zle snad zase nebude. Jsou to Vánoce, hlavu vzhůru.
Re: So long MukYanJong and thx for all the fish!
Na památku těm, kteří tu už s námi nemohou být.
