Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Vtípky

Post by nomis_b »

Hele, Lorde Berserkru, nemas nahodou i prezdivku Lord H. ?? :mrgreen:
Tenhle typek svou praci taky zvlada dokonale..

http://www.eprdel.cz/Obrazky.php?id=3118
A zase se craftí...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vtípky

Post by Lord_Berserk »

nomis_b wrote:Hele, Lorde Berserkru, nemas nahodou i prezdivku Lord H. ?? :mrgreen:
Tenhle typek svou praci taky zvlada dokonale..
Nene zklamu te odmena za dopadeni nebude...tohle je muj bracha :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Vtípky

Post by Pajule »

lol tak teda mam silu 10 a nejde mi natahnout ani blazniva kapuce :D :D :D a luk ?no tak se mi vsechno skoro snizi..neslo by to upravit trosku normalne aby si elf mohl natahnout aspon kapuci?:D:D:D jop a taky by bylo zrejme fajn kdyby si hraic mohli mazat sami postavy , pac takhle si kazdej blbe nahazi cisla a bude jich mit hafo..ja sama uz mam dve kvuli cislum
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vtípky

Post by Rejty »

Nekolik dni po wipu...
Jachym wrote:Ahojky ,bohužel jsem nějaký čas asi dva měsíce i víc nehrál , což mne tedy dost mrzí, ale prostě to nešlo . Ted mám tedy už čas , ale nenašel jsem své postavy,
ani jednu , což o to tu první bych oželel ale tu druhou bych chtěl.
ono je to tu trochu těžký , napřed to spadlo po útoku a přišel jsem o všechny bodíky ve schopnostech, a
ted jsem měl problemy já a nemám postavu žádnou. Nešlo by s tím něco udělat?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

Nový chemický prvek objevení nového chemického prvku do aktuální tabulky soustavy prvků
Prvek: *ŽENA* (Womanium)
Chemická značka: *Wo*
Atomová hmotnost: 54,6 kg (přijato dohodou, může se však vyskytovat v rozmezí 40 - 200 kg)
Poločas rozpadu: průměrně 72 let - podle zacházení až 120 let
Výskyt: ve větším množství, hlavně v obydlených oblastech

*Fyzikální vlastnosti:*

1. Povrch obvykle pokryt barevným filmem složeným ze směsi jiných chem. prvků
2. Bod varu velice nízký, na druhou stranu ale mrzne bez jakékoliv známé příčiny
3. Taje při speciálním zacházení
4. Hořká při nesprávném použití
5. Vyskytuje se v různých stavech od panenského kovu až po vytěženou rudu
6. Poddajná při aplikaci tlaku na správném místě
7. Čistý vzorek má v přirozeném stavu růžovou barvu
8. V blízkosti kvalitnějšího vzorku se barva mění na zelenou
9. Vykazuje periodickou nestabilitu v závislosti na lunárním měsíci

*Chemické vlastnosti:*
1. Výborně přitahuje zlato, stříbro a většinu drahých kamenů
2. Absorbuje větší množství drahých látek
3. Spontánně exploduje bez předešlého upozornění a jakékoliv známé příčiny
4. Nerozpustná v kapalinách, ale její aktivita se zvyšuje po nasycení alkoholem
5. Ze všech známých prvků nejlépe redukuje peníze až na nulovou úroveň

*Běžné použití:*
1. Dekorativní účely, obzvláště ve sportovních autech
2. Může být dobrou pomůckou při relaxaci
3. Velmi efektní čistič

*Možná rizika:*
1. V nezkušených rukou velmi nebezpečná
2. Je nelegální vlastnit více jak jeden exemplář, je však možné spravovat více exemplářů, které se nacházejí na různých místech a nejsou spolu v přímém kontaktu
3. Má velký vliv na psychiku člověka, většinou negativní až zničující. Pouze ve výjimečných případech duševně nemocných lidí došlo po přechodnou dobu k mírnému zlepšení jejich zdravotního stavu.

*VÝSTRAHA:*
DLOUHODOBÉ VYSTAVOVÁNÍ SE ÚČINKŮM TOHOTO ELEMENTU JE ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ! VŠECHNY ZNÁMÉ PŘÍPADY ZÁVISLÝCH SKONČILY JEJICH SMRTÍ V ABSOLUTNÍ BÍDĚ A CHUDOBĚ DUCHA !!!

nedalo mi to sem preposlat, je to sice z pf fora, ale kolegove z dalky od velkeho centra evropy to asi necetli este ... je to dost
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Vtípky

Post by Krata »

Sem pro aby se to dalo jako nová látka do škol :lol:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

nooo na ZS by ses to asi tak dobre nanaucil jako pak po SS ne-li trebas po VS :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Vtípky

Post by Phantorris »

Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Vtípky

Post by Sorrow »

oh nooo, teda to je borec, tomu smekam... :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

Naaarez
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Vtípky

Post by Anurin »

Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639

vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity :lol: aby z vás byl drsnák
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vtípky

Post by Lord_Berserk »

A kdo by potreboval poradit jak ject Tieflinga, jiste mu poradi. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=bBE4xECyVQk
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Vtípky

Post by Anurin »

> Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
> životních situacích.
> Přišla řeč na eutanázii.
> K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal:
> Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdybych byl závislý na
> přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy
> takhle
> viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.
> Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do
> záchoda...
> No není blbá !??
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Vtípky

Post by jiromir »

Anurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639

vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity :lol: aby z vás byl drsnák
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej ;) Takovej typan... :mrgreen:
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Vtípky

Post by Anurin »

jiromir wrote:
Anurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639

vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity :lol: aby z vás byl drsnák
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej ;) Takovej typan... :mrgreen:

Si mě nepoznal? Jenom já nosím tanga :wink:
Post Reply