Tenhle typek svou praci taky zvlada dokonale..
http://www.eprdel.cz/Obrazky.php?id=3118
Nene zklamu te odmena za dopadeni nebude...tohle je muj brachanomis_b wrote:Hele, Lorde Berserkru, nemas nahodou i prezdivku Lord H. ??![]()
Tenhle typek svou praci taky zvlada dokonale..
Jachym wrote:Ahojky ,bohužel jsem nějaký čas asi dva měsíce i víc nehrál , což mne tedy dost mrzí, ale prostě to nešlo . Ted mám tedy už čas , ale nenašel jsem své postavy,
ani jednu , což o to tu první bych oželel ale tu druhou bych chtěl.
ono je to tu trochu těžký , napřed to spadlo po útoku a přišel jsem o všechny bodíky ve schopnostech, a
ted jsem měl problemy já a nemám postavu žádnou. Nešlo by s tím něco udělat?
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnejAnurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639
vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterityaby z vás byl drsnák
jiromir wrote:já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnejAnurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639
vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterityaby z vás byl drsnák
Takovej typan...