Help

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Help

Post by Pivo »

Karogan wrote:Tak jsem si to všechno stáhl a když to rozbaluji, tak mi to říká, že jsou všechny soubory poškozeny, včetně portrétů atd.... :(

Nejsi sám.Včera mě dva lidi psali stejný problém.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Help

Post by Rejty »

A stahli jste to cely?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Help

Post by kucik »

haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.
Vse co ma priponu .hak do adresare hak
Vse co ma priponu .tlk do adresare tlk
Vse co ma priponu .bmu do adresare music

Nepovinne veci do adresare override, pokud neni receno jinak.

Zrovna vcera to jedna slecna uspesne postahovala a nainstalovala, takze bych v tom fakt nehledal vedu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

Rejty wrote:
Nainstalujte CEP, podle přiloženého návodu uvnitř. Poté vše označené jako povinné, haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.

Pokud chcete, muzete si stahnout i doporucene veci, ty se zpravidla pote rozbali do adresare OVERRIDE.
TO sjem tam právě našel taky.. no vyzkouším again a uvidím.
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

kucik wrote:
haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.
Vse co ma priponu .hak do adresare hak
Vse co ma priponu .tlk do adresare tlk
Vse co ma priponu .bmu do adresare music

Nepovinne veci do adresare override, pokud neni receno jinak.

Zrovna vcera to jedna slecna uspesne postahovala a nainstalovala, takze bych v tom fakt nehledal vedu.
Dobrý vyzkouším a uvidím :) mne tam prostě chybí to sloveso v infinitu. Překopírovat či instalovat, myslím u toho hak, bmu, tlk, tak jsem zpanikařil.

děkuji, myslím, že to půjde :mrgreen:
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Help

Post by Darien »

CEP se instaluje, zbytek jen rozbaluje ze zipu nebo čeho:)))

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

Hele proč ten instalační soubor cepu cepv2_starter mám v mpegu? jak to mám teď nainstalovat? :D
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Help

Post by pepa48 »

neinstaluj, dej ho akorat do slozky modules
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Help

Post by kucik »

Do slozky modules nic davat nemusis. Co to ma za priponu?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

kucik wrote:Do slozky modules nic davat nemusis. Co to ma za priponu?
Má to příponu MPEG
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Help

Post by kucik »

Karogan wrote:
kucik wrote:Do slozky modules nic davat nemusis. Co to ma za priponu?
Má to příponu MPEG
To mi prijde jako blbost uz z toho duvodu, ze pripony se pouzivaji tripismenne.
Vcera to instalovala slecna s minimem znalosti s pocitacem a nemela s tim zadne potize. Vazne staci udelat, co je tam napsano.
Pokud nevis, kam s nektetymi soubory, napis jejich jmena a nekdo ti poradi.
Pokud tam mas nejaky cepv2_starter.mpeg, tak si ho vubec nevsimej. Imho je to ale blbost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Help

Post by photter »

to je *.mod a defaultně se asociuje na winamp, ten soubor stejně nepotřebuješ
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

Myslím, že potter má pravdu, že to bude asi takto.
Tak teď jak na to? Když na to kliknu, tak se mi to spustí ve windows media playeru nebo ve winampu, prostě v tom co mám aktuálně nastavený.

Takže ten rozbalený cep mám prostě jen překopírovat a ne instalovat? Porotože jiný spouštěcí soubor tam není.

P.S.: V práci se mi to taky spouští ve win.media playeru, zkoušel jsem to tu taky. Doma je to stejný.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Help

Post by photter »

nevim, jestli ti poradim na dálku, musel bych ti asi vidět do kompu...máš nějakýho známýho, co má všecko nainstalovaný ? NWN běhá bez problému i bez instalace, stačí kompletně zkopírovat

jak se instalujou CEPY už si nepamatuju, instaloval sem je když vyšly a vod tý doby už taky jenom kopíruju instalaci....neni tam jinej spustitelnej soubor ? nějakej setup.exe nebo tak něco ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

photter: Právě, že tam nic jinýho nejni, jinak už bych to právě zkoušel a neotravoval Vás tu.

P.S.: známýho mám co má NWN, ale kompletně překopírovat celý NWN neexistuje v žádném případě, protože moje registrovaná originálka je jen jedna a občas si zahraju i světový servery, kde je potřeba originálka a hlídají to tam. Takže toto nee :|

Ach jo.. Já věděl, že s tím budu mít problémy. :roll:

BWT: Můj printscreen, když to rozbalím. Doma v Pc je to naprosto stejný. How can I install that? :?
Attachments
printscreen.jpg
Locked