No jo, máš pravdu, musím s Tebou souhlasit. Hráči by Ti měli psát vše co se chystají udělat a hrát, abys jim to schválil, přecijen, ty máš nastarosti všechny realie a víš jak hrát správně a jak má správnej elf vypadat. Měl bys napsat tvůrcům nwn, že jsou hovada, když dávaj hlavy fousatých elfů do hry. Co si to dovolují, že?sendys wrote:co me td dostava jsou fousaty elfovepardon ale nemohu si pomoc ale to je jaky kdybych potkal bezvouseho trpaslika ...... asi nova doba nova moda
Podepsán Sardo, elf s knírkem.
