Na jakých PC hrách ujíždíte?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
http://www.youtube.com/watch?v=j50u0zUeCmU
I am teh dragonborn! Wearing the hat with badass horns!
vaše argumenty jsou irelevantní
I am teh dragonborn! Wearing the hat with badass horns!
vaše argumenty jsou irelevantní
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
ve vláčku taky byly bugy, třeba náhodná prohra aniž bys narazilShaman88 wrote:Já ano. Třeba tuhlePrasokralik wrote:Hru bez bugů jsem já ještě nepotkal.:
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
To že to ale udělá halda jiných her, neomlouvá, že to je vskutku "hezký" .. mě osobně by to vadilo, tak jako i v nwn mi vaděj některý věci a v jiných hrách to samý .. pak ty "nelogičtnosti" musím překousávat a to mě osobně na tý hře nepřidává, ale ubírá ..Czech_Luthor wrote:A? Tohle Ti udělá halda jinejch her taky
Co se týče té kritiky tady, jak někdo zmínil. Kritika je od slova kritizovat. Takže pokad někdo hledá chyby, tak mu to nemůžou mít druzí za zlé. Odjakžive se člověk z kritiky učí, zdokonaluje. K životu to přeci patří.
Jakej by ten život asi byl, bez kritiky? Nudnej?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Morrowind? Oblivion? A rychle dohraný? .....
No tak to je jasný, běžíte furt rovně po hlavní dějový linii, dohrajete to hned... Ono ty světy maj celkej dost k prozkoumání no ^^
No tak to je jasný, běžíte furt rovně po hlavní dějový linii, dohrajete to hned... Ono ty světy maj celkej dost k prozkoumání no ^^
Artorius Meynolds
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): http://www.youtube.com/user/malufenix#p ... z9TdDCWN7g
Jinak rozjíždím znova Mass Effecty v přípravě na třetí díl. Co vy?
Jinak rozjíždím znova Mass Effecty v přípravě na třetí díl. Co vy?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Gladiator - na ME není čas... mám rozehranou dvojku jen tak for fun poprvé za soldiera, ale pomršil jsem loajalitu u Jackie, takže mě to odradilo a nehraju 
.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já doufám že mi aspoň někdo při té finální "sebevražedné" misi umře
Zrovna u Jack by mě to příliš netrápilo, nijak extra jí rád nemám.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Zamiloval jsem se do jejího hlasu!G-ladiator wrote:Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): [url]http://www.youtube.com/user/malufenix#p/a/u/2/4z9TdDCWN7g[/url
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Se divím že jste ten cover objevili až teď.
1:38 tomu říkám housle...
Macho draci teď už skyrim nic nepřekoná
1:38 tomu říkám housle...
Macho draci teď už skyrim nic nepřekoná
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Zamiloval jsem se do houslí ty slečny s houslema. 
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já ho objevil už dávno.
Macho-draci, lol
Když už jsme u těch coverů: A Game of Thrones Main Theme - Piano
Macho-draci, lol
Když už jsme u těch coverů: A Game of Thrones Main Theme - Piano
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Originální koncept Skyrimu bohužel to Bethesda zamítla, že prý by to visty nerozchodily
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl)
!
Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).
PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně
A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!
Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf.
"), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena
...
Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).
PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně
A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!
Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
A ja si treba nemyslim, ze klavir je tezsi nez housle......klavir je narocnejsi na hudebni cit, housle naopak na zvladnuti techniky, jak rikas zahrat cisty ton na housle je tezke a slecna to zvlada skvele a myslim, ze to je to podstatneMolly23 wrote:Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl)!
Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).
PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně
A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!
Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf."), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena
...
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Lindsey si to dává líp
.
http://youtu.be/JGCsyshUU-A
Vůbec nechápu, jak u toho ještě může tancovat. Tomu říkám multitasking.
http://youtu.be/JGCsyshUU-A
Vůbec nechápu, jak u toho ještě může tancovat. Tomu říkám multitasking.
