Na jakých PC hrách ujíždíte?

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Post Reply
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

http://www.youtube.com/watch?v=j50u0zUeCmU

I am teh dragonborn! Wearing the hat with badass horns!

vaše argumenty jsou irelevantní
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Shaman88 wrote:
Prasokralik wrote:Hru bez bugů jsem já ještě nepotkal.
Já ano. Třeba tuhle :) :
Image
ve vláčku taky byly bugy, třeba náhodná prohra aniž bys narazil
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by -darkvision- »

Czech_Luthor wrote:A? Tohle Ti udělá halda jinejch her taky :wink:
To že to ale udělá halda jiných her, neomlouvá, že to je vskutku "hezký" .. mě osobně by to vadilo, tak jako i v nwn mi vaděj některý věci a v jiných hrách to samý .. pak ty "nelogičtnosti" musím překousávat a to mě osobně na tý hře nepřidává, ale ubírá ..

Co se týče té kritiky tady, jak někdo zmínil. Kritika je od slova kritizovat. Takže pokad někdo hledá chyby, tak mu to nemůžou mít druzí za zlé. Odjakžive se člověk z kritiky učí, zdokonaluje. K životu to přeci patří.
Jakej by ten život asi byl, bez kritiky? Nudnej?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Ajax the Great
Poutník
Posts: 87
Joined: 18:48 16. May 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Ajax the Great »

Morrowind? Oblivion? A rychle dohraný? .....

No tak to je jasný, běžíte furt rovně po hlavní dějový linii, dohrajete to hned... Ono ty světy maj celkej dost k prozkoumání no ^^
Artorius Meynolds
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by G-ladiator »

Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): http://www.youtube.com/user/malufenix#p ... z9TdDCWN7g

Jinak rozjíždím znova Mass Effecty v přípravě na třetí díl. Co vy? :)
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Nalkanar »

Gladiator - na ME není čas... mám rozehranou dvojku jen tak for fun poprvé za soldiera, ale pomršil jsem loajalitu u Jackie, takže mě to odradilo a nehraju :lol:
.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by G-ladiator »

Já doufám že mi aspoň někdo při té finální "sebevražedné" misi umře :D Zrovna u Jack by mě to příliš netrápilo, nijak extra jí rád nemám.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by J.F.Payne »

G-ladiator wrote:Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): [url]http://www.youtube.com/user/malufenix#p/a/u/2/4z9TdDCWN7g[/url
Zamiloval jsem se do jejího hlasu!
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Se divím že jste ten cover objevili až teď.

1:38 tomu říkám housle...
Macho draci teď už skyrim nic nepřekoná
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by J.F.Payne »

Zamiloval jsem se do houslí ty slečny s houslema. :shock:
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by G-ladiator »

Já ho objevil už dávno.
Macho-draci, lol :D

Když už jsme u těch coverů: A Game of Thrones Main Theme - Piano
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Originální koncept Skyrimu bohužel to Bethesda zamítla, že prý by to visty nerozchodily
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl) :) !

Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).

PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně :)

A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!

Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf. :( "), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena :)...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by xxxMajkyxxx »

Molly23 wrote:Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl) :) !

Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).

PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně :)

A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!

Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf. :( "), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena :)...
A ja si treba nemyslim, ze klavir je tezsi nez housle......klavir je narocnejsi na hudebni cit, housle naopak na zvladnuti techniky, jak rikas zahrat cisty ton na housle je tezke a slecna to zvlada skvele a myslim, ze to je to podstatne :wink: i kdyz nehraje zadne pekla, zni to tak jak to znit ma.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Desmond »

Lindsey si to dává líp :P.

http://youtu.be/JGCsyshUU-A

Vůbec nechápu, jak u toho ještě může tancovat. Tomu říkám multitasking.
Post Reply