Unava

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Unava

Post by Kiri »

ROFL
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Unava

Post by jiromir »

bože...to jsem si zas jednou něco dovolil. Hrát v Ivory zákeřnou postavu se zlym přesvědčením a vyfáknout bandu dobráků. :roll:
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Unava

Post by Seth-Plzen »

Hele fakt nevim, co se tam stalo, ale spis mi zarazi jedna vec. Proc se tady ohanite tim, kdo ma jakej level? To je nejvetsi hovadina, kterou muzete rict. Proboha prece nebudu prizpusobovat svoji hru podle toho, jaky ma kdo level. To pak RP hra dostava pekne na frak.
A kdyz uz jsem to nakousl. Musim rict, ac nerad, ze pre wipem se hralo RP daleko vic nez ted. Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Unava

Post by RES »

Ty nechapes souvislost s korenarkou? :mrgreen: To ja prave moc dobre jo pac tam se tva postava pred celou partou dobrodruhu strapnila a nastvane odesla a pritom sproste nadavala :roll: Potom jak se opakuju se slo doprovodit 1L druida jak o nem mluvis do mesta.Pote ti holt nedalo ze ses tak strapnil a rek sis to jim nedaruju aspon je postrasim a poslal si knim medu budu ten stal hodnej a jen tak nanas koukal a poto kdyz jde druid knemu a hraje RP at ho nechame otoci se a meda se na nej pusti ale vcas ho chytla ma paraliza.Tva obhajoba ze nas slo hodne a ze ho snadno dame je uboha pac meda si tam moh podat nejmene dva hrace na jednou kousnuti.Ja te jen ukazuju tve chovani ve hre kdyz tak rad si beres do ust jine a stezujes si na ne vis PANE RP HRACI :P Taky toho mam dost cis tu ty tvoje zvasty a sam se chovas jako pekna svine co se brani ze ja vas nezabil tak se vlasne nic nestalo ze?Je dobre ze si zacal hrat dole pac natebe se tesim :twisted:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Unava

Post by RES »

Seth-Plzen dobrej pokus na obhajobu ale kdyz o tom nic nevis tak radeji mlc :wink:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Unava

Post by Daanri »

A dost, kto ma stale citat tie vase hadky? Rieste si to cez PM alebo cez ICQ alebo inac sukromnte a nie tu na fore. Takze laskavo dalsi prispevok si smerujte do PM.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Unava

Post by Rejty »

Seth-Plzen wrote:Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
Nemuzu nesouhlasit. :roll:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Unava

Post by Marvin »

Mne to cist bavilo a ve sporu sem fandil RESovi :mrgreen: 8)
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Unava

Post by jiromir »

RES wrote:...
Sry, ze si dovolim jeste jeden prispevek, ale fakt mi neda to uvest na pravou míru...

To co pises, Resi je pravda, ale je to jen jednani postavy, ne hrace. Uvedom si, ze moje postava nejsem já a vase postavy nejste vy... Presne jak rikas, tak u korenarky jsme se vyprudili a protoze moje postava byla zakernej hajzl, tak si rekla, to jim nedaruju a sla je vystrasit medvedem. Nechapu, co ti na tom prijde jako prasarna (stejne tak co je spatnyho na tom, kdyz postava nadává. Nenadává hráčům, ale postavám). Hrajem v perzistentnim svete, kde zijou jak postavy hodny, tak postavy zlý. I kdyby si ten medvěd ty dvě postavy podal (jako ze jsem si byl skoro jist, ze pokud neda kritikal, co by byla holt smula, tak nikoho nezabije), tak je to porad jenom RP svet a smrt je jeho součástí. Takze i kdyby tam nekdo chcipnul, tak me by to sice bylo trochu blby, ale mý postavě urcite ne...

A nechovam se jako svině, fakt ne. Jestli nedokazes oddělit chování postav od chování hráče, tak tu nehraj. Kdybych byl svině, tak bude mim cílem zabíjet ostatní a toho jsem se vzdycky snazil vyvarovat. Jestli se nekdo chová jako svine, tak jsi to mozna tak ty, protoze tys mi tu zacal nadávat a ty si me tu zacal spinit! Já jsem ti vzdycky rikal jenom ze jsi creeper, coz je muj nazor (a nejenom můj) ale nikdy jsem ti nenadával. Tak uz vychladni...

PS: je videt, ze ty nedokazes oddelit hrace od postavy, kdyz mi tu zacinas vyhrozovat, jak si me v tom Podtemnu podáš!

edit: ICQ 177461327: moc rád si s tebou pokecam tady mimo fórum o tom, co jsem udelal za prasarnu, moc te porad nechapu
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Unava

Post by Kiri »

Rejty wrote:
Seth-Plzen wrote:Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
Nemuzu nesouhlasit. :roll:

vsem urezu hlavy na patym lvlu a budu mit repsekt vic jak deda s roztrousenou sklerozou, co nevi kdy se mu vlastne spat chce a kdy ne...udela svetlo a usne...:D , ale dza se mi t oi celkem vtipne k pribehu postavy...takze s tema lvlama souhlasim se Sethem...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Unava

Post by OneHeart »

Můžeš RESi vysvětlit v čem spočívala ta RP prasečina?
(ne, nenavážim se do tebe, jen ji v tom opravdu nevidím)
Vaillardo Vran:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Unava

Post by RES »

Koukam ze od puvodniho tematu se to trochu odbocilo presne nato proc ja se tady ozval a upozornil na toho pana spravneho.Je to tady svama jen strata casu panove :roll: Napusi tu o problemu co ma moje postava a nekdo se hned prida a zacne opet to co mele po celem foru jak se mu nelibo ze jineh rac dela toto a tamto a ze nehraje RP a pritom nezna mou postavu a ani nemuze tusit jak hraje vse soudi jen proto ze kdyz se loguje do hry vidi tam postavu na jinem levelu jak je on :evil: Sete vazne nechapu zda aspon trochu uvazujes NIKDO TADY NA NIKOHO NEMACHRUJE S JEHO POSTAVOU BA NAOPAK HRACUM POMAHAM TAK TVUJ PRISPEVEK O NAHANENI SE POSTAV JEN ZA VIDINOU MAHCROVAT NA POSTAVU JE DOCELA SCESTNE PROTOZE TOTO MUZE POTVRDIT ASI KAZDEJ HRAC KTEREHO MA POSTAVA POTKALA. :evil: To ze tady hecuju drowi je jen sranda stejne jako oni hecujou nas ze si zotroci vsechny :roll: Jenom kdyz zapatram v pameti tak ma zlacka postava kdyz terorizovala kraj hned se spojovala s narusenou mysli pana RES a podobne :wink: A kdyz napisu otom co tu udelal nekdo co se povazuje za toho spravneho hrace a je pro nej nozmalni pokusit se zabit postavu jen tak se vlasne nic nedeje ?Ta postava prezila jen diky stesti ze ja vcas chytil medveda a jeste se tu obhajuje jak se vlasne nic nestalo a pritom staci se presunout par mesicu pred waip kdy se na RES nadavalo co dela za silene veci a nikdy mu neslo o zabiti hrace ale pustit medveda na 1L a myslet si ze se mu nic nestane je jen trapna obhajoba jeho cinu a toho ceho chtel dosahnout.Hraci si to preberte jak chcete ja to dal resit nebudu jen si Jaromire nejprve zamet pred vlasnim prahem nez zacnes neco rozsirovat o jinejch :wink: Joo a precti si poradne co pisu nikde ti ani jednou sproste nenadavam jako si predved ty vehre jen jako dokonale RP hrani :wink:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Unava

Post by RES »

Koukam ze od puvodniho tematu se to trochu odbocilo presne nato proc ja se tady ozval a upozornil na toho pana spravneho.Je to tady svama jen strata casu panove :roll: Napusi tu o problemu co ma moje postava a nekdo se hned prida a zacne opet to co mele po celem foru jak se mu nelibo ze jineh rac dela toto a tamto a ze nehraje RP a pritom nezna mou postavu a ani nemuze tusit jak hraje vse soudi jen proto ze kdyz se loguje do hry vidi tam postavu na jinem levelu jak je on :evil: Sete vazne nechapu zda aspon trochu uvazujes NIKDO TADY NA NIKOHO NEMACHRUJE S JEHO POSTAVOU BA NAOPAK HRACUM POMAHAM TAK TVUJ PRISPEVEK O NAHANENI SE POSTAV JEN ZA VIDINOU MAHCROVAT NA POSTAVU JE DOCELA SCESTNE PROTOZE TOTO MUZE POTVRDIT ASI KAZDEJ HRAC KTEREHO MA POSTAVA POTKALA. :evil: To ze tady hecuju drowi je jen sranda stejne jako oni hecujou nas ze si zotroci vsechny :roll: Jenom kdyz zapatram v pameti tak ma zlacka postava kdyz terorizovala kraj hned se spojovala s narusenou mysli pana RES a podobne :wink: A kdyz napisu otom co tu udelal nekdo co se povazuje za toho spravneho hrace a je pro nej nozmalni pokusit se zabit postavu jen tak se vlasne nic nedeje ?Ta postava prezila jen diky stesti ze ja vcas chytil medveda a jeste se tu obhajuje jak se vlasne nic nestalo a pritom staci se presunout par mesicu pred waip kdy se na RES nadavalo co dela za silene veci a nikdy mu neslo o zabiti hrace ale pustit medveda na 1L a myslet si ze se mu nic nestane je jen trapna obhajoba jeho cinu a toho ceho chtel dosahnout.Hraci si to preberte jak chcete ja to dal resit nebudu jen si Jaromire nejprve zamet pred vlasnim prahem nez zacnes neco rozsirovat o jinejch :wink: Joo a precti si poradne co pisu nikde ti ani jednou sproste nenadavam jako si predved ty vehre jen jako dokonale RP hrani :wink:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Unava

Post by Kiri »

¨No tak uz se muze zacit resit ta unava?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Unava

Post by Aznar »

hmm premyslim jestli si do RESe taky rejpnout, ale ja sem vlastne jenom ubozak, tak na to asi nemam pravo :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Locked