Unava
Re: Unava
ROFL
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Unava
Hele fakt nevim, co se tam stalo, ale spis mi zarazi jedna vec. Proc se tady ohanite tim, kdo ma jakej level? To je nejvetsi hovadina, kterou muzete rict. Proboha prece nebudu prizpusobovat svoji hru podle toho, jaky ma kdo level. To pak RP hra dostava pekne na frak.
A kdyz uz jsem to nakousl. Musim rict, ac nerad, ze pre wipem se hralo RP daleko vic nez ted. Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
A kdyz uz jsem to nakousl. Musim rict, ac nerad, ze pre wipem se hralo RP daleko vic nez ted. Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
Re: Unava
Ty nechapes souvislost s korenarkou?
To ja prave moc dobre jo pac tam se tva postava pred celou partou dobrodruhu strapnila a nastvane odesla a pritom sproste nadavala
Potom jak se opakuju se slo doprovodit 1L druida jak o nem mluvis do mesta.Pote ti holt nedalo ze ses tak strapnil a rek sis to jim nedaruju aspon je postrasim a poslal si knim medu budu ten stal hodnej a jen tak nanas koukal a poto kdyz jde druid knemu a hraje RP at ho nechame otoci se a meda se na nej pusti ale vcas ho chytla ma paraliza.Tva obhajoba ze nas slo hodne a ze ho snadno dame je uboha pac meda si tam moh podat nejmene dva hrace na jednou kousnuti.Ja te jen ukazuju tve chovani ve hre kdyz tak rad si beres do ust jine a stezujes si na ne vis PANE RP HRACI
Taky toho mam dost cis tu ty tvoje zvasty a sam se chovas jako pekna svine co se brani ze ja vas nezabil tak se vlasne nic nestalo ze?Je dobre ze si zacal hrat dole pac natebe se tesim 
Re: Unava
A dost, kto ma stale citat tie vase hadky? Rieste si to cez PM alebo cez ICQ alebo inac sukromnte a nie tu na fore. Takze laskavo dalsi prispevok si smerujte do PM.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Unava
Nemuzu nesouhlasit.Seth-Plzen wrote:Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Unava
Mne to cist bavilo a ve sporu sem fandil RESovi

Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Unava
Sry, ze si dovolim jeste jeden prispevek, ale fakt mi neda to uvest na pravou míru...RES wrote:...
To co pises, Resi je pravda, ale je to jen jednani postavy, ne hrace. Uvedom si, ze moje postava nejsem já a vase postavy nejste vy... Presne jak rikas, tak u korenarky jsme se vyprudili a protoze moje postava byla zakernej hajzl, tak si rekla, to jim nedaruju a sla je vystrasit medvedem. Nechapu, co ti na tom prijde jako prasarna (stejne tak co je spatnyho na tom, kdyz postava nadává. Nenadává hráčům, ale postavám). Hrajem v perzistentnim svete, kde zijou jak postavy hodny, tak postavy zlý. I kdyby si ten medvěd ty dvě postavy podal (jako ze jsem si byl skoro jist, ze pokud neda kritikal, co by byla holt smula, tak nikoho nezabije), tak je to porad jenom RP svet a smrt je jeho součástí. Takze i kdyby tam nekdo chcipnul, tak me by to sice bylo trochu blby, ale mý postavě urcite ne...
A nechovam se jako svině, fakt ne. Jestli nedokazes oddělit chování postav od chování hráče, tak tu nehraj. Kdybych byl svině, tak bude mim cílem zabíjet ostatní a toho jsem se vzdycky snazil vyvarovat. Jestli se nekdo chová jako svine, tak jsi to mozna tak ty, protoze tys mi tu zacal nadávat a ty si me tu zacal spinit! Já jsem ti vzdycky rikal jenom ze jsi creeper, coz je muj nazor (a nejenom můj) ale nikdy jsem ti nenadával. Tak uz vychladni...
PS: je videt, ze ty nedokazes oddelit hrace od postavy, kdyz mi tu zacinas vyhrozovat, jak si me v tom Podtemnu podáš!
edit: ICQ 177461327: moc rád si s tebou pokecam tady mimo fórum o tom, co jsem udelal za prasarnu, moc te porad nechapu
Re: Unava
Rejty wrote:Nemuzu nesouhlasit.Seth-Plzen wrote:Tedko kazdej jenom kouka vyhonit svuj level co nejvic, aby si jako dodal respekt pred ostatnima. Prece o tom to neni.
vsem urezu hlavy na patym lvlu a budu mit repsekt vic jak deda s roztrousenou sklerozou, co nevi kdy se mu vlastne spat chce a kdy ne...udela svetlo a usne...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Unava
Můžeš RESi vysvětlit v čem spočívala ta RP prasečina?
(ne, nenavážim se do tebe, jen ji v tom opravdu nevidím)
(ne, nenavážim se do tebe, jen ji v tom opravdu nevidím)
Vaillardo Vran:
Re: Unava
Koukam ze od puvodniho tematu se to trochu odbocilo presne nato proc ja se tady ozval a upozornil na toho pana spravneho.Je to tady svama jen strata casu panove
Napusi tu o problemu co ma moje postava a nekdo se hned prida a zacne opet to co mele po celem foru jak se mu nelibo ze jineh rac dela toto a tamto a ze nehraje RP a pritom nezna mou postavu a ani nemuze tusit jak hraje vse soudi jen proto ze kdyz se loguje do hry vidi tam postavu na jinem levelu jak je on
Sete vazne nechapu zda aspon trochu uvazujes NIKDO TADY NA NIKOHO NEMACHRUJE S JEHO POSTAVOU BA NAOPAK HRACUM POMAHAM TAK TVUJ PRISPEVEK O NAHANENI SE POSTAV JEN ZA VIDINOU MAHCROVAT NA POSTAVU JE DOCELA SCESTNE PROTOZE TOTO MUZE POTVRDIT ASI KAZDEJ HRAC KTEREHO MA POSTAVA POTKALA.
To ze tady hecuju drowi je jen sranda stejne jako oni hecujou nas ze si zotroci vsechny
Jenom kdyz zapatram v pameti tak ma zlacka postava kdyz terorizovala kraj hned se spojovala s narusenou mysli pana RES a podobne
A kdyz napisu otom co tu udelal nekdo co se povazuje za toho spravneho hrace a je pro nej nozmalni pokusit se zabit postavu jen tak se vlasne nic nedeje ?Ta postava prezila jen diky stesti ze ja vcas chytil medveda a jeste se tu obhajuje jak se vlasne nic nestalo a pritom staci se presunout par mesicu pred waip kdy se na RES nadavalo co dela za silene veci a nikdy mu neslo o zabiti hrace ale pustit medveda na 1L a myslet si ze se mu nic nestane je jen trapna obhajoba jeho cinu a toho ceho chtel dosahnout.Hraci si to preberte jak chcete ja to dal resit nebudu jen si Jaromire nejprve zamet pred vlasnim prahem nez zacnes neco rozsirovat o jinejch
Joo a precti si poradne co pisu nikde ti ani jednou sproste nenadavam jako si predved ty vehre jen jako dokonale RP hrani 
Re: Unava
Koukam ze od puvodniho tematu se to trochu odbocilo presne nato proc ja se tady ozval a upozornil na toho pana spravneho.Je to tady svama jen strata casu panove
Napusi tu o problemu co ma moje postava a nekdo se hned prida a zacne opet to co mele po celem foru jak se mu nelibo ze jineh rac dela toto a tamto a ze nehraje RP a pritom nezna mou postavu a ani nemuze tusit jak hraje vse soudi jen proto ze kdyz se loguje do hry vidi tam postavu na jinem levelu jak je on
Sete vazne nechapu zda aspon trochu uvazujes NIKDO TADY NA NIKOHO NEMACHRUJE S JEHO POSTAVOU BA NAOPAK HRACUM POMAHAM TAK TVUJ PRISPEVEK O NAHANENI SE POSTAV JEN ZA VIDINOU MAHCROVAT NA POSTAVU JE DOCELA SCESTNE PROTOZE TOTO MUZE POTVRDIT ASI KAZDEJ HRAC KTEREHO MA POSTAVA POTKALA.
To ze tady hecuju drowi je jen sranda stejne jako oni hecujou nas ze si zotroci vsechny
Jenom kdyz zapatram v pameti tak ma zlacka postava kdyz terorizovala kraj hned se spojovala s narusenou mysli pana RES a podobne
A kdyz napisu otom co tu udelal nekdo co se povazuje za toho spravneho hrace a je pro nej nozmalni pokusit se zabit postavu jen tak se vlasne nic nedeje ?Ta postava prezila jen diky stesti ze ja vcas chytil medveda a jeste se tu obhajuje jak se vlasne nic nestalo a pritom staci se presunout par mesicu pred waip kdy se na RES nadavalo co dela za silene veci a nikdy mu neslo o zabiti hrace ale pustit medveda na 1L a myslet si ze se mu nic nestane je jen trapna obhajoba jeho cinu a toho ceho chtel dosahnout.Hraci si to preberte jak chcete ja to dal resit nebudu jen si Jaromire nejprve zamet pred vlasnim prahem nez zacnes neco rozsirovat o jinejch
Joo a precti si poradne co pisu nikde ti ani jednou sproste nenadavam jako si predved ty vehre jen jako dokonale RP hrani 
Re: Unava
¨No tak uz se muze zacit resit ta unava?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe