Jenže to, co píšeš na mě působí dojmem:
"Dynamický spawn je super. Trocha adrenalinu (a xp *rejp*
Pokud je postava hloupá a vydá se v noci na cestu ,o které je známo, že ji přepadaj banditi...
Já tě taky chápu, na nízkym lvl tam prostě přes ty bandity neprojdeš. Vlci se daj se štěstim obejít, ale banditi ne. To že člověk může počkat do rána a slušnej člověk je přes noc ve městě je sice hezký, ale ač mam rád RP tak nemam na to sedět sám 2 hodiny (real) někde na lavičce a čekat až se rozední.Aznar wrote:...
bingoigor wrote: ač mam rád RP tak nemam na to sedět sám 2 hodiny (real) někde na lavičce a čekat až se rozední.
A co třeba z důvodu nebezpečnosti zamykat na noc města? Jen blázen by šel v noci sám po cestě natož někam do lesa. Řádí tu tieflingové a drowové, já bych ty města radši zavřel a nepustil nikoho ven ani dovnitř. Dynamickej spawn je fajn, ale klidně bych nastavil aby u medvědů se vyskytovali náhodně lítí medvědi nebo u plivníků ty slepice co pohledem zkamení. Ale do Karathy nevede žádná jiná rozumná cesta a postava co tamtudy potřebuje projít (do banky, pro jídlo, vyspat se, na pivo) se holt odpojí a počká na den...OneHeart wrote:...
No nevim, dá se dostat cestou přes medvědy a orky, o dost delší a nebezpečnější než banditi nebo druhou stranou přes ty pavouky co tě chytí do pavučiny, a při kousnutí tě otráví a sníží ti vlastnost (nevim jakou) - tu bych taky neriskoval, pokud sníží např. sílu tak i pro bojovníka je to konečná, přestane trefovat a s přetíženim taky neutečeš. O jiné cestě nevim.Daanri wrote:Nikto nikomu nekaze sediet na lavicke kdesi, vravim ze do Karathy vedu aj ine cesty. Chces najkratsiu tak znasaj riziko. Nevravim ze na tych inych cestach riziko nehrozi
ROFL Daanri promin, ale co ti na tohle mam povidat? nejvice bezpecna cesta ktera existuje prave tahle to vi kazdej krapet znalej thalie....navic obejit bandity nejde, zkosuel sem t ose segrou nedavno po wipu kdyz se tam spawnuli ve dne a haedjte kcemu sme dosli? NEJDE TODaanri wrote:Nikto nikomu nekaze sediet na lavicke kdesi, vravim ze do Karathy vedu aj ine cesty. Chces najkratsiu tak znasaj riziko. Nevravim ze na tych inych cestach riziko nehrozi
jo, lae riskovali ste uplne stejne nekde typuju u odbocky k orkum a dornovu lovisti, nabo pak na vychodni stezce nebo jak se to menuje kde se vobjevuji liti vlci....kucik wrote: To dulezity a opakovany sdeleni je:
Pokud uvidis na ceste bandity (a ze's je videl nez jsi na ne zacal utocit) tak sakra prece zkus jinou cestu ne?!
Jasne, je to nejkratsi cesta a proto neni vzdy bezpecna. Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
pak o takovy ceste nevim, coz samozrejme neznamena, ze opravdu neni...kucik wrote: Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
Logicky by mela, protoze ostatni dve vedou da se rict opravdu divocinou. Vzhledem ktomu, ze postava nemuze vedet kde se co vyskytuje jak v noci tak za dne. Je logicke jit tou nekratsi a co nejrychleji. Jenze je taky stejne logicke, zustat drepakovat pres noc nekde pobliz osidlenych oblasti. Maximalne dojit pres lokace ktere mi jako postave sou natolik zname, ze i s opatrnosti muzu lehce ocekavat co mi muze cekat.Aznar wrote:pak o takovy ceste nevim, coz samozrejme neznamena, ze opravdu neni...kucik wrote: Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
pokud ano, tak to meni situaci, ja mel doted za to, ze pokud zvolim jinou cestu nez tu nejkratsi, tak to znamena na 90% smrt
Tak to bych to tu asi nepsal nemyslis? To ti mam tu cestu popsat a zdokumentovat, kudy se mas pohybovat, aby na tebe nic nevybehlo?Kiri wrote: jo, lae riskovali ste uplne stejne nekde typuju u odbocky k orkum a dornovu lovisti, nabo pak na vychodni stezce nebo jak se to menuje kde se vobjevuji liti vlci....takez nevim co je lepsi
Da se to vystihnout jednim slovem: nehratelny!!!kucik wrote:Aha, takze chyba je v tom, ze chudinka postava na 10. levelu nezjistila, ze z Karathy vede vic cest? No to je fakt vazna chyba nastaveni hry.
No hele taky jsem nad tim zauvažoval, když paladin se 60 životama (5.lvl) začal bojovat s lítym jezevcem... paladin skoro za celou dobu nehodil víc jak hodnotu známky ze školy za kterou tě doma pochválí. Zato jezevec prošel nejspíš elitním výcvikem a po souboji s nim mi zbyly 3 životy.Rejty wrote:Da se to vystihnout jednim slovem: nehratelny!!!