dynamicky spawn

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by OneHeart »

@Aznar:
Jenže to, co píšeš na mě působí dojmem:
"Dynamický spawn je super. Trocha adrenalinu (a xp *rejp* :)) se vždycky hodí, ale v žádným případě by to nemělo postavu ohrozit (natožpak zabít!), neb to je pak nehratelný."
Pokud je postava hloupá a vydá se v noci na cestu ,o které je známo, že ji přepadaj banditi... :roll:
Vaillardo Vran:
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: dynamicky spawn

Post by Aznar »

zamknete to, tohle fakt nikam nevede, nedokazu argumentovat na porad stejny veci, ktery opakujete dokola a ani me to nebavi...
pro kazdyho dalsiho kdo by chtel reagovat v podobnym duchu, tak moji odpoved uz tady najdete na 90% nekde vys
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by igor »

Aznar wrote:...
Já tě taky chápu, na nízkym lvl tam prostě přes ty bandity neprojdeš. Vlci se daj se štěstim obejít, ale banditi ne. To že člověk může počkat do rána a slušnej člověk je přes noc ve městě je sice hezký, ale ač mam rád RP tak nemam na to sedět sám 2 hodiny (real) někde na lavičce a čekat až se rozední.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: dynamicky spawn

Post by Aznar »

igor wrote: ač mam rád RP tak nemam na to sedět sám 2 hodiny (real) někde na lavičce a čekat až se rozední.
bingo
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Daanri »

Nikto nikomu nekaze sediet na lavicke kdesi, vravim ze do Karathy vedu aj ine cesty. Chces najkratsiu tak znasaj riziko. Nevravim ze na tych inych cestach riziko nehrozi
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by igor »

OneHeart wrote:...
A co třeba z důvodu nebezpečnosti zamykat na noc města? Jen blázen by šel v noci sám po cestě natož někam do lesa. Řádí tu tieflingové a drowové, já bych ty města radši zavřel a nepustil nikoho ven ani dovnitř. Dynamickej spawn je fajn, ale klidně bych nastavil aby u medvědů se vyskytovali náhodně lítí medvědi nebo u plivníků ty slepice co pohledem zkamení. Ale do Karathy nevede žádná jiná rozumná cesta a postava co tamtudy potřebuje projít (do banky, pro jídlo, vyspat se, na pivo) se holt odpojí a počká na den...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by igor »

Daanri wrote:Nikto nikomu nekaze sediet na lavicke kdesi, vravim ze do Karathy vedu aj ine cesty. Chces najkratsiu tak znasaj riziko. Nevravim ze na tych inych cestach riziko nehrozi
No nevim, dá se dostat cestou přes medvědy a orky, o dost delší a nebezpečnější než banditi nebo druhou stranou přes ty pavouky co tě chytí do pavučiny, a při kousnutí tě otráví a sníží ti vlastnost (nevim jakou) - tu bych taky neriskoval, pokud sníží např. sílu tak i pro bojovníka je to konečná, přestane trefovat a s přetíženim taky neutečeš. O jiné cestě nevim.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by kucik »

Uz to tady bylo opakovany snad desetkrat, takze to zopakuju jeste jednou. Prima cesta mezi Karathou a Ivory je v noci nebezpecna. Ano. Tak sakra to snad chces, aby nebezpeci cihalo jen kdesi v zapadlych dungeonech, ve chvili, kde se rozhodnes jit za dobrodruzstvim? Sakra neprijde ti to trochu moc pohadkovy?

Ale to jsem odbocil.

To dulezity a opakovany sdeleni je:
Pokud uvidis na ceste bandity (a ze's je videl nez jsi na ne zacal utocit) tak sakra prece zkus jinou cestu ne?!
Jasne, je to nejkratsi cesta a proto neni vzdy bezpecna. Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Kiri »

Daanri wrote:Nikto nikomu nekaze sediet na lavicke kdesi, vravim ze do Karathy vedu aj ine cesty. Chces najkratsiu tak znasaj riziko. Nevravim ze na tych inych cestach riziko nehrozi
ROFL Daanri promin, ale co ti na tohle mam povidat? nejvice bezpecna cesta ktera existuje prave tahle to vi kazdej krapet znalej thalie....navic obejit bandity nejde, zkosuel sem t ose segrou nedavno po wipu kdyz se tam spawnuli ve dne a haedjte kcemu sme dosli? NEJDE TO :D takze bych byl rad kdyby ste mi vokazali tu paradni zkratku, nebo i vobrovsky dlouhou cestu ktera se da projit. Takez alespon to obchazeni muzete laskave vynechat, kdyz uz se uznava ze dynamickej je hustej a musiem s tim pocitat.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Kiri »

kucik wrote: To dulezity a opakovany sdeleni je:
Pokud uvidis na ceste bandity (a ze's je videl nez jsi na ne zacal utocit) tak sakra prece zkus jinou cestu ne?!
Jasne, je to nejkratsi cesta a proto neni vzdy bezpecna. Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
jo, lae riskovali ste uplne stejne nekde typuju u odbocky k orkum a dornovu lovisti, nabo pak na vychodni stezce nebo jak se to menuje kde se vobjevuji liti vlci.... :D takez nevim co je lepsi
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: dynamicky spawn

Post by Aznar »

kucik wrote: Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
pak o takovy ceste nevim, coz samozrejme neznamena, ze opravdu neni...
pokud ano, tak to meni situaci, ja mel doted za to, ze pokud zvolim jinou cestu nez tu nejkratsi, tak to znamena na 90% smrt
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Kiri »

Aznar wrote:
kucik wrote: Co ti brani to obejit jinudy? A obchazeli jsme to nedavno bez jakyhkoliv problemu na 3. levelu.
pak o takovy ceste nevim, coz samozrejme neznamena, ze opravdu neni...
pokud ano, tak to meni situaci, ja mel doted za to, ze pokud zvolim jinou cestu nez tu nejkratsi, tak to znamena na 90% smrt
Logicky by mela, protoze ostatni dve vedou da se rict opravdu divocinou. Vzhledem ktomu, ze postava nemuze vedet kde se co vyskytuje jak v noci tak za dne. Je logicke jit tou nekratsi a co nejrychleji. Jenze je taky stejne logicke, zustat drepakovat pres noc nekde pobliz osidlenych oblasti. Maximalne dojit pres lokace ktere mi jako postave sou natolik zname, ze i s opatrnosti muzu lehce ocekavat co mi muze cekat.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by kucik »

Kiri wrote: jo, lae riskovali ste uplne stejne nekde typuju u odbocky k orkum a dornovu lovisti, nabo pak na vychodni stezce nebo jak se to menuje kde se vobjevuji liti vlci.... :D takez nevim co je lepsi
Tak to bych to tu asi nepsal nemyslis? To ti mam tu cestu popsat a zdokumentovat, kudy se mas pohybovat, aby na tebe nic nevybehlo?
Fajn vlky obejdes bez problemu (pokud se vubec spawnou).
Orci? No promin ale pokud se nerozhodnes udelat si odbocku do jejich tabora, tak je ani neuvidis.
Pak te mozna budou ohrozovat svymi pohledy hranicari z Dornova utociste, ale i to jde s troskou umu a pevnyma nervama prezit.
Medvedi: Bud budes trochu klickovat, nebo holt toho jednoho az dva zabijes. Pokud se nerozhodnes navstivit jejich doupe, tak to taky neni takova tragedie.
Vlci: Mno...na desatym levelu uz by chudinka postava mohla jednoho takovyho pejska udolat, nebo ne?
Jezevci: Tak tady se lame chleba. Jezevce prezijou skutecne jen ti nejostrilenejsi bojovnici.
Konecne Ivorsti strazni - ty jsou pro nektere postavy jistou zahubou.

Co z toho plyne? Fakt je to naprosto nepruchozi.

Aha, takze chyba je v tom, ze chudinka postava na 10. levelu nezjistila, ze z Karathy vede vic cest? No to je fakt vazna chyba nastaveni hry.

// Pokud jste v tom postrehli trochu ironie, ctete spatne. Je ji tam totiz vic nez jen trochu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Rejty »

kucik wrote:Aha, takze chyba je v tom, ze chudinka postava na 10. levelu nezjistila, ze z Karathy vede vic cest? No to je fakt vazna chyba nastaveni hry.
Da se to vystihnout jednim slovem: nehratelny!!! :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by igor »

Rejty wrote:Da se to vystihnout jednim slovem: nehratelny!!! :mrgreen:
No hele taky jsem nad tim zauvažoval, když paladin se 60 životama (5.lvl) začal bojovat s lítym jezevcem... paladin skoro za celou dobu nehodil víc jak hodnotu známky ze školy za kterou tě doma pochválí. Zato jezevec prošel nejspíš elitním výcvikem a po souboji s nim mi zbyly 3 životy.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked