Helma buguje na kapuci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Helma buguje na kapuci

Post by Absinthorix »

Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.

Stalo se mi to už podruhé :) není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Braenn »

Absinthorix wrote:Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.

Stalo se mi to už podruhé :) není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Vypozorvala jsem, že se to stává v okamžiku, kdy někdo použije kapuci na kovadlině ve snaze ji změnit. To se mu nepodaří, ale kdokoli další, kdo pak na tu kovadlinu strčí svou helmu, dostane z ní kapuci. Možná by tomu šlo, jako v případě mečů, předejít tím, že nejdřív, než cokli změníš dáš Zapamatovat vzhled. Spíš taková pojistka, nutno ověřit.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Absinthorix »

Braenn wrote:
Absinthorix wrote:Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.

Stalo se mi to už podruhé :) není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Vypozorvala jsem, že se to stává v okamžiku, kdy někdo použije kapuci na kovadlině ve snaze ji změnit. To se mu nepodaří, ale kdokoli další, kdo pak na tu kovadlinu strčí svou helmu, dostane z ní kapuci. Možná by tomu šlo, jako v případě mečů, předejít tím, že nejdřív, než cokli změníš dáš Zapamatovat vzhled. Spíš taková pojistka, nutno ověřit.
To jsem si chtěl pojistit u té nové helmice a prdlačky... :D nezabralo
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Ajax the Great
Poutník
Posts: 87
Joined: 18:48 16. May 2009

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Ajax the Great »

A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí :D
Artorius Meynolds
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Absinthorix »

Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí :D
Takový předmět ti bude smazán no...
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Ajax the Great
Poutník
Posts: 87
Joined: 18:48 16. May 2009

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Ajax the Great »

Absinthorix wrote:
Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí :D
Takový předmět ti bude smazán no...
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Artorius Meynolds
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Krysak »

Ajax the Great wrote:
Absinthorix wrote:
Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí :D
Takový předmět ti bude smazán no...
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Ani jedno není povolené.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Helma buguje na kapuci

Post by kucik »

Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Ajax the Great
Poutník
Posts: 87
Joined: 18:48 16. May 2009

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Ajax the Great »

kucik wrote:
Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.
Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?
Artorius Meynolds
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Nalkanar »

kucik wrote:
Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.
No pokud to nosí někdo, kdo ty featy a sílu má, tak tam není moc rozdíl ne?
.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Derken- »

A jakej je smysl toho featu, kdyz se da sehnat kapuce se stejnymi vlastnostmi jako ma helma?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Absinthorix »

Ajax the Great wrote: Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?
Ono to vzhledově měnit myslím nejde... to jen ten bug to "pokazí". Já to celou dobu hrál s tím, že to je helmice i když to tak nevypadalo a pořád to hvězdičkuju, že to je prostě hrnec, akorát omotanej hadrem.

Ovšem toto je zajímavá připomínka, to bych se pak nedivil.. někdo by si nechal udělat uberhrnec a ten pak nosil s nějakou postavičkou jinou. Ačkoliv mi přijde, že koupené tvrzené kapuce jsou co vlastností o něco výhodnější... nemají žádné postihy, narozdíl od kýblu který se jako kapuce jen tváří


Jinak souhlasím s Nalkem, jakej v tom je pro plecháče rozdíl?

Kromě toho, že to (dle mého názoru) pitomě vypadá...
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Helma buguje na kapuci

Post by Nalkanar »

Jsem to trošku testil ty helmice a no - pokud u kovadlin nikdo neprasí s kapucí před vámi (jak říkala Braenn), tak vše funguje v pohodě (i na failovacím Jarrim).

Takže prosím vás lidi, nestrkejte ty kapuce na kovadlinu, jak to vypadá, že?
.
Locked