Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 51#p125051
Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Bard ma stejny problem : ). Pokud se nepletu i dalšim povoláním vypadnu kouzla napřiklad pokud maji sloty na itemu atp.Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=125051#p125051
Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Mě bylo řečeno kněžkou, paladinkou a bardy, že ten problém nemají. Např. pokud při plném narestění jim spadne hra, tak mají pořád stejně kouzel.
.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Je to mozne....ale kazdopadne u Sin ten problem mam....vse co mam za bonus mi po odlognuti vypadne. Stejne tak pokud menim itemy na char i v pripade ze mi char pri vymene zustava maxnuta.Nalkanar wrote:Mě bylo řečeno kněžkou, paladinkou a bardy, že ten problém nemají. Např. pokud při plném narestění jim spadne hra, tak mají pořád stejně kouzel.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
-
harlequin_ichtyosis
- Šlechtic
- Posts: 371
- Joined: 17:22 15. Jun 2011
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
zakopanej pes je v plasti na charisma, pokud charisma v plasti nahradite sperkama, pak by to melo byt v pohode
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Zakopany pes je celkove v charisme....mne to delaji i sperky, roba, zbrane.......testoval jsem to s kde cim, ale vzdycky ty kouzla vypadnouharlequin_ichtyosis wrote:zakopanej pes je v plasti na charisma, pokud charisma v plasti nahradite sperkama, pak by to melo byt v pohode
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Je možné že na Thalii je systém proti bugerům který po připojení reequpuje itemy....
Je to na mnoha světech a vše by to vysvětlovalo.
Je to na mnoha světech a vše by to vysvětlovalo.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Pokud se nepřidával v poslední době, tak není. Moc dobře si pamatuju ty momenty, když natěšenej naskočíš do meteorsetu a jako bouchač jdeš něco vytřískat a ono to vytříská tebe. Projdeš přes chrám a naštvaný odlogneš. Když tě to po jednom dnu trucu přejde a chceš lognout, tak nemůžeš, protože jsi padl pod level a máš na sobě oblečené nepovolené věci. Server tě vůbec nepustí do hry 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Tohle je tuším už nějaký ten pátek vyřešené.Derken- wrote:...Když tě to po jednom dnu trucu přejde a chceš lognout, tak nemůžeš, protože jsi padl pod level a máš na sobě oblečené nepovolené věci. Server tě vůbec nepustí do hry
.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Fajn, tak to je samozřejmě dobře..Nalkanar wrote:
Tohle je tuším už nějaký ten pátek vyřešené.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Já teda nevim, zkoušel jsem lognout svého zaklínače a o žádné sloty na kouzla za bonus charismy z věcí nepřichází, při relogu přichází pouze o bonusové kouzla za bonus charismu z epic featů jako každý jiný caster.Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=125051#p125051
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.