Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Nalkanar »

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 51#p125051

Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.

Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by xxxMajkyxxx »

Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=125051#p125051

Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.

Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
Bard ma stejny problem : ). Pokud se nepletu i dalšim povoláním vypadnu kouzla napřiklad pokud maji sloty na itemu atp.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Nalkanar »

Mě bylo řečeno kněžkou, paladinkou a bardy, že ten problém nemají. Např. pokud při plném narestění jim spadne hra, tak mají pořád stejně kouzel.
.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by xxxMajkyxxx »

Nalkanar wrote:Mě bylo řečeno kněžkou, paladinkou a bardy, že ten problém nemají. Např. pokud při plném narestění jim spadne hra, tak mají pořád stejně kouzel.
Je to mozne....ale kazdopadne u Sin ten problem mam....vse co mam za bonus mi po odlognuti vypadne. Stejne tak pokud menim itemy na char i v pripade ze mi char pri vymene zustava maxnuta.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
harlequin_ichtyosis
Šlechtic
Posts: 371
Joined: 17:22 15. Jun 2011

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by harlequin_ichtyosis »

zakopanej pes je v plasti na charisma, pokud charisma v plasti nahradite sperkama, pak by to melo byt v pohode
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by xxxMajkyxxx »

harlequin_ichtyosis wrote:zakopanej pes je v plasti na charisma, pokud charisma v plasti nahradite sperkama, pak by to melo byt v pohode
Zakopany pes je celkove v charisme....mne to delaji i sperky, roba, zbrane.......testoval jsem to s kde cim, ale vzdycky ty kouzla vypadnou
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Nalkanar »

Mám jen šperky. ;)
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Shaman88 »

Je možné že na Thalii je systém proti bugerům který po připojení reequpuje itemy....
Je to na mnoha světech a vše by to vysvětlovalo.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Derken- »

Pokud se nepřidával v poslední době, tak není. Moc dobře si pamatuju ty momenty, když natěšenej naskočíš do meteorsetu a jako bouchač jdeš něco vytřískat a ono to vytříská tebe. Projdeš přes chrám a naštvaný odlogneš. Když tě to po jednom dnu trucu přejde a chceš lognout, tak nemůžeš, protože jsi padl pod level a máš na sobě oblečené nepovolené věci. Server tě vůbec nepustí do hry :twisted:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Nalkanar »

Derken- wrote:...Když tě to po jednom dnu trucu přejde a chceš lognout, tak nemůžeš, protože jsi padl pod level a máš na sobě oblečené nepovolené věci. Server tě vůbec nepustí do hry :twisted:
Tohle je tuším už nějaký ten pátek vyřešené.
.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Derken- »

Nalkanar wrote:
Tohle je tuším už nějaký ten pátek vyřešené.
Fajn, tak to je samozřejmě dobře.. :) Se omlouvám za spam :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel

Post by Decka »

Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=125051#p125051
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
Já teda nevim, zkoušel jsem lognout svého zaklínače a o žádné sloty na kouzla za bonus charismy z věcí nepřichází, při relogu přichází pouze o bonusové kouzla za bonus charismu z epic featů jako každý jiný caster.
Locked