Podtemno - obchody

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Podtemno - obchody

Post by jiromir »

jojo, vřískáme si dole blahem :wink:
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Podtemno - obchody

Post by Krata »

Zvýhodnování? si nemyslel vážně ne? :D .. jesli tam něco takovýho je tak až to budem mít ok cenu tak se na to nesložíme ani celá rodina :lol:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Podtemno - obchody

Post by liuk »

Pokusím se to rychle opravit :/
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Podtemno - obchody

Post by jiromir »

nikde jsem to tu nenasel, ale mozna to je v jinym topicu... Jak moc jsou hotovy obchody na Magicky Akademii? Takovej ten týpek, co má prodávat svitky a jiný vybavení čarodějům sice má dialog, ale nemá obchod, pak je tam jeden krámek tháliiskýho typu s nějaky sporym vybavením, lektvarama a skříní na svitky, která je standartně prázdná, jen včera jsem tam našel dva svitky nultýho kruhu. Tzn. na akademii jsou vlastne dva totozny obchody, z nichz jeden nefachci vubec a druhej tak 70% :)
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Podtemno - obchody

Post by liuk »

Není to ve správném tématu. Ale to že tam byly jen dva nulté bylo dáno nejspíše tím, že zbytek hráči vykoupili.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Podtemno - obchody

Post by OneHeart »

liuk wrote:Není to ve správném tématu. Ale to že tam byly jen dva nulté bylo dáno nejspíše tím, že zbytek hráči vykoupili.
pkud vím, tak jedinej další aktivní mág dole je tvoje postava :lol:
Vaillardo Vran:
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Podtemno - obchody

Post by Zyga »

To vykoupil Gergo aby si mel cim vytirat rit :lol:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Podtemno - obchody

Post by liuk »

Jsem si neuvědomil, že jde o podtemno. :)
Kde přesně je nějaký ocbhod co by se měl zobrazit a nezobrazuje se?
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Podtemno - obchody

Post by jiromir »

liuk wrote:Jsem si neuvědomil, že jde o podtemno. :)
Kde přesně je nějaký ocbhod co by se měl zobrazit a nezobrazuje se?
hned jak se vleze do university, tak by mel sedet typek po levy strane (obcas je ale vybehlej jinam) tak ten má dialog bez shopu... Dál v universite je ten obchudek-ma par hadru, lektvaru a regál na svitky kterej je neustále prázdnej, jen jednou tam mel takovej podivnej zelenkavej papir, kterej kdyz jsem zakoupil, tak to byl nejakej kyselinovej strik. Cely mi to prijde ale nejaky podivny... Tys tam nekde narazil treba na svitek vyssiho kruhu nez 2?
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Podtemno - obchody

Post by liuk »

Viděl jsem tam i cejch a ještě něco co stálo cca 8000. Jen mít štěstí. Jinak by to mělo být již opraveno.
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Podtemno - obchody

Post by Teesha »

vím, že to bude kucích opravovat, ale nikde nejsou kožený zbroje

druhá věc..včera jsem sedel v sauně a najednou se mi objevil rozhovor jiné poístavy s obchodníkem ( tuším, že Lian prodávala věci) v textovém okně
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Podtemno - obchody

Post by kucik »

Heh, to je novinka. Nakupujte z pohodli domova. Staci jen otrok, dlouhy kus dratu a muzete vyuzivat naseho on-wire obchodu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Podtemno - obchody

Post by skarbi »

Hodím to sem. U kováře v Hagolu jsem zkoušel prodat rudu cínu a bezvýsledně. I když už sem měl okno s tím kolik za co dá a dal sem něco ve smyslu prodat to co mam u sebe, nic se nestalo..nepřibyli ani prašule, ani nezmizela ruda... Jestli sem prodával na blbym místě (napadlo mě ještě ve Slévárně, ale tam sem nikoho nenašel) , tak neberte v potaz:)
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Podtemno - obchody

Post by nomis_b »

Takze:
Nakoupeno drowi spodni pradlo myslim luxusni kvalita (presvedcovani +4) za neuveritelnou cenu 1zl !!
a to jedine u kozesinare v Charxassu v novym meste (je jich tam asi 5 druhu.. jedna se o druh, kterej ma cerny spodek a pavouka pres hrud)

Prodavac zvirat do areny NEFUNGUJE! sezral mi prachy, kdyz sem chtel bojovat s trollem ( a to jeste 100 i kdyz v dialogu tvrdil 200) ale po kliknuti na *vylezt po zebriku* se nic nestalo. ani v arene se zadny trol neobjevil..
A zase se craftí...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Podtemno - obchody

Post by Krata »

A ve slévárně prodává drowka co na každýho mrká.. nic proti ni, ona je žena a at si dělá co chce jak řekl nomis ale přece jen, neměla by mít trochu jiné chování :?:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked