Že batohy zvýhodnujou nesilné postavy je pěkná blbost (sry kucik ale přijde mi to tak

) v čem maj pak výhodu? útok navíc? bonus do zranění či nové kouzlo.. prostě jenom víc unesou a to je vše, to podle mě není žádný zvýhodnění ale jen magický předmět kterej snižuje nebo vynuluje váhu předmětu na určitý počet itemů.. síla se po wipu stala nutností aby postava vůbec unesla zbran se kterou chce bojovat a brnění (nejsem proti, jen konstatuju) jak batoh např. tohle ovlivní.. možná že ty itemi jen unese
Pravda že Darien nendřiv bojuje za svého druida a pak plení keříky (pžiznej to, už se z toho nevyvlíkneš

) ale kdyby bylo co v podtemu trhat tak na tom taky vysíte a trháte a prodáváte.. jo sme znevýhodnění tim že tam si vyděláme jen bojem ale to že to tady každýmu dáme sežrat.. zase berte že co hráč u drowů to naše rodina, a jen 5 postav dokáže víc než jedna, pochybuju že nahoře je snadný tvořit družinu jako dole kde máme jedinou bezpečnou oblast a to naše město a město duergarů kam se samotná postava nedostane.
Pojednávat realitu hromádky bobulek je stejný jako pojednávat jesli by postava měla unýst troje hadry navíc.. vůbec tohle je složitý řešit a na vše je argument, forum je od toho aby se vyměnili názory a dohodlo na to jak to bude dál, pokud teda někdo nemá fakt dementí názory za který pak bojuje (nikoho nejmenuju)